Gebeliğe Hazırlık kızlar yardım edermisiniz acil

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.704
9
ben 10 unda adet olmam gerekirken hala olmadım bir haftadır gribim ilaç kullanmam gerekiyo kullanmıyorum bebiş olabilir diye az önce hastaneye gittim idrarda gebelik testi yaptılar negatif çıktı kızlar bu sonuç kesinmidir önce negatif sonra pozitif olan varmı aranızda yardım edin lütfen çünkü şimdi antibiyotiğime başlıcam

ben 10 unda adet olmam gerekirken hala olmadım bir haftadır gribim ilaç kullanmam gerekiyo kullanmıyorum bebiş olabilir diye az önce hastaneye gittim idrarda gebelik testi yaptılar negatif çıktı kızlar bu sonuç kesinmidir önce negatif sonra pozitif olan varmı aranızda yardım edin lütfen çünkü şimdi antibiyotiğime başlıcam

hastaneden ne dediler canım kesin antibiyotik içebilirsin dedilermi geçmiş olsun

geçmiş olsun.Ama benim bildiğim kan testinde kesin çıkıyor sonucu.Anlamadım nden kan testi yapmadılarki? Ama benim bildiğim hamile iken antibiyotik kullanılmaz. Ben öle biliyorum .Bende hamile iken grip olmuştum hemde çok kötü doktor izin vermedi.Bol bol meyve yememi vitamin ilacı almamı söyledi.Tekrar geçmiş olsun... Bence sen bi akn testi yaptır cnm..

Canım diger sayfanada yzadım bekle içme ilaç hemen idrarda çıkmıyor bende çıkmadı 3 günde 6 günde pembe çizgi çıktı akşam hastanede yapıldı idrar çıktı sonuç pozitifti seninde öyle olur inşallah ama sakınnnnnnnnn ilaç içme sıcak süt filan iç bitki çayları ama ilaç içme neolur bak beni gözünün önüne al ya ilaç içseydim canım allah korusun biraz cadılık yapıyorum ama biliyorsun ne kadar zamandır bekliyoruz degilmi

bi antibiyotikle bi ağrı kesici içtim malesef daha içmim o zaman beklim bakalım inşallah hakkımda hayırlısı olur

Bence Kan testi Yaptırarak kein sonuca ulaş bence

doktoruna danıs ıcdıgın ılacları hepsınınde yan etkısı oluyo ama az olanlarda var sen danıss korkuya kapıla hemen kan testınıde bır kez daha yaptır bekle sadece bılıyorum merak edıyosun :) ama sen dedıgım gıbı ılacını al doktoruna danss

X