abinizin arkadaşına aşık oldunuz diyelim....

valla sanırsam abim öğrendiğinde ilkönce beni keser sonrada arkadaşını keserdi:) şaka bi tarafada canım benim gülsüm sultan arkadaşa katılıyorum bencede eğer abimin çok yakın arkadaşıysa bu gözle ne o bana bakar nede ben ona bakarım ama gönül bu ayy benimde kafam karıştı ama senin anlattığına göre çocuktan kıza pek bişey yok gibi arkadaşım sadece abisinin arkadaşı kızı kırmadan nasıl hallederim ben bu işi derdinde gibi sezdim hakkında hayırlısı olsun canım..

benim annemle babamda böyle evlenmişler. Dayımla babam arkadaşlarmış. Sonra babam annemi görüp aşık olmuş, dayımla konuşmuş sonra nişanlanmışlar ve evlenmişler. 32 yıldır evliler Allah bozmasın. İşin içinde iyi niyet olunca gayet güzel oluyor işte

benim annemle babamda böyle evlenmişler. Dayımla babam arkadaşlarmış. Sonra babam annemi görüp aşık olmuş, dayımla konuşmuş sonra nişanlanmışlar ve evlenmişler. 32 yıldır evliler Allah bozmasın. İşin içinde iyi niyet olunca gayet güzel oluyor işte

allah bozmasın canım...çok güzel birşey:1closedeyes:mutlulukları binlerce 32yıl daha sürsün huzurla inş:1hug:

akraba evlilikleri bile varkenn abi arkadaşı dokuz kat el oluyo
kısmetse olur demekten başka dicek bişi yok bence a.s

X