Klomen yine kist yaptı

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
arkadaşlar geçen ay klomen kullandım 3 cm kist yapmış sinir oldum hayallerim suya düştü üstelik dr hiç yumurta oluşmamıiş dedi beni en çok etkileyende bu oldu bi kere daha kist olmuştu fakat o zaman yumurta vardı şimdi çokkorkuyorum bugün yarın adet olmam gerekiyo inş. bu adetimde kist gider bi ay daha boşa gitmez inş.gitmezse doğumkontrol hapı ile gidicek offf kızlar çok moralim bozuk klomeni kullanmasaydım keşke diyorum dua edin nolur kızlar bu ay yumurtam olsunda aşılama yaptırayım çok mutsuzum hayallarim her ay daha da kırılıyo rabbim isteyen herkesin kucağını bebişlerle doldursun aminnnnnnnnnnnnnnnn

amin canım ama stres yapıyor butun bu kıstlerı.tedavılerımıze sakin sakin devam edicez.bütün bu uğraslar bosa gıder yoksa

offfffffffffffff yaaaaaaaaaaa.bende bugün dr gittim adeimin 2. günü.aşılama yapılacaktı bu ay herşey hazırdı.ama sağda17mm.solda 12 mm kist çıktı.tedaviye başlanamaz dediler.ama hiçbir hap falan verilmedi..nasıl gidecek bu kistler bilmiyorum..sadece bekliyoruz bakalım ne bekliosak..çok sinirlerim bozuk yaa...14 ay oldu..onuu çok özledim yaa.Rabbimden hep istiyorum hayırlısını vaardır bi hayır bunda da değilmi..

öncelikle geçmiş olsun arkadaşım.bendede polikistik over var ve bende 7 aydır düşünüyorum 4ay önce düşük gebelik yaşadım veeeee en son haziran ayında adet gördüm.son 20 gündürde soğan suyu yaptım ve progesteronum yükseldi.yani sende bence soğan suyu yap dene yani zararsız bi şey en azından kimyevi bişeyi yok

X