Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kapatıcı yardımm!!!

bu kapatıcilardan en iyi hangisi?

• maybelline everfresh

OY: 7 63,6%
  • cecile highlight

OY: 1 9,1%
  • nivea perfect cover

OY: 3 27,3%

• Ankete Katılan
    11
  • Anket Kapalı .

AyShE GuL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
1.383
15
maybelline everfresh
cecile highlight
nivea perfect cover

kızlar sizce bu kapatıcılardan hangisi daha iyi..sadece göz altım için kullanıcam ve sarı bazlı olsun istiyorum...internetten araştırdım ama kafam çok karıştı...maybelline da renk çeşidi yok
ve rengi çok koyu diye duydum diğerlerinin de göz altındaki morlukları iyi kapatmadığı söyleniyor..sizlerinde yorumlarını almak istiyorum...ona göre bu 3 ünden birini alıcam...yorumlarınızı bekliyorum...a.s.

Yves Saint Laurent "Touche eclat " diye bir ürün var .Ben kapatıcı kullanmadığım için yorum yapamıyorum , ama bu ürünü çok duydum .Çok beğenilen klasik bir ürün .İstersen bir araştır canım .

canım ben kapatıcı kullanmıyorum ama Pilar arkadaş, estee lauder'in kapatıcısını çok methediyordu...istersen bir dene canım.
ama bu üçünden biri dersen, maybelline derim ben. nivea'nın makyaj ürünleri pek iyi değil, cecile de tene sürmeye cesaret edemeyeceğim bir marka benim.

maybelline da sadece 2 renk var sanırım onunda en açığının dahi çok koyu olduğunu duydum...satın almaya gidince deneyip karar vericem...ama aldıktan sonra bi sürprizle karşılaşmak istemiyorum o yüzden bu ürünlerden kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum....

maybelline ben denemiştm ya çok kapatmıyo ama çokta kötü diil hakkını yemiyim çok abartı morluk yoksa olabilr ama parana kıy ve ii bişey al çünkü göz altı çok önemli ben estee nin kullanıorm çok ii kapatıo ve aydınlık duruyo 60 ytl idi sanırım ve inanılmaz uzun süre kullanıosun en az 2 yıl resmen çoğalıo okadar diim cnm

canım kesınlıkle cecile i lıstenden cıkar..formlarda okudum soyle guzel boyle guzel dıye merak ettım aldım..cok kotu hıc kullanmadım aldıgım gıbı duruyor..

canım kesınlıkle cecile i lıstenden cıkar..formlarda okudum soyle guzel boyle guzel dıye merak ettım aldım..cok kotu hıc kullanmadım aldıgım gıbı duruyor..[/

canım cecile i bende o yorumlardan sonra düşünmeye başladım...ama tereddütlerim vardı o yüzden listeye koydum kullananlardan bilgi almak için...kötü derken biraz daha açabilir misin canım rengi mi yoksa kapatıcılığımı iyi gelmedi sana?

Son düzenleme:
maybelline ben denemiştm ya çok kapatmıyo ama çokta kötü diil hakkını yemiyim çok abartı morluk yoksa olabilr ama parana kıy ve ii bişey al çünkü göz altı çok önemli ben estee nin kullanıorm çok ii kapatıo ve aydınlık duruyo 60 ytl idi sanırım ve inanılmaz uzun süre kullanıosun en az 2 yıl resmen çoğalıo okadar diim cnm

estee yi bende düşünüyordum ama üniversite öğrencisi olduğum için bütçeme uygun bişi arıyorum...zaten çok abartılı bir morluk yok...sadece göz pınarlarımın olduğu bölgede hafif bir koyuluk var...söz konusu göz olunca ben de çok hassasım ama maybelline da çok kalitesiz bir marka değil diye düşünüyorum..şakkıdı

Son düzenleme:
ImageShack - Image Hosting :: carminakapatcen6.jpg

kızlar bu ürün hakkında bi bilginiz var mı peki kapatıcılığı nasıl..bilgilendirirseniz sevinirim...

canım ben pastelin kapatıcısını kullanıyorum çok memnunum..kutu şeklinde bi tarafı krem diger tarafı toz şeklinde sedefli parlak aydınlatıcı görevi görüyo toz olan..ben memnunum tavsiye ederim walaa. fiyatı da çok uygun

canım ben pastelin kapatıcısını kullanıyorum çok memnunum..kutu şeklinde bi tarafı krem diger tarafı toz şeklinde sedefli parlak aydınlatıcı görevi görüyo toz olan..ben memnunum tavsiye ederim walaa. fiyatı da çok uygun

canım fiyatını yazarmısın? daha önce bu markayı hiç kullanmadım..kapatıcılığı nasıl? belli bir süre sonra topaklanma falan yapıyor mu?...

canım fiyatını yazarmısın? daha önce bu markayı hiç kullanmadım..kapatıcılığı nasıl? belli bir süre sonra topaklanma falan yapıyor mu?...

yok kapatıcılıgı hem çok iyi hemde topaklanmıyo ben sabah sürdügüm gibi akşama çıkartıyorum..fiyatı 10 liraydı..adı tam olarak pastel magic touch cream cover stick&highlighter(bu toz olan simli aydınlatıcı)denemeni tavsiye ederim..maybelline stick olanı da denemiştim o çok yogun gelmişti eger fazla morluk yoksa bu tam sana göre..hihoyyyt

Yves Saint Laurent "Touche eclat " diye bir ürün var .Ben kapatıcı kullanmadığım için yorum yapamıyorum , ama bu ürünü çok duydum .Çok beğenilen klasik bir ürün .İstersen bir araştır canım .

ysl touche eclat çok beğenilir ama kapatıcıdan ziyade aydınlatııcı olarak kullanılan 1 üründür. çok güzel aydınlık verir ama morluk varsa pek kapatmaz. Şeniz

canım ben kapatıcı kullanmıyorum ama Pilar arkadaş, estee lauder'in kapatıcısını çok methediyordu...istersen bir dene canım.
ama bu üçünden biri dersen, maybelline derim ben. nivea'nın makyaj ürünleri pek iyi değil, cecile de tene sürmeye cesaret edemeyeceğim bir marka benim.

nisancım Şeniz
estee gerçekten çok güzel, ve fırçalı ya, fırçasından 1 pıt nokta şeklinde koyuyorsun gözaltına, acayip dağılıyor, çok uzun sürede bitecek 1 ürün.
son olarak dior aldım, çokk güzel o da. ve aynı şekilde dior da aylarca rahat gidecek bir ürün. çok güzel kapatıyor. esteeyle dior arasnda ayrım yapamıyorum bilmiyorum hangisi daha güzel :lepi: ama diorun yapısı daha ince gibi, daha güzel dağıtılıyor gözaltında.

tabi eğer fiyat olarak uygun olsun diyorsan max factor masterpiece var, estee kadar beğenmesem de, o da güzel bence. ama mesala sadece 3 5 kez kullandım onu, 3de biri bitti gibi. bu açıdan düşünürsen dior ya da estee alman çok daha ucuza gelir. :lepi:

ysl touche eclat çok beğenilir ama kapatıcıdan ziyade aydınlatııcı olarak kullanılan 1 üründür. çok güzel aydınlık verir ama morluk varsa pek kapatmaz. Şeniz

nisancım Şeniz
estee gerçekten çok güzel, ve fırçalı ya, fırçasından 1 pıt nokta şeklinde koyuyorsun gözaltına, acayip dağılıyor, çok uzun sürede bitecek 1 ürün.
son olarak dior aldım, çokk güzel o da. ve aynı şekilde dior da aylarca rahat gidecek bir ürün. çok güzel kapatıyor. esteeyle dior arasnda ayrım yapamıyorum bilmiyorum hangisi daha güzel :lepi: ama diorun yapısı daha ince gibi, daha güzel dağıtılıyor gözaltında.

tabi eğer fiyat olarak uygun olsun diyorsan max factor masterpiece var, estee kadar beğenmesem de, o da güzel bence. ama mesala sadece 3 5 kez kullandım onu, 3de biri bitti gibi. bu açıdan düşünürsen dior ya da estee alman çok daha ucuza gelir. :lepi:

canım kayseride estee lauder ürünleri pek satılmıyor...ama bulabilirsem almayı düşünüyorum...yerimseniben

estee yi bende düşünüyordum ama üniversite öğrencisi olduğum için bütçeme uygun bişi arıyorum...zaten çok abartılı bir morluk yok...sadece göz pınarlarımın olduğu bölgede hafif bir koyuluk var...söz konusu göz olunca ben de çok hassasım ama maybelline da çok kalitesiz bir marka değil diye düşünüyorum..şakkıdı

canım maybellinede ii diorm ya memnun kalmıştım yani bütçe diosan tabiki maybelline

kızlar ben daha once de yazdıgım gibi lancome effacernes kullanıyorum ama daha uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız pastelin kapatıcısı da gayet iyi,tavsiye ederim

X