10 Haftalık bebegimin kalbı durdu

G

gulsun37

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gulsun37
hamılelegime sevınemeden huzne boguldum malesef bebegımın kalp atısı olmadı ve kurtaj oldum malesef bayram tatılınde yasandı.caresız kaldık resmen dr. yok hep pratısyenler vardı allahtan ıyı bir dr. denek geldık ama o gunu bır daha yasamak istemem kımsede yasamasın derım ilk bebegımızdı ve çok istıyoduk sevıncımız kursagımızda kaldı megerse 2 hafta önce kalbı durmus kanama olunca anladım sebep bulamadı dr. ama çok kötü bir piskoljideyım hersey gönlünüzce olsun hanımlar sevgiler....

• Konu Sahibi gulsun37
cnm çok geçmiş olsun RABBİM tekrarını yaşatmasın

inş en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın

• Konu Sahibi gulsun37
çok çok çok üzüldüm canım allah sabır ve güç versin ablamında başına gelmişti. önüne bakmayı unutma şu an ablamın ikinci bebeği oldu ve 6 yaşında. umarım allah sana tekrar nasip etsin canım.

• Konu Sahibi gulsun37
Allah sabır versin canım dua et inşallah ikincisini sağlıkla kucağına alırsın

• Konu Sahibi gulsun37
kızlar sagolun bilmıyorum nasıl atlatacagım cuma günü yasadım bu acıyı evet mantıklı dusununce insan önune bakmak istıyor ama elde degıl ınanın basa gelince çok zormus çok buyuk yıkım alllah kımseye göstermesın derim...

• Konu Sahibi gulsun37
canım geçmiş olsunnn,,herşerde mutlaka bir hayır varmışşş,,,sıkma canını inşallahh Rabbim enkısa zamanda hayırlı sağlıklı bir bebek yeniden nasip eder:Saruboceq:

• Konu Sahibi gulsun37
Canım çok geçmiş olsun!Rabbim sabır versin.Umarım en kısa zamanda atlatır ve yeniden hamiş kalırsın :)

• Konu Sahibi gulsun37
seni çok iyi anlıyorum canım benimya çok çok geçmiş olsun hayırlısı buymuş demekki demekten başka ne gelirki,

bende en çok bundan korkuyorum,allahım ne sana bir daha bunu yaşatsın nede bir başkasına,

mesela son 10gündür mide bulantılarım oldukça hafifledi acaba bebeğimin kalbi durduda ondanmı oldu diyorum yani bu olaydan çok korkuyorum

• Konu Sahibi gulsun37
Çokk geçmiş olsunn.Rabbim sabırlar versın sizee

Canım Allah sabırlar nasip etsin. İnan çok üzüldüm. İnşaallah 1ini veren Allah 2. sinide nasip eder.

canım çok üzüldüm. böyle durumda ne denir ne denmelidir bilmiyorum. allahım inşallah 2. sinde kucağına almayı nasip eder.

canım çok geçmiş olsun.kendi yaşadıklarım geldi aklıma gene.çok zor gerçekten.inanırmısın üzerinden 5 ay geçti ama ben hala ağlıyorum.7haftalıkken kabi durdu benim bebeğiminde apartopar kürtaj oldum.seni çok iyi anlıyorum.umarım rabbim bizlere bir daha yaşatmaz bu üzüntüyü

slm arkadaslar benımde basıma geldi malesef bebegımın kalbı durdu kurtaj oldum cok kötuyum dr. net bırsey demedi nedense 10 haftalıktı ılk bebegımde neden durur anlamadım sevgıler allah kımseye yasatmasın dıyorum

Gunaydın canım...amın Rabbım kımseye yasatmnasın bole acılar dıleğimiz o ama oluor işte...benım ılk bebğiminde kalbı 7 haftalıkken durdu...ılk gebelılerde bole olması normalmiş artık,bunye gebelıği kabul edemıyebılıomus,yada saglıksız bı bebek oluomus,yanı sağlıksız bı sperm yada yumöurtadan dollenmış olabılıor we wucut bozuk olan seyı kabul etmıor.insan cok usuluor bılırım....ıkıncıde umarım bole bişi tekrar yasamazsın bıtanem.moralını yuksek tut....tum tahlıllerını oldun dımı?alınan parcayı patolojıye gonderdınızmı?bız yolladık we bişi çıkmamıstı....burası sozun bıttıği,nedenlerin cwp sız kaldıgı yer oluo canım...we sadece Allah tan dıyebılıosun...gecmış olsun,Allah sabır wersin sewgıler:nazar:

çok geçmiş olsun tatlım.. rabbim tekrar yaşatmasın....

canım yazın icin cok tsk. ettım patolojıye gıttı sonuc alınmadı henuz tahlıler henuz yapılmadı hamıleyken yapılmıstı hersey ıyı görunuyodu zor durum evet guclu olmak sart ama nasıl dıyorum bazen hayrılısı böyleymıs sevgiler...

canım geçmiş olsun..
bende ilk bebeğimi kalbi durduğu için kaybettim.
araştırdık ama bir şey bulamadık inanki..
Allahım sağlıklı sıhhatlisini yakın zamanda nasip etsin

seda sarı arkadasım bende çok korkuyodum nedense ama ne olur korkmamaya çalıs sanırım korkunca gelip insanı buluyor.olacagın belkıde önune geçilmiyor canım hoscakal...

merhaba arkadaslar
ne zaman boyle baslık gorsem içim acıyor bırısı daha benım yasadıklarımı yasıyor allahım yardım et onada dıye dua edıyorum
canım benımde 12.haftada normal testlerı ıcın dokroruma gıtmıstım
hıcbır sıkıntım yokdu
ama meger 10.haftada bebegımın kalbı durmus ve bende kurtaj oldum
2ay oldu
kendımı yenı toparlıyorum hersey allahtan
ama delıler gıbı arastırdım ve cevap ıstedım bısey yokken gayet saglıklıyken neden oldu
benımde ılk bebegımdı
sonunda sunu buldum sıkıntı spremın yumurtalıga geldıgınde dollenme hatasından kaynaklanıyormus
yanı yanlıs döllenmeden oluyor
oda genelde 8-10 hafta arası bebegın kalbının durmasına neden oluyor
ve genelde ılk gebelıklerde rastlanan bır durum
tüm testlerımı yaptırdım sende yaptır
ve ınsallah allahım bır daha yasatmaz hıc kımseye

gülsün cok üzüldüm.bende bayramin 1. günü yasadim ayni olayi.bebegimin 9 haftalikken kalbi durdu ve kürtaj oldum cok zor.Allah kimseye yasatmasin zor.ama muhakkak bundada vardir bir hayir belki rabbim bizi böyle imtihan ediyor.onun icin cok düsünme rabbim verdi o aldi sabrinida veriyor.insallah bundan sonra yasamassin.kendine iyi bak canim.

Canım benım ya benımde hersey normalditestler falan iyi cıkmıstı ama böyle oldu sanada çok gecmıs olsun malesefki çok acı durum bu isler evet testleri yaptıracagım bende bundan sonra insallah yasamayız sevgıler canım...

X