Aerobik dersleri (video)

Öncelikle videolar için teşekürler ama bu videoları indirme şandımız yokmu sadece pc den görebiliyoruz
yada ben beceremiyorum yardım ederseniz sevinirim .:sm_confused:

videolar için teşekkür ederim , ben görüntüleri bir cd ye aktarıp vcd de açmak istiyorum bunları eklenti olarak yollayabilir misiniz?

videolardan çinli mi demeliyim japonmu demeliyim işte onun hareketlerini uyguladım aerobik ve yer hareketlerini. diğerlerini henüz deneme şansım olmadı. aerobik güzel hareketli,terlememi sağladı. yer hareketlerinden sıkılaştırmalardan karını çok iyi çalıştırıyor ancak bacak hareketlerini pek beğenmedim. Çalışıtığını hissetmedim. ve biraz süresi kısa geldi bana. Ayrıca türkçe konuşmamaları da bizim için zor oluyor.Çünkü yaptığın bütün hareketlerde neyi nasıl yapmamız gerektiğini söylüyor ancak biz anlayamıyoruz. Sürekli makineye bakmak zorunda kalıyoruz. Türkçeleri olsa daha güzel olurdu kesinlikle. bir de bunları internete bağlanmadan cd ye çekip yapma şansımız yokmu? eğer varsa bu görüntüleri bulduğunuz yerleri söylerseniz ya da nasıl yapacağımı çok sevinirim. Türkçe olursa çok makbule geçer. Aynı zamanda hep ayakta aerobik tarzı hareketler, sıkılaştırmaya yönelik özellikle bacak ve basene yönelik hareketler koyabilirseniz memnuniyetle yapıccam. Kolay gelsin ve bu paylaşımlar için de çok sağolun.

merhaba antroner hoca,
ben 3 tanesini denedim. cok basarılı buldum .özellikle uzakdogulul hocaların calıstırdıgı videoya bayıldım.o videoyu indirmek ve kaydetmek ıstıyorum. cok faydalı bence. ben genelde yürüyus yapıyorum gunde bır saat. yagmurlu gunlerın bırınde kesfettım bu videoyu.20dksı 1 saatlik yuruyuse bedel bence. su an tek sorunum ındırememek. her seferınde kota gidiyor:)

Bu videoları hiç uygulayan yok mu?
Kimse değerlendirme yapmıyor
:sm_confused:

videolar için cok tesekkür ederim..2 gündür uyguluyorum..dans seklinde oldugu icin 6 aylık oğlumda beni izliyor..4.ve 6. videoları uyguluyorum..tekrar tesekkürler..::teytey::teytey::teytey:

arkadaşlar ben kilo vermek değil sıkılaşmak, kas oranımı artırmak için yapsam bunları faydası olur mu???

emeğine sağlık güzel paylaşımlar deneyeceğim

süper videolardı hepsi çok teşekkürler ama en güzelide uzak doğulu hocaların ki süperdi ben de indirmek istiyorum bu videoyu nasıl indiricem.

yeni gördümm..çok iyi videolar ama ewet indirme şansımız yok mu acaba??
buarada elinize sağlık

Aerobik cidden süper ve acaip sıkılaştırıyor...ben de deneyeceğim rejimle birlikte bakalım değişiklikleri veya deneyimlerimizi paylaşalim arkadaşlar...

antrenör; öncelikle yaptığın paylaşımlar için çoook teşekkür ederim.
ben son 6 ayda 25 kilo aldım, şuan 77 kiloyum. bu kadar kilo aldım çünkü sporu bıraktım.
burdan arkadaşları uyarmak istiyorum eğer savunma sporlarıyla uğraşıyorsanız ksinlikle sporu bıraktığınızda yediklerinize çok dikkat edin.

yeni baslayanlar icin videosunu bu aksam yaptim umarim yapmaya devam edebilirim :)

antrenörcüm videoları izledim ama bu kadınlar çok kaslı!!
zayıflar ama kaslılar??
ben de ebru şallının pletesinden yapıyorum vucudum biraz şekillenmeye başladı acaba plateste böyle kaslı vucut şekli yapıyormu??
birde benim bacaklarım çok kalın onların kaslaşıp incelmemesinden korkuyorum acaba platesle ilgili bacak incelten(kas yapmayan)sporları paylaşırmısınız bizimle
şimdiden teşekkürlera.s.

antrenörcüm videoları izledim ama bu kadınlar çok kaslı!!
zayıflar ama kaslılar??
ben de ebru şallının pletesinden yapıyorum vucudum biraz şekillenmeye başladı acaba plateste böyle kaslı vucut şekli yapıyormu??
birde benim bacaklarım çok kalın onların kaslaşıp incelmemesinden korkuyorum acaba platesle ilgili bacak incelten(kas yapmayan)sporları paylaşırmısınız bizimle
şimdiden teşekkürlera.s.

Merhabalar..
Videolarda görmüş olduğunuz kişiler yıllarca spor yapıp alanında profesyonel olan kişiler..
Yani kas yapılarının belirgin olması çok normal demek ki buna yönelik çalışma yapmışlar.
Kas yapmak sanıldığı kadar kolay değil rahat olun.
Mesela dumbell la çalışan herkes kas yığınına dönmez.
Bunun bir antrenman sistemi vardır.
Pilatesle de kaslar toplanır sıkılaşır.
Diğer branşlarda da..
Önemli olan sıkılaşmaya yönelik mi yoksa kas yapmaya yönelik mi çalışılıyor olmasıdır...

X