Saç Şekillendiriciler Braun Es2 mi ? Es3 mü?... Yardım edin..

apple-princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
96
0
kızlar çok tereddütte kaldım, saçlarım boyalı değil ,acaba s3 mü alsam s2 mi, pişman olmak istemiyorum kullanan varmı her ikisinide? fiyatları aynı,es3 te saç tipine göre kalın telli ince telli vs. var ,hem saçım boyalı olmasada kendi doğal rengini korusun istiyorum es 3 bunu yapabilirmi, acele yorumlarınızı bekliyorum bu hafta almam lazım, haftayada kalabilir.. yardım edin...es 3 te es2 nin özelliklerinin aynısı varmı, sıcaklık derecesi ion vs..? eğer es3, es2 nin aynı özelliklerindeyse üstüne bikaç daha özelliği var bu durumda es3 mantıklı geliyo ama saçım boyalı değil, ya çok kafam karıştı, ikisinide kullananlardan yardım istiyorum :) şimdiden teşekkürler...:nazar:

günlerdir soruma cevap yazılmışmı diye bakıyorum ama yazılmadığını görünce üzülüyorum,çünkü artık alcam en kısa zamanda, yardımlarınızda olursa daha bir içime sineceğine inanıyorum... cevap yazılması umuduyla.. :)

Arkadaşımda es2 vardı denedim çok hoşuma gitti almaya gittim satıcı ısrarla es 3 almamı tavsiye etti ben de onu aldım. es 2 de çok güzel yapmıştı saçlarımı es 3 de güzel yapıyor. Düzleştirme açısından ben fark göremedim yanlız es 2 elektriklenme yapıyordu sanırım es 3 de bu yok aynı zamanda saç rengini koruyor işte. Bence es 3 almak daha mantıklı.

ben braunun ss kullanıyorum çok memnunum s2 ve s3 e göre iyimi bilmiyorum kullanmadıgım için ama parlatma özelligi var ..ve çabuk düzleştiriyo ..ona da bi bak derim ben

tamam, alır almaz yorumlarını bekliyoruz, hiç es 2 yi denedinmi,
ben haftaya falan alırım heralde, umarım pişman olmayız, es3 te kararlıyım.. bukle yapılıyomu acaba es3 te, es2 ile kalınlıkları aynımı

Bence kalınlık farkı yok, es2 de arkadaşım yapıyordu es3 de satıcı kız yaptı çok güzeldi ikisi de ama ben yapamıyorum :icecream:

nasıl yani, peki boyalı olmayan saçlardada kullanılabilir değilmi, boyasızlara da aynı etkiyi yaparmı yani renk koruması gibi,?
denedinmi es3 ü nasıl? bukle oluyomu? ne kadara aldın?

evet,haklkısın saç rengini korur en azından ama teknosada pahalıydı sen iyi almışsın ama teknosadan alcam ben,pahalı olcak 150 fln heralde orda, sence bu kadar para vercem ya, verdiğim paraya değermi? bende alcam kararlıyım, bukle yapıldığınıda duymuştum,es2 de yapıyolar es3 tede yapılır heralde

evet ya bende öyle düşündüm ,remington vs. pek bilinmiyo,hem bozulsa nereye vercez,bilinen bi marka olduğu ve kaliteli olduğundan bende bunu tercih ettim,bunu alıyım sonrada saç maşasını alcam :) ozamanda ec 1 mi alsam es3 mü diye yine yardım isterim :KK70: ama onu daha sonra alcam ..şimdilik saçım düz olsun istiyorum, sendeki ec 1 mi?
bu arada yardımların için ve beni tereddütlerimden kurtardığın için çok sağol :)....

görüşürüz bende çıkıyodum yazmanı bekledim.. hoşçakal.. dediğin gibi bende çok git geldeydim ama sayende kararım dahada netleşti.. alıncada sorularım olursa sorabilirim dimi :).. iyi akşamlar..

çok sevindim.. bende bi türlü alamadım gitti :) alcam inş.. :)

içinde iyon teknolojisi var sacını pırıl pırıl yapıyıor E2 kullandıktan sonra.. bukle de yapılıyor ..ben cok ama cok memnunum.. sacım da boyalıı dııl..
E 3 alman sart dııl bence.. zaten aralarında da en ufak bı fark bıle yok bence.. olay sadece pazarlama ve dıkkat cekme..

ya bu es3 ün farklı şekillerimi var saç rengine göre, bir mağazanın aynı iki şubesinde sordum biri 180 dedi biri 139 dedi, bende çok söyleyene dedimki niye diğer şubenizde 139, bu sefer geveledi, saç tipine göre değişiyor siz ess dediğiniz için ben öyle dedim dedi, bende "yoo ben es 3 dedim" deyince evet onlar saç rengine göre ,saçı korumasına göre değişiyor, es 3 ün bile en az 2 çeşitdi var dedi, ama ben buna inanmadım, inmternette es 3 yazıyosun heryerde aynı es 3 , bu kandırmaya çalışıyodu bence salak
sizin bi fikriniz varmı, benim bildiğim es bi tane işte..hayret bişey çok sinir oldm o çocuğa..

bende tek çeşitler diye biliyorum
Ankara'da iki yere sordum birisinde 168 TL dedi diğeri ise 140 TL dedi (es 2 için)
daha uygun fiyata alan var mı acaba?

ben de es3 kullanıyorum sevdiceğimin hediyesi :)) çok ta memnunum saçlarım dümdüz ve yumuşacık oluyor

arkadaşlar es 3 saça güzel ve kalıcı bukleler yapabiliyor mu ltfen cevabınızı bekliorum aksi takdirde remington 1013 alacağım

arkadaşlar bende bugün es 3 aldım 140 ytl daha denemedim es 2 yi denemiştim çok hoşuma gitmişti
bunu daha deneme fırsatım olmadı ama güzel olacağından eminim

X