Bebeğim ...

TATOSH

yuvasina asik 🤲❤
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
4.523
783
5.12.08 SAAT 9:50 DE MİNİK OĞLUMU ACİL OLARAK SEZERYANLA DÜNYAYA GETİRDİM..
İNANIN ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİM..ŞUAN BEBEĞİM HALEN KÜVEZDE..senağlama
KALBİNDE DELİK VAR VE SERUMLA BESLENİYOR..:çok üzgünüm:
BEBEĞİME HERGÜN SÜT GÖTÜRÜYORUM TABBİKİ FAZLA SÜTÜM YOK..
MELEĞİMİ HER GÖRDÜĞÜMDE AĞLAMAKDAN GÖZLERİM ŞİŞİYOR..senağlama
YAKIŞMIYOR O KÜÇÜK BEDENE ANNESİNDEN VE BABASINDAN UZAKDA YATMAYA..senağlamasenağlama
SADECE BENİM DEĞİL ÇOK İNSAN VAR BU KONUDA ÜZGÜN OLAN..
CANLARIM NEOLUR BEBEKLERİMİZ İÇİN DUALARINIZI ESİRGEMEYİN..
RABBİM KİMSEYE BÖYLE ÜZÜNTÜLER YAŞATMASIN..:Saruboceq:

:nazar::nazar:SENİ BEKLİYORUZ MELEĞİM İNŞALLAH EN KISA SÜREDE SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN...:nazar::nazar:

canım yaaa çok geçmiş olsun allah cocuğuna meleğine acil şifalar verir düzelir.Allah büyüktür.canım benim üzme kendini böyle yaparsan sütün kesilir.Anlıyorum seni benim cocuğum var.Ama güçlü ol. dualarım seninle allah cocuğuna şifalar versin...İnşallah iyi olur düzelir toparlar ..Tekrar geçmişl olsun canm

cnm bnm çok çok geçmiş olsun
inşallah bian önce sağsalim bebğini kucağına laırsın
ama yazını okurken bile gözlerim yaaşrdı bnm
çok zor anlıyorum seni
inşallah bişey olmaz sağsalim bebişini kucağına alırsıın

bebeğinizi hayırlısıyla dünyay getirmişsiniz,inşallah sağlıkla
kucağınıza da alacaksınız...ağlamayın diyemiyorum ama fazla üzülmekten sütünüz kesilebilir...
lütfen olumlu düşünün...
her insan kalbi delik doğarmış ve büyüdüğü dönemde kiminin kapanırmış,kiminin delik kalırmış...
Allah çaresiz dert vermesin..
dualarım sizinle...inşallah tez zamanda çok güzel haberlerinizi alacağımıza yürekten inanıyorum...
Minik yavrunuza acil şifalar,sizede güç diliyorum...
sevgilerimle...

çok üzüldüm allah bebeğini sana bağışlasın ve acil şifalar versin inşallah dualarımız bebeğinle inşallah iyileşip eve dönüş müjdesini verirsin

Canım çok geçmiş olsun .Merak etme dualarımız seninle ve bebişinle.En kısa zamanda bebeğin sağlığına kavuşur ve kucağına alırsın inşallah .Güzel haberlerini bekliyoruz.

Ahhh canım ya çok üzüldüm..:çok üzgünüm:
Sen Allaha sığın bol bol dua et..
Rabbim en yakın zamanda şifasını versin meleğin inşallah:Saruboceq:

allahim en kisa zamanda bebegini saglikli kucagina almayi nasip etsin canim....
dilerim güzel haberlerini aliriz....

en kısa zamanda kucağına alır ve kokunla büyütürsün inşallah.
Rabbim bu durumda olan herkese şifa versin

canım hayırlı olsun inşallah bebeğin biran önce sağlığına kavuşur

CANIM YAAAsenağlamasenağlama Rabbim yardımcın olsun canımmm ,,bende aynı şeyleri yaşadımm seni çok ii anlıyorumm,,,dualarım sizinleee:Saruboceq:

gecmis olsun canim ya insallah en kisa zamanda iyilesir ve yuvasina doner ALLAH acil sifalar versin:teselli:

çok geçmiş olsun
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
ve en kısa zamanda sağlığına kavuşup anneciğinin kucağına dönsün

canımmm benim..
dualarım sizinle merak etme herşey yoluna girecek..
bebeğin dayanacak.ben inanıyorum:Saruboceq:

insallah hayirlisiyla sagligina kavusur, eve de getirir doya doya seversiniz bebeginizi.

çok geçmiş olsun dualarımız seninle :Saruboceq:
allahım bir an önce kucağınıza almayı nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

totoşum geçmiş olsun .inşallah bebişin iyi olucak.sütün gelmesede sağmaya çalış çok yararı var anne sütütün benimde oğlum küvezde kalmıştı doğum yapıp hastaneden eve onsuz gelmek çok zor çok acı bir duygu .inşallah atlatıcaksınız.

yine bebeğimi görmeye ve süt bırakmaya gittim...
tekrar sarılık olmuşdu..o mor ışığın altında gözleri kapalı görünce içim acıdı...
ama beklemekden başka çarem yok..sadece dualar etmekden ve rabbime sığınmakdan başka hiçbirşey elimden gelmiyor..
buğün ölen bebeklerini almaya gele aileleri gördükce içim dahada acıdı..tm herşey yolunda derken minik bedeni elinize veriyorlar...
rabbim kimseye böyle acılar yaşatmasın...
ayrıca benden ve minik bebeğimden dualarını esirgemeyen tüm ablalarıma,kardeşlerime canlarıma teşekkür ederim..
sizlerde yanımda olduğunuz sürece bu süreci dahada kolay atlatacağıma inanıyorum..rabbim hepinizden binlerce kez razı olsun...

yine bebeğimi görmeye ve süt bırakmaya gittim...
tekrar sarılık olmuşdu..o mor ışığın altında gözleri kapalı görünce içim acıdı...
ama beklemekden başka çarem yok..sadece dualar etmekden ve rabbime sığınmakdan başka hiçbirşey elimden gelmiyor..
buğün ölen bebeklerini almaya gele aileleri gördükce içim dahada acıdı..tm herşey yolunda derken minik bedeni elinize veriyorlar...
rabbim kimseye böyle acılar yaşatmasın...
ayrıca benden ve minik bebeğimden dualarını esirgemeyen tüm ablalarıma,kardeşlerime canlarıma teşekkür ederim..
sizlerde yanımda olduğunuz sürece bu süreci dahada kolay atlatacağıma inanıyorum..rabbim hepinizden binlerce kez razı olsun...

Yüce Rabbim sağlıcakla en kısa zamanda kucağınıza almanızı nasip etsin. Onun için güçlü olmaya çalış, bebişinde bunu hisseder hayırlısıyla toparlanır inşallah canım:Saruboceq:

değerli arkadaşım şimdi okudum haberini
inan o kadar üzüldümki anlatamam
allah açil şifalar versin tez anda sağlığına kavuşur bebeçiğin
allahtan umudunu kesme gülüm elbet kuçağına alaçaksın canısı
tekrardan geçmiş olsun açil şifalar diliyorum

X