cyclo progynova ve hamilelik

K

kerman

Ziyaretçi
arkadaşlar başka konudada açmıştım ilgi çekmedi.
düşük yaptım geçen ay. cyclo progynova kullanmaya başladım 11. gün hafif pembe kanamam oldu bayramın ilk günü 17. günü dün kanama başladı ve devam ediyor adete 10 gün var daha bu ne anlamadım.aşırı bulantım baş ağrım da var kafamı tutamıyorum. yaşayan bilen varmı bu hapı kullanan kullanıp hamile kalan varsa lütfen bilgilendirsin soracak kimse yok ailemdende uzak olduğum için onlarda bir şey yapamıyor. yardımlarınızı bekliyorum.:1no2:

arkadaşlar başka konudada açmıştım ilgi çekmedi.
düşük yaptım geçen ay. cyclo progynova kullanmaya başladım 11. gün hafif pembe kanamam oldu bayramın ilk günü 17. günü dün kanama başladı ve devam ediyor adete 10 gün var daha bu ne anlamadım.aşırı bulantım baş ağrım da var kafamı tutamıyorum. yaşayan bilen varmı bu hapı kullanan kullanıp hamile kalan varsa lütfen bilgilendirsin soracak kimse yok ailemdende uzak olduğum için onlarda bir şey yapamıyor. yardımlarınızı bekliyorum.:1no2:

canım merhaba...oncelıkle gecmıs olsun.zor ama guclu olmak zorundayız.bende dusuk yaptım.ve ardından aynı ılacı kullandım.ama dusuk ve kurtajın ardından bahsettıgın gıbı duzensız ve zamansız kanamalar olabılıyor.bendede cok olmustu.ama yınede sen bı kontrol ol doktoruna ıstersen.bas ağrısıda uzuntu ve hormonların anıden dususu sebebıyle olabılıyor.bende yasamıstım.amam bulantıyı bılemıyorum. asırı uzuntuden olmus olabılır dıye dusunuyorum.ama sen yınede bı ara gorun doktoruna....onemlı bı sorun oldugunu sanmam.zor bı olay ardından ınsan sarsıldıgı ıcın turlu turlu sıkıntılar oluyor ama hepsı zamanla gecıyor canım..umarım yardımcı olabılmısımdır...

teşekkür ederim canım çok saol sonra hamile kaldın mı peki.

sidocum cevap yazmadın çok merak ettim ne zaman hamile kaldın hamile kalabil din mi doktorlar ne dedi?????????

X