Yeni doğacak bebek için..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MaLiBu

....mucize.....
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
4.241
12
35
merhaba yardım melekleri..benim dayımın bir oğlu olacak.zaten 3 cocukları vardı bu 4.olacak biri üniversitede okuyor(konyada ayrı masraf aileden uzak olması) digerleride okula gidiyorlar dayım işçi olarak calısıyor aldıgı maaş yetmio yengem ocak ayı başında dogum yapacak bi masrafta burdan gelecek..
ben bebek için yardım toplamaya karar verdim bnde bebek bezlerine mamalarına fln mail atarak numune istiyorum en azından bez fln biriktiriyorum
sizlerden istegime gelince...
dayım ve yengemin yeni dogacak bebeği için kullanmadıgınız bebek eşyaları giysileri vs istiyorum..bebege dair her şey olablr yardım etmek isteyenler özelden benle irtibata gecebilir şimdiden tşk ederim hepinize..

Son düzenleme:
canım topiği yeni gördüm. doğuma az kalmış. sağlıkla doğsun işallah neler eksik..

cnmm bişiler almaya calısıolar ama zor durumdalarda yani.bebekle ilgili her şe y olablr ki onların almaya ihtiyacı kalmasın

ben bişeyler toplamaya çalışayım canım ilk doğduğunda bol bol çıtçıtlı bady ve patikli alt bez ve ıslak mendil lazım olur. hastanenin hediye ettiği güzel bi battaniye var fermuarlı uyku tulumu gibide kullanırlar bende de aynı model olduğundan kullanmamıştım mesela onu gönderirim bikaç bişey daha işte yarın bakarım canım. adresini özelden yazarsan cumartesi yılbaşı hediyesi için ptt ye gitcem seninkinide gönderirim :)

kızlar ben hep kız diye düşündügümden kız yazmısım ama cinsiyeti erkekmiş..biz hep kız olsun kız olsun diye düşündük benimde aklımda kız kalmıs ama erkekmiş :KK43:
yanlıs yazmısım özür dilerimmm :KK43:

kızlar yengem bugün yn dogum yapcak elinizde kullanmadıgınız bebek eşyaları varsa sizden istiyorumm göndermek isteyenlere özelden adresi yazabilirim :)

yengemle dayımın bebeği dün doğdu :)
konuyu güncelliyorum..
elinde kullanılmayan bebek eşyası olup göndermek isteyenlere adres verebilirim..

Iyi geceler herkese 1 yasinda kizim var
...7aylikta ogluma hamileyim..tripiskus hastasym hurda da olsa bi bebek arabasina ve yenidogan erkek kyafetyle kizima kislik kyafet ihtyacm var yardimci olcak olan varmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X