hamile kalmak isteyenler bi göz atın..

K

karamelize

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karamelize
kızlar bende aranıza yeni katıldım 6 aydır korunmamamıza rağmen hamile kalamamıştım hatta sizden fikir almak istemiştim geçen gün umudumun azalmasına rağmen 3. testi eczaneden alıp yaptım ve mutluluktn havalara uçtum :sm_cool: inş. isteyen herkese allah hayırlı akıllı ve sağlıklı ewlatlar nasip eyler.. eğer tüm denemelerinize rağmen olmuyorsa birde ibrahim adnan saraçoğlunun incir kürünü denemenizi tavsiye ediyorum eğer bende de çıkmasaydı bende uyguluyacaktım. saraçoğlunun sitesine baktım da yüzlerce kişi teşşekürler ediyor bi çok kişi o kürü uygulayıp sonuca ulaşmış a.s ayrıca adet düzensizliği için de soğan kürü war bence bi göz atın.. www.saracorlu.at birde size bi sorum war gebeliğin teşhisi ultrasonda hangi haftada belli olur ? şimdiden teşekkürler cevaplar için:CüvCüv: :emir_bebek:

• Konu Sahibi karamelize
Tebrik ederim canım,Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Benim de 5.ayım çok istİyorum anne olmayı bize de dua et,Allah bize de nasib etsin.

• Konu Sahibi karamelize
5. haftada alttan yapılacak ultrasonda belli olur
kalp atışı ise 7-8, haftada belli oluyor,
haydi hayırlısı

• Konu Sahibi karamelize
tebrikler canım Allah bütün isteyenlere versin benimde klomen tedavisiyle oldu şimdi doğuma 1 ay var inşallah

• Konu Sahibi karamelize
5 inci aya girdik umudum her ay devam ediyor.bu ay çok umutlanmıştım sanki tüm belirtileri hissediyordum o kadar çok kendimi dinledim ki meğer 2 gün önce umutlarımın kendi oluşturduğum hayallermiş.ama buna rağmen istisnai olan üstüne görme olabilir mi diye bile düşünür oldum artı k skıntı bastı olsun bi dahakine diye umursamaz davranıyorum eşime kendime ama kendimi kandırıyorum

• Konu Sahibi karamelize
tebrikler canım,hayırlı olsun bebişin,çok sevindim senin adına,allah kucağına almayı da nasip eder umarım.

• Konu Sahibi karamelize
canım tebrik ederim allah kucağına da almayı nasip etsin darısı bizlerinde başına inşallahh

• Konu Sahibi karamelize
cnm klomenle ilk kullanışındamı hamile kaldın..hayırlı olsun allah saglıkla kucagına da almak nasip etsin..

• Konu Sahibi karamelize
kızlar çok teşekkür ederim hiç bi zaman umudunuzu kaybetmeyin inanmak başarmanın yarısıdır.. inş. mutlu haberlerinizi kısa zamanda haykırırsınız :)

ALLAH hayırlısıyla kucagına almayıda nasip etsin.darısı bütün isteyenlere olsun.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben 24 aralık ta kürtaj olmak zorunda kaldım çünkü bebeğimi göremedik kesede ama 2 gün önce tekrar test yaptım sonuç pozitif tekrar gelişmeyecek diye korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim

canım umutsuz olma umarım bebeğin bu kez sağlıklı olarak gelişir. En iyisini düşün ki iyi olsun sonuç. beslenmene dikkat et. yeşillik yemeye gayret et. süt iç. stres yapma. bol bol dua et. Allah'a emanet ol dualarım seninle.

arkadaşlar hamile kalmak için ilişki esnasında dini yönden adabı nedir,okunacak dualar,dikkat edılmesı gereken şeyler nelerdir?
bilgisi olan hanımlar yardımcı olabılır mı? bunlar kesınlıkle bılınmesı ve onem verılmesı gereken konular..şimdiden teşekkür ederim :))

burada paylaşım olmazsa topik açabilirim,başlığa uygun buldugum ıcın sorayım dedim canlarım,, :)

5. haftada alttan yapılacak ultrasonda belli olur
kalp atışı ise 7-8, haftada belli oluyor,
haydi hayırlısı

Arkadaslar sayfaya yeni kaydoldum siizinde engin tecrübelerinizden yararlanmak icin bir kac sorum olacak size cevaplarsaniz beni ziyadesiyle mutlu edersiniz.
Arkadaslar ben 13.09.2012 de adet oldum adetim 6 gün sürdü yani 18ine kadar hala adet olmadim 2 hafta kadar önce kücük bir kist cikti ve 2 gün icinde yok oldu.
Bu süre zafi icinde iki kez doktora gittim ve test yaptim ilk doktor adet düzensizligime ragmen hamile kalabilecegimi söylerken sonraki doktor yumurtlama sorunum oldugunu söyledi.
Tekrar kendi doktoruma geldigimde bana adetim düzelsin diye bir ilac yazdi ilacin ismi Duphaston 10mg 28 tab. daha önce kullanan varmi ?
Bide test yaptim pazartesi negativ cikti ama hala adet olmadim ve bas agrim var sizce beklemeliyim mi ? Yoksa ilaci kullanmaya baslamalimiyim? hamile olabilirmiyyim endiselerim var. Aydinlatirsaniz cok sevinirim Herkese simdiden cok Tesekkürler.. Dilerim Allah u Teala herkesin duasini kabul eder. Herseyin hayirlisi olsun hepimiz icin..

X