Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa İle İkizler / Burçlar Arası Uyum

hahah yazılanlar harika ikizler burcu adını olarak 2yıldır boğa erkeğiyle birlikteyim(kısmetse evlenicez)

sus arkadaşım he de ona sonra bildiğini oku ileri gidersen ya sen katil olursun yada o olur.bu konuda ciddiyim.

plancı programcıdır evini ailesini düşünür kıskanır bıdı bıdı nerdesin kimlesin napıyon boğulursun sonraa kendide anlar yanlışını ama sen sinirden çatlamış olursun o ayrı işini gücünü sever ama rahatınıda sever.

böyle işte ama güzel sevişir delikafadulden

pamuk gibi kalbi sinirlendiğinde kaçıcak delik arasınız şimdiden söylim kendi haline bırakın onu hem siz hem o rahat etsin.

bişeyleri söylemeye öyle korkuyorum ki nazar değer diye :nazar:
bıdı bıdı etmez hiç niye gideceksin napcaksında demez, tek haber vermemi siter her ne yapıyorsan der kaydirigubbakcemile5 onun dışında dediğin gibi

dediğim gibi bana hep diyor senle kavga bile edilmez çok anlayışlısın diye

ilk defa böylesi güzel giden bi ilişkim var Allah nazarlardan korusun inş :nazar: :Saruboceq:

kısmetse bizde bu sene evlilik düşünüyoruz, çok güzel sevişir kısmını da evlenince görücez bakalım nasılmış kaydirigubbakcemile3

bnm sevqiLim ikizLer qerçekten burcunun özeLLikLerini taşıyo bnde taşıyorum ama birbirimizi çok seviyoruz yaş farkı da yok eqLeniyrz çok sözlendk evLenmeyi düşünüyoruz tabi kısmetse

özür dileyerekten söylüyorumda insanların kafalarını bulandırıp hayatlarıyla oynamayalım.2 burç yorumu yüzünden hayatını değiştiren insanlar var bu ülkede eminim.bu kadar saf olmayalım.madem meraklıyız burçlara bir yığın kaynak kitap var açıp okuyalım. :) herkes herkesle anlaşır.herkesde burcunun özelliklerini taşımak zorunda değil.MESELA BEN BOĞAYIM ama inatçı sabırsız dediği dedik kıskanç biri değilim. ikizler bir tanıdıgımda evine çok düşkündür. gezmeyle kadınlarla pek ilgisi yok.YANİ BURÇLARIMIZI TÜM GEZEGENLER yıldızlar etkiler.bir insanın ancak doğum haritası YANİ YILDIZ HARİTASINDAN anlayabilirsnz kişiliğini.
bunuda çoook ustaaaa insanlar bilir.eğlence olsun diye bende burçları takip ediyorum.saygılarrrEn Büyük TÜRKİYE

hayatımı büyük ölçüde etkileyen 2 adamın da boğa olmasından yola çıkarsaaak
bi kere gözle görülemeyen bir enerji var sizi ona, onu da size çeken. ben onun ''cool adam'', zaman zaman ''odun''luğa varan havasına çarpıldım en başta. ama durun! bu sadece onun maskesi. ötesini görebilirseniz zaten o maskeyi çıkarmak için sabredeceksinizdir:KK24: başardınız mı, tebrikler! artık o, kocaman sınırsız kalbi ve şefkatiyle emrinize amade :KK31:
onlara da ikizlerin enerjik vurdumduymaz hayatı sallamayan tavrı çekici geliyordur muhtemelen. ama bizi elde edince bu özelliğimizi değiştirmek için çaba sarfederler :26:

ve kesinlikle yalandan uzak durun. ikizler (kabul edelim) ufak tefek beyaz yalanlara başvurabilirler zaman zaman. ama unutmayın ki sizi alt edebilecek yegane burçtur boğalar; en ufak bi şüphede soyunuzu sopunuzu araştırır gerekirse dedektif tutar o yalanınızı suratınıza çarpar. ardından gelen güven problemleri falan filan bahsetmeye gerek yok tabi:2:

kız dır ma yın! sakın. 5 dakika boyunca boyunca bulunduğunuz yerden gergedan sürüsü geçmiş gibi çarpılırsınız.

inat inat inat inat ve inat. her zaman her koşulda o haklıdır. ekstrem durumlarda belki birazcık haksız olduğunu kabul edebilir ama bir şartla: hatanın %60 ı bizdedir, yani yine o daha çok haklıdır. :KK37:

çok sever. çok çok sever. yanındayken kendinizi bulutların üstünde hissetmeniz kuvvetle muhtemel. fedakardır, sabırlıdır, biz ikizler kadınlarının kaçırmaması gerektiği bir fırsattır çünkü ikizlerin sıyırmış karakterine yetecek kadar sabır yalnızca boğalarda vardır :KK52:

X