Aile Planlaması Doğum kontrol hapı diane 35

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
arkadaşlar 2.kutumda bitti... ufak ufak selpağa sürünce birşeyler geliyor. normal hastalığım gibi değil.. bu diane 35 den sonra böyle oldu. ilk defa kullanıyorum. hiç bu tür haplar kullanmadım. devam şimdi 7 günlük ara var o aradayım. 15 gün önce sordum doktora devam et dedi.. ya ama hastalanmasam bırakmayı düşünüyorum güya adetim düzene girecekti... bilenler yardımcı olur mu.

Bu ilaç bende de adetimi tuhaflaştırdı. Eskiden çok yoğun olurdu onu kullanırken silince görünüyodu diyebilirim. Sancılarım falan çok şiddetli olurdu. Hiç olmamaya başladı. + larıda var - leride.. şimdi bıraktım ağrılarım ve yoğunluk yeniden başladı.. :KK55:

Bu ilaç bende de adetimi tuhaflaştırdı. Eskiden çok yoğun olurdu onu kullanırken silince görünüyodu diyebilirim. Sancılarım falan çok şiddetli olurdu. Hiç olmamaya başladı. + larıda var - leride.. şimdi bıraktım ağrılarım ve yoğunluk yeniden başladı.. :KK55:

aynen benimde eskıden kan cok gelırdı sımdı azıcık damla seklınde ilaç kullandıgımdan beri dıane 35 doktor normal dedı

Selam kızlar yenı uye oldum ve daha tm alısamadım sıteye. Neyse bende polıkıstıkoverlıyım ve doktorum 6 ay dıane35 kullanmamı soyledı ben suan 4.ayı bıtırmek uzereyım duzensız adetlerım 4 aydır duzelı fakat bu ılacı kullanmaktan nefret ettım sebebı goguslerde sıslık ve sureklı agrı hıssı normalde yagl olan cıldımı kupkuru yaptı resmen putur putur oldu ve pısıkolojık olrak duygusal herseye aglamak ısteyen bı tıp oldum normalde cınsel ıstegı fazla olan bır kadınım 4 aydır aklıma bıle gelmıyor cınsellıkten sogudum resmen. Selulut olusmaya basladı ve 4 ayda 2 kılo aldım 6 ayı tamamladıktan sonra kesınlıkle bırakıcam ve devam etmıcemmm

selam kızlar ben de 4 aydır kullanıyorum dıane 35 ı adet duzensızlıgı ve polıkıstıkover dedı doktor 6 ay kullanıcam bendekı etkılerıne gelınce 2 3 ayda bır adet oluyordum 4 aydır duzene gırdı ve goguslerımde buyume ve agrı yaptı hassaslastı normalde yaglı olan cıldım kupkuru oldu hatta putur putur artık cok sıkıldım 2 ay daha sabredıp dr gıdıp test yaptırıcam yumurtalıklarım cok yavas calısıyor demıstı bakıcam duzelme vardır ıns

ben 8 aydır kullanıyorum ve hala kullanmaya devam edıyorum 5 kılo aldım ve goguslerım sıstı sutyenlerım bıle kucık gelmeye basladı
zaman zaman agrı oluyor dokunamuyorum bende adet duzensızlıgı ıcınn vermıstı doktor ama cok sıkıldım
artık ama evlenene kadar kullanıcam 3 ay daha sabbredıcem tedavım yarım kalmasın dıe ama gercekten doktor ısrar etmıyorsa kullanmayın
ayrıca selulutım yoktu sımdı selulut oldu bacaklarım mıdemde hassasıyet oldu ve ılk 2 ayda mıde bulantısı yapmıstı bendekı etkısı bunlar
cılt guzellesıo dıyenler olmus bende oyle bısı olmadı saglıkla kalın kızlar

slm kızlar bugun dr bana da dıane 35 verdı şimdi hapı bıtırınce 7 gun aradan sonra 8.gunu hemen başlayacakmıyım yoksa adet bıtımımı başlıcam

arkadaşlar benimde problemim sivilcelerim malesef 3 aydır bu problemle savaşıyorum dermatoloğun önerisiyle kadın hastalıklarına gorundum ve bana diana 35 onerdi henuz başlamadım kararsızım olumsuz kotu yan etkılerını okudum mide bulantısı asabiyet ve kılo alımı ama herşeyı goze alıp kullanmalıyım sanırım bu sivilcelerimden kurtulmam gerek

ayrıca bugun kadın hastalıklarına gorundum tekrar farklı bır doktordu tabiki dıana 35 herhangı bır zararı olmıyacagını soledi 1 ay sonra tekrar gıdecemm sıvılcelerımm için içicem

Diane 35 Endikasyonları:
Kadında androgenlere bağlı hastalıklarda, örn. bariz akne formlarında, özellikle sebore,
iltihap veya nedbe oluşumuyla birlikte seyreden olgularda (Acne papulopustulosa, Acne
nodulocystica); androgenetik alopesi ve hafif hirsutismus olguları.
Çocuk arzusu olmayan kadınlarda polikistik over sendromu...

slm kızlar sıze bır sorum olcak dun doktora gıttım diane35 verdı bunu 6 ay kullan dedı son 5 aydır adetım duzensız oldu tahıllerım temız duzene gırsın dıye yazdı bu arada spıralımde var ama cıkarmadı bıseyde soylemedım bu ılac dogum kontorulu ıcın kullanılmıyormu kı anlam veremedım

Kizlar bende qlarista kullaniyordum diane 35e gectim. 3. Kutuya gectim ama artik mide bulntisina dayanamiyorum. İlci degistiricem. Kusmuyorum ama devamli bi bulanti hissu. Yiyemiyorum yemek istemiyorum. Diyetteyim bu yuzden kilo bile veremiyorum. Cok rahatsiz edici...

X