Saç Rengi ve Saç Boyama hint kınası nasıl çıkar?

melancoliaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
81
0
arkadaşlar merhaba
ben yeni üye oldum ve bir sorunum var.2ay önce siyah hint kınası sürdüm çok pişmanım.saçlarım çok katı oldu ve çok dökülüyor.araştırdım ama bu konu hakkında bişiyler yazmıyor.acaba nasıl çıkarabilirim

aynışeyi bendeyaptım hatta 1yıldır kına kullanıyorum ama bi sorunla karşılaşmadım sana yaramadı herelde neyse kınayı saçtan çıkarmk imkansızgibi bişi ben kimyasal açıcılar bilekullandım saçımı yıpratmaktan başka işe yaramıyo uzadıkça kesicen tekçare bu ben kıyamadım ama sana kalmışbişi amaçokzor yanihele doğalyolla akıtmak imkansız diebilirm üzgnm .

cnm üzgünüm ama hint kınasını çıkaran bişiy yok.bende 4 yıl önce kızıl hint kınası yapmıştım.aynı gün kuaföre gitmiştim kadın beni nerdeyse dövcekti. niye yaptın,saç döker falan die.bende saç dökülmesi için tedavi görmüştüm o zamanlar çok korkmuştum ama bende dökülme olmadı.banada kuaförüm hint kınası hiç bişiyle çıkmaz normal kına akar hint kınası akmaz artık uzadıkça kestir kurtul üstüne boyada tutmaz dedi falan baya bi kızmıştı....bende öle yaptım 1 yıl hiç ugraşmadım.sonra boyadım falan...uzun bi süre kendi haline bırak bence cnm...

ya uff ya saçım çok katı oldu ayrıca çok kötü duruyo fön çeksem bile .ya kıyamam ben saçlarıma zaten hızlıda uzamıyo senağlama

arkadaşlar merhaba
ben yeni üye oldum ve bir sorunum var.2ay önce siyah hint kınası sürdüm çok pişmanım.saçlarım çok katı oldu ve çok dökülüyor.araştırdım ama bu konu hakkında bişiyler yazmıyor.acaba nasıl çıkarabilirim

sactan cikarmi onu bilmiyorum ama teninize yaptiniz kinayi sigara külüyle ve kolonyala karistirip cikara bilirsiniz bol sans.... fisfisfis

saçından çıkarman imkansız arkadaşım, çünkü saçına tam olarak yapışmış durumda kına, yani kınanın işleyiş mantığı bu, saç telini kaplayarak renk veriyor. dökülme ve kuruluk problemin için bakım yapmanı önericem sana. yağ bakımları kuruluk için iyi gelir. dökülme için de ısırgan çok iyidir, yalnız ısırgan saçını iyice sertleştirebilir,öyle bişey olursa biraz beklettikten sonra durulayarak ya da sadece diplere uygulayarak kullanabilirsin.

kızlar aynı şey şuan başımda üniye başlıcam ve moralim çok ktü saçlarımı orielle açtım üstne koyu kumral boyadım ve grmedi boya alacalı alacalı oldum resmen hemen siah hint kınası aldırdım kardeşime yaptrdım aralarda turuncular var falan ama kapkara saçım :KK43: tekrar orielle açıp üstne çikolota kahve yapmayı düşüyorum nolurrr bana yardım edin

cnm bende yaptırdım ve kesınlıkle hıc bısey cıkarmıyor..
saclarım ne durumda mı canım saclar upp uzun ve ck parlak hos saclarım vardı ama suan o kadar cok dokuldu kı aynaya bakınca ne kadar salakmısım ne hala getırmısım dıorum.. orıel kesınlıkle acmıo ben uyguladım elıme ne gectı hıc bısı mahvoldu sacım :KK43:(
sana tavsıyem hıc bısı yapma bırak ole uzasın uzadıkca kesersın.. saclarım belımdeydı ama sımdı kestım omuzlarımda ılk defa sacımı bu kadar kısa kesıyorum :KK43:
yapıcak bısı yk..
hala dokuluyor cok bakım yaptım ama fayda yk sn olarak bı sampuan aldım sımdı hacısakır zeytın yaglı.. kım dedıyse guluodum hacı sakırmı ıyı gelıck dıodum ama ıyı geldı sac uzatma etkısıde var tavsıye ederım..

cnm ben daha önce kurtuldum siyahdan ama kına deildi 2 kere siyah boyadığım halde hemde 2. boyamdn 2 hafta fln snra oksijenli su yaptım gneşte bekledm ve saçlarım kahvengi olmştu ama şuan saçımda olan kına ve bnde esmerm yani kapkara oldum hç yakışmadı üni açılana kadar dzelmek istiorum

Acaba üstne kahvengi kına mı yapsam peki 2-3 kere yaparsam kırılır belki renk brz cnm kınayı açıp açmıcandan emn olsam bn yapcam ama boyayı açtı bnde

mafoldumbenAcaba üstne kahvengi kına mı yapsam peki 2-3 kere yaparsam kırılır belki renk brz cnm kınayı açıp açmıcandan emn olsam bn yapcam ama boyayı açtı bnde

cnm dıorum ya hepsını denedım acılmıyor zıvt gıbı sıyah..
gercı benım tenıme cok hos gıtmıstı halada akmadı sıyah kullanıorum boyle ıyı durdu bende ama balyaj yada golge ıstıorum tam uzamadan sıyahları kesmeden asla bısı uygulamam artık ustune cunku etkı etmıyr.. annemde aynı seyı yaptı cunku o da uzatıp kestırmeden kurtulamadı

ya şöylede bişey var siyahın altında sarılar turuncular ne ararsam var şuan yani zemnden dolayı da akma olmaz mı

işte olur ben actırdım ustune kul rengı vurdurdum ustune bakır baktım cok ıgrenc bı renk oldu aka aka onun ustune hınt kınası surdum sımsıyah oldu ama 1 ay sonra gene akıyor alttakı renkler cıkıo ynı soyle suan sacım alttakı renkten dolayı golge gıbı hafıf yanı senınde ole olucak cnm

X