Yardım Eşimin Doğumgünü

katrem

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2008
3.507
877
Merhaba Arkadaşlar
Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum
Ama sizlerden başka danışacak kimseyi bulamadım
Eşimin yakında doğumgünü var
ona saat almak istiyorum çok istiyor çünkü sürekli söylüyor
Ancak şuanda maddi olarak durumumuz çok iyi değil
düğünden dolayı borçlarımız var
ve geçen gün bana "sakın bana 20 ytl den pahalı bişey alma zaten çok borcumuz var :dilcikar:" dedi.
ama bu doğumgünü eşimle kutlayacağımız ilk doğumgünü
özel olsun istiyorum ve saati çok istediğini biliyorum:asigim:
sizce ne yapmalıyım? Sözünü dinleyip ucuz birşey mi alayım-ki 20 ytl ye de ne alınırsa artık- yoksa kredi kartına bolca taksit yaptırıp saat mi alayım???

Belki bana düşmez ama :)
saati para biriktirip yıldönüme veya başka özel bir günde alabilirsin:)
20 veya 25 ytlye gzel bi aksam yemegi hazırlayıp girdiği yeri güllerlede süsleyebilirsin
veya daha yaratıcı fikirlerle hem romantik hmde onun için uğraştığını görmesi daha anlamlı bence:)

20 veya 25 ytlye gzel bi aksam yemegi hazırlayıp girdiği yeri güllerlede süsleyebilirsin
veya daha yaratıcı fikirlerle hem romantik hmde onun için uğraştığını görmesi daha anlamlı bence:)

aşkolsun canım niye sana düşmesin a.s.
akşam yemeği falan yapıcam zaten özel bişeyler sürpriz falan
ama hediyesiz doğumgünü mü olur yaaa:bbo:

İçerik nedeniyle konunuzu " bir önerim var " bölümüne taşınmıştır editör arkadaşımın da bilgisine

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum ne yapmalıyım sizcekafamçokkarıştı

saatlerde gerçekten çok pahalı ya bende ilk doğum gününde aşkma saat almıştım ama parasını öde öde bitmedi sırnaşık şey göze alıyosan paranı harcamayı al bence sonuçta beğendiği ve istediği bişey olur.Benim erkek arkadaşım o gün bugündür saatini 1 kez olsun çıkarmadı kolundan :asigim:

saatlerde gerçekten çok pahalı ya bende ilk doğum gününde aşkma saat almıştım ama parasını öde öde bitmedi sırnaşık şey göze alıyosan paranı harcamayı al bence sonuçta beğendiği ve istediği bişey olur.Benim erkek arkadaşım o gün bugündür saatini 1 kez olsun çıkarmadı kolundan :asigim:

canım ben parayı harcamaya dünden razıyım da
eşimin dediği kafamı karıştırdı
şimdi kavga etmeyelim bu yüzden diyorum
ama hem ihtiyacı var hem de istiyor
ama biz yeni evli olduğumuz için malum borçlar coşmuş durumda:çok üzgünüm:

canım ben parayı harcamaya dünden razıyım da
eşimin dediği kafamı karıştırdı
şimdi kavga etmeyelim bu yüzden diyorum
ama hem ihtiyacı var hem de istiyor
ama biz yeni evli olduğumuz için malum borçlar coşmuş durumda:çok üzgünüm:

valla canım ozaman hoşuna gidicek başka bişeyler yap,güzel bi kıyafet flnde alablrsn,erkeğe hediye almak gerçekten zor iş a.s saatide başka bi özel gününüzde alırsın örneğin evlilik yıldönümünüzde hem ozamana kadar borçlarınızda hafifler a.s.

aynen katılıyorum :içelim:

aşkolsun canım niye sana düşmesin a.s.
akşam yemeği falan yapıcam zaten özel bişeyler sürpriz falan
ama hediyesiz doğumgünü mü olur yaaa:bbo:

neden olmasın ki bence özel bi an onu mutlu etmeye yetecek bi an bile ona en güzel hediyedir tatlım:KK66::1hug:

X