Bu kadar uyku mu olur ? Bıktım valla...

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
kızlar esım çok uykucu ben bu durumdan çok rahatsızım dılede getırdım fakat ortada yıne bışı yok saat kaç hala esım uyuyor ya hıç bışi yapamıyorum mesela dışarı çıkıp gezmek varken yada beraber yemek yemek varken tmm bende gece 4 te yattım oglum uyumadı ama sabah kalktım ben ısterdımkı gece uyumadım sabah o kalksın alsın oglunu basın bende bıraz uyuyayım yok....valla bıktım ya annesını arıcam anlatcam konuşsun o hala uyuyor ben hala oglanla ılgılen yemek yap onune koy yer kaldır der ben kölemıyım uşakmı yorgun olurum bışı ıster yorgunum onuda sen alıver derım buseferde surat yapar

sızce ne yapmam gerekır

canım cok uykucu olanlarla ılgılı bır rahatsızlık duymustum...
bır doktora gıdın..
yada esınız gecmı yatar...mesela uyku duzensızlıgıde boyle yapabılır .....

kafasından asagı bır kova su dok derım.. :eek:klava: bu nedır canım?? uyudukca kendını buyuyecek mı sanıyor?? bence onu uyandır ve konus..... canım sıkılıyor falan de!!! :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

canım aşırı uyku depresyon belirtisidir diye biliyorum şayet ezelden beri böyle değilse.sabah sen kalkıp ona şirinlikler yapsan o kalkınca sen yatsan)))

eşiniz calısmıyormu..
yanı bayram ıznınımı kullanıyor...calıstıgı zamanlar nasıl uyanıp işine gıdıyorkı...
eger ızın zamanları boyleyse bırakın bıraz dınlensın ama her zamnada boyleyse hem cekılmez bır durum hemde..bır rahatsızlık olabılır..

annesi ile konuşmak yerine eşiniz ile konuşun bence, aşırı uyku bazen depresyon belirtisi olabiliyor. iş yerinde birtakım problemleri olabilir, şu kriz herkesi etkiledi en azınan piskolojik olarak

çok uyumakta bir hastalıktır .. bence bir doktora gidin öncelikle..ondan sonra devam edeceğini pek sanmıyorum a.s cünkü oda saatlerce uyumaya bayılmıyordur eminim ..sizinle bebeğiyle vakit geçirmek varken Şeniz

Çok sinir bozucu bir durum bilirim.
Söyleyeceğim geçici bir çözüm ama bende işe yarıyordu.
Bebeğiniz 1 yaş civarı heralde götürün babasının yanına hatta atın üstüne illaki uyanacaktır.
Benim eşimde evde olduğu günler çok uyur.Dayanamadığım zamanlarda kuşum daha ölmemişken götürür kafasına koyardım mecbur uyanırdı.
Onunla oynarken uykusu açılırdı zaten.
Ama şimdi kapıyı açık bırakıyorum.
Ya telefonla konuşuyorum yüksek sesle,ya müzik açıyorum.
Hiçbir şey yapamazsam gidiyorum tutuyorum kollarından kaldırıyorum.
Biraz kucağımda yatıyo sonra mecburen kalkıyo.

kızlar yıllardır uykucu uyumayı çok sevıyor

kendısıylede göruştum ama yıne aynı

sabah kalksın dıye neler yapıyorum ama suclu ben oluyorum kızıyor sonra bana

herseyı yapıyorum olmuyo kızlar oglumu göturup bırakıyorum alsanma sunu dıye bagırıyor

evde kaldıgı gunlerde uyuyarak ıyı dınlendıgını soyluyor bana

ya ben nasıl dınlenıcem benım cnm yokmu

sanırım gerçekten bi hastalık bu,
ben de bu aralar aşırı uyuyorum ve hatta uyandığımda ayılamıyorum,
eşim öyleydi şimdi o düzeldi ben öyleyim-tatlicadiarzu-

valla zor bir durum...
ama kendisi ile halletmen yerinde olacaktır..kayınvalidenize şikayet eder gibi olmaz ...
baktın hala uyuyor,sokul yanına,oynaş azcık,aşkım ,balım hadi artık vs de tatlı tatlı uyanmasını sağla.. :KK66:

kızlar yok yok yok

uykuda gözu hıç bışeyı görmuyor uyandırmaya calıştıgındada sınırlı oluyor

kayınvalıdemede sıkayet etmıcem sadece esımle bıde sen konuş çok sıkılıyormuş uyuyunca sen vs seyler söylemesını ıstıcem

ayy en sinir olduum şey
mayışık mayışık yatmaktan ne anlıyolar bilmiorum ki
hem zaman boş yere geçiyo hem bzm sinirlerimiz bozuluyo

benim sevgilim de her akşam yarın sabah beni 7de kaldır der
ofise gelirim ararım 7de, kalkıyorum der geri yatar
3-4 defa aramadan uyanmaz, saati 11 eder
sanki başında elimde sopayla beklemek zorundayım
yok mu bunun ilacı milaci bişeysi içirsek heriflere

Oğlunuzla da uyanmıyorsa, hatta al başımdan diye bağırıyorsa ne yapılır bilmem ki.
Kayınvalidenizle konuşmayın bence onun bir şey yapabileceğini sanmıyorum.
Suçlu siz olursunuz sonra.Onun erken kalktığı günler evdeyken siz yatsanız, onun canı sıkılsa.
_ROUGE_'nin dediği gibi oynaşsan azıcık.Faydası olmaz mı?
Çok ağır bir iş mi yapıyo da bu kadar yoruluyo?

ozaman erken yatmasını sağla canım,
geç yatınca insanın gözü heç bişeyi görmüyor ne yazıkki:1no2:
benimde öyleee:nazar:
erken yatınca düzene girer kendiliğinden uyanır,
benm eşimde öyle gözü bişey görmez çok zor uyanır ama şimdi,
işe erken gittiği için erken yatıyor erkenden kalkıyorşakkıdı :nazar:

benım eşimde benim için aynı seyleri düşünüyo galiba gamyoncuiremsu
dün gündüz 3 te kalktım gece 1 de geri yattım kaydirigubbakcemile2
sende haklısın tabı canım
bende cocuk yok
senın bıde cocuk var :1rolleyes:
dinlenemiyosun tabıkı