Yenibosna safa hastehanesine giden varmı

s.d.34

annesinin minnoşu:)
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
2.746
172
mrb aranızda yenibosna safa hastehanesine giden varmı vede özellikle hayrettin beye yazarsanız sevinirim

ben safaya gidiyorum hayrettin beye gitmiyorum ama methini çok duydum bi kaç hastasıyla konuştum çok iyi dediler

safa hastanesinde hangi dr gidiyorsunuz,doğumunuzuda orada mı yaptıracaksınız

ben safaya gidiyorum hayrettin beye gitmiyorum ama methini çok duydum bi kaç hastasıyla konuştum çok iyi dediler

hayrettin bey methini bende duydum ama yoğun randevu almak zor.semra ..... a muayene oluyorum bende.doğumunuzu orada mı yaptınız,yapacak mısnız

seçil hanım hala ordamı bilmiyorum ama ona sakııııın gitmeyin

günaydın hayırlı sabahlar . y.bosna safa hastanesine ben gebelik tedavisi için gittim seçil hanıma . tabi herkese farklı gelir ama bana çok ters bi kadın geldi bıraktım onu . azarlıyo resmen insanı ....

bu insanla ne sanıyor kendini,hem paran ile rezil ol hem de fırça ye!!İstanbulda yaşamak insanlara katlanmak ne zor!

günaydın hayırlı sabahlar . y.bosna safa hastanesine ben gebelik tedavisi için gittim seçil hanıma . tabi herkese farklı gelir ama bana çok ters bi kadın geldi bıraktım onu . azarlıyo resmen insanı ....

bence şikayet maili yaz ya da telefon aç şikayet et.Yoksa bu böyle devam eder.Kimsenin kimseyi azarlmaya hakkı yok.Aklımıza takılanıda soramıyacğız sanki:KK47:

X