Saç Uzatma Yöntemleri Havula Sa Uzat

E

EU1

Ziyaretçi
><HAVUÇLA SAÇ UZAT><

Malzemeler:
'' 2 tane orta boy havuç
'' 1 tane yumurta
'' 3 su bardağı su

Hazırlanış:
'' Havuçlar rendelenir.
'' 3 su bardağı su kaynatılır.
'' Ardından rendelenmiş havuçlar, kaynayan suya koyulur.
'' Su 25-30 dk kaynatılır.
'' Sonra su süzülerek, yumurtayla çırpılır.

Uygulama:
'' Karışım saça sürülür ve yaklaşık 1 veya 1 buçuk saat saç sarılmış bir şekilde bekletilir.
'' Sonrada saç ılık suyla şampuanlanarak yıkanılır.

Bu karışımı yaklaşık 1-2 hafta uygularsanız muhteşem ve uzun saçlara kavuşacaktınız.. Saçlara göre süre 1 veya 2 hafta olarak değişebilir. Zaten 1 hafta sonunda aldığınız sonuçlara göre uygulamaya devam edersiniz..

NOT: Çok havuç yemekte saçları besliyormuş.. (ne alaka demeyin. televizyonda duydum..)

ufff yaaa
sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ama ben :KK43:
turp zencefil derken bir de havuç mu çıktı :KK43:
annem yakında beni kesin kesin evden kovacak.. salata yapamıyor kadın benim yüzümden..
dün akşam evde kalan son siyah turbu salataya doğramaya kalktı odadan nasıl koşup elimden aldığımı bilemedim :) salata da neymiş yaşasın saç uzatmak :)

canım bu tarif turplu suyun havuçlu olanı yaa mirmirmirmir

işe yarar mı dersinn :eek:

gerçi ben turplu suyumdan çok memnunum herşeyim o benim, hem şimdi rapunzel bunu okursa kızmasın yani vazgeçmem turptan a.s sırnaşık şey

ama işe yarıosa yanında bunu da yapabilrim, sen denedin mi?? veya deneyen arkadaşlar var mı??

ufff yaaa
sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ama ben :KK43:
turp zencefil derken bir de havuç mu çıktı :KK43:
annem yakında beni kesin kesin evden kovacak.. salata yapamıyor kadın benim yüzümden..
dün akşam evde kalan son siyah turbu salataya doğramaya kalktı odadan nasıl koşup elimden aldığımı bilemedim :) salata da neymiş yaşasın saç uzatmak :)

canım süpersin yaa çok güldüm walla :roflol:

RoJ&#8364;k-t&#8364;;4534821 .!.:
canım bu tarif turplu suyun havuçlu olanı yaa mirmirmirmir

işe yarar mı dersinn :eek:

gerçi ben turplu suyumdan çok memnunum herşeyim o benim, hem şimdi rapunzel bunu okursa kızmasın yani vazgeçmem turptan a.s sırnaşık şey

ama işe yarıosa yanında bunu da yapabilrim, sen denedin mi?? veya deneyen arkadaşlar var mı??
deneyen arkadaşım var. ondan alıntı yani. saçları çok güzel onun... bnde formulü sizle paylaştım :-)

eh tamam biz yine karıştırma formulünü uygularız 1 turp,1 havuç 1 yumurta bir de üstüne zencefil:teytey:liste giderek uzuyor hadi hayırlısı:teytey::içelim:

eh tamam biz yine karıştırma formulünü uygularız 1 turp,1 havuç 1 yumurta bir de üstüne zencefil:teytey:liste giderek uzuyor hadi hayırlısı:teytey::içelim:
daha süper bi formulüm var. :KK70:
1 havuşla bir turbu rendeler kaynatır, üstüne yumurta sarısı. şampuanımızın içinede doğum kontrol hapı ezdiysek süpoer uzarr saçlar...

RoJ&#8364;k-t&#8364;;4534969 .!.:
deneyen arkadaşım var. ondan alıntı yani. saçları çok güzel onun... bnde formulü sizle paylaştım :-)[/QUOTE

bunu da deneriiizzz bakarsın işe yarar yerimseniben
teşekkürler paylaşımın için..
bende denicem. arkadaşım öle dedi ama bi bakıcaz.. denemeden anlayamayız..

daha süper bi formulüm var. :KK70:
1 havuşla bir turbu rendeler kaynatır, üstüne yumurta sarısı. şampuanımızın içinede doğum kontrol hapı ezdiysek süpoer uzarr saçlar...

aaaa eksik olmuş kızlar sırnaşık şey

1 turp,bir havuç,zencefil kökü, susam, çörekotu, maya, yumurta sarısı
şampuana da doğum kontrol hapı, bir evingen ampül, çam tetabentin, bal....

aklıma şimdilik bunlar gelio:dance::dance:

Tamam, anlaşılan hepsini çorba yapıp karıştırmıştım, şimdi havuç da eklendi :) bundan sonra başımıza gelecekler:

- ya kaptan mağara adamı gibi olcaz

- ya kel kalcaz

- ya da en olmadı annemiz ya da eşimiz evden atıcak ben başka ihtimal düşünemiyorum
sırnaşık şey

walla ne annem ne eşim

beni de ev arkadaşlarım atacak bu gidişle:KK70:

walla kafam karıştı bu ne kızlarrr insan ne yapacağını şaşırıyor salatamı yapıyoruz yoksa saçlarımı uzatıyoruz anlamadım propersine dediğin gibi ya
- kaptan mağara adamı gibi olcaz

- ya kel kalcaz

- ya da en olmadı annemiz ya da eşimiz evden atıcak

3 ünden biri Allah sonumuzu hayırlı etsin:)))))

walla kafam karıştı bu ne kızlarrr insan ne yapacağını şaşırıyor salatamı yapıyoruz yoksa saçlarımı uzatıyoruz anlamadım propersine dediğin gibi ya
- kaptan mağara adamı gibi olcaz

- ya kel kalcaz

- ya da en olmadı annemiz ya da eşimiz evden atıcak

3 ünden biri Allah sonumuzu hayırlı etsin:)))))
haklısın D: ama ben korkuyom ya olmassaa. bir sürü havuç parası boşa gitçek :KK70: arkadaşım da pintidir yani. doru sölediğinden şüphem var. ama bide televizyondqa duydum. havuç saçlara çok iyi geliyo diye.. :-)

deneyenler sonuclari yazarsa mutlu mesut hatta sevindirik olcam:eek:

haklısın D: ama ben korkuyom ya olmassaa. bir sürü havuç parası boşa gitçek :KK70: arkadaşım da pintidir yani. doru sölediğinden şüphem var. ama bide televizyondqa duydum. havuç saçlara çok iyi geliyo diye.. :-)

zayss bir sürü havuç parası değil cnmm 2 tane al sendee kolayı varrryerimseniben

ehem nedense bboyle girdim mutfaga kendi tarifimi kendim yaparim dedim basladim hazirlamaya:

bir adet havuc
2 adet mandalina kabugu
1 kasik tarcin
1 kasik corek otu
1 kasik susam
1 kasik hindistan cevizi kydum

bakalim nasil bisi cikicak ortaya hepsi de saca faydali seylermis :)

ehem nedense bboyle girdim mutfaga kendi tarifimi kendim yaparim dedim basladim hazirlamaya:

bir adet havuc
2 adet mandalina kabugu
1 kasik tarcin
1 kasik corek otu
1 kasik susam
1 kasik hindistan cevizi kydum

bakalim nasil bisi cikicak ortaya hepsi de saca faydali seylermis :)

waaaaaşşşşşşşşş adalayda pasta tarifi gibi olmuş:)) yaz bize gelişmeleri yerimseniben

En azından turp gibi kokmuyodur yaa...kaydirigubbakcemile3

X