Aşılama aşılamadan sonra idrar testi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

cigdem1680

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
48
2
slm arkadaşlar
aşılamadan sonra 12. gün idrar testi yaptım. Ama test sonucu negatif çıktı. Acaba erken mi yaptım. Daha sonra yapsam bu sonuç değişir mi sizce.

yaa bişey socam..4 gün önce aşılama yapıldı. ben sırf merakımdan 3. günü yani dün idrar testi yaptım evde..2.çizgi silik olarak çıktı.böyle birşey mümkün olur mu? 3 günde idrarda çıkmaz ama test mi bozuktu acaba..ama yine de heyecanlanmıştım..

slm arkadaşlar
aşılamadan sonra 12. gün idrar testi yaptım. Ama test sonucu negatif çıktı. Acaba erken mi yaptım. Daha sonra yapsam bu sonuç değişir mi sizce.

yaa bişey socam..4 gün önce aşılama yapıldı. ben sırf merakımdan 3. günü yani dün idrar testi yaptım evde..2.çizgi silik olarak çıktı.böyle birşey mümkün olur mu? 3 günde idrarda çıkmaz ama test mi bozuktu acaba..ama yine de heyecanlanmıştım..

yaa ne hallere düştük dimi..kaydirigubbakcemile3 öncelikle çiğdemcim idrar testinde 12.gün çıkmayabilir.. en kesin yöntem 12.günde kan testi.. bence idrar testiyle uğraşmadan kan testine baktır ve kesin sonucu öğren..

ve mavirüya...kaydirigubbakcemile3 canım benim yapılan çatlatma iğnesi beta-hcg hormonu içeriyor ve prospektüsünde der ki; iğne etkisi bünyeden çıkana kadar(ki sitede bunun çıkma günü olarak 10gün olarak görmüştüm) yapılan testlerde beta-hcg hormonu vücutta bulunduğundan pozitif sonucu verebilir.. yani o 2. çizgi çatlatma iğnesinden kaynaklanıyor.. inş aşılaman sonuçlanır ve o 2.çizgiyi yeniden görebilirsin.. ben aşılamanın 8.günü dayanamayarak kanda baktırdım negatif çıktı.. doktorumu aradım çok erken baktırmışsın dedi.. adet gününü bekle olmazsan bir hafta daha bekle ve öyle test yap dedi.. bugün aşılamanın 11.günü ve aynı zamanda adet günüm.. bekliyorum bakalım adet falan olmadım hayırlısı inş.. RABBİM tüm isteyenlere ve bana da hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin.. hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın inş..:Saruboceq:

Slm
bende temmuzdaki aşılamamda 12.günde idrar testi yapmıştım çıkmamıştı ama kanda gidip baktırdığımda değer 35 çıkmıştı ama malesef devamı nasip olmadı boş gebelik çıktı rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile kucağınıza alacağınız evlat hamileliği nasip etsin inş cümlemizede...

yaa ne hallere düştük dimi..kaydirigubbakcemile3 öncelikle çiğdemcim idrar testinde 12.gün çıkmayabilir.. en kesin yöntem 12.günde kan testi.. bence idrar testiyle uğraşmadan kan testine baktır ve kesin sonucu öğren..

ve mavirüya...kaydirigubbakcemile3 canım benim yapılan çatlatma iğnesi beta-hcg hormonu içeriyor ve prospektüsünde der ki; iğne etkisi bünyeden çıkana kadar(ki sitede bunun çıkma günü olarak 10gün olarak görmüştüm) yapılan testlerde beta-hcg hormonu vücutta bulunduğundan pozitif sonucu verebilir.. yani o 2. çizgi çatlatma iğnesinden kaynaklanıyor.. inş aşılaman sonuçlanır ve o 2.çizgiyi yeniden görebilirsin.. ben aşılamanın 8.günü dayanamayarak kanda baktırdım negatif çıktı.. doktorumu aradım çok erken baktırmışsın dedi.. adet gününü bekle olmazsan bir hafta daha bekle ve öyle test yap dedi.. bugün aşılamanın 11.günü ve aynı zamanda adet günüm.. bekliyorum bakalım adet falan olmadım hayırlısı inş.. RABBİM tüm isteyenlere ve bana da hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin.. hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın inş..:Saruboceq:

selam canım ya sen beni çok heyecanlandırdın bende 8.günümde dayanamayıp baktırdım ve benimde negatif çıktı 1.14 senin kaç çıkmıştı banada dr.um 4 gün sonra tekrar baktır dedi bende şimdiden ümidimi kestim bile ama bunu okuyunca senin sonuç belli olmuştur değiştimi netice çok merak ediyorum yazarsan çok rahtalıcam...

asilamadan sonra 11.gununde baktirdim kanda negatif cikti. demekki catlatma ignesinin etkisi gecmis oluyor. bilgi olsun die :))

slm arkadaşlar be aranıza yeni katıldım bende ilk aşılamamı oldum ve doktorum 07/01/2011 de test yapmamı istedi daha regl olmadım ve sabredemeyip 12. günde evde test yaptım yani dün ama sonuç negatif çıktı şimdiden ümidimi kestim ve morelim cok bozuk 3 gün sonra artık test yapmak istemiyorum cünkü tekrar hayal kırıklıgı yasamak istemiyorum ama allahım inş isteyen herkese annelik duygusunu hayırlısıyla nasip eder yorumlarınızı bekliyorum şimdiden herkese tskrlr grsrz:KK58:

slm arkadaşlar be aranıza yeni katıldım bende ilk aşılamamı oldum ve doktorum 07/01/2011 de test yapmamı istedi daha regl olmadım ve sabredemeyip 12. günde evde test yaptım yani dün ama sonuç negatif çıktı şimdiden ümidimi kestim ve morelim cok bozuk 3 gün sonra artık test yapmak istemiyorum cünkü tekrar hayal kırıklıgı yasamak istemiyorum ama allahım inş isteyen herkese annelik duygusunu hayırlısıyla nasip eder yorumlarınızı bekliyorum şimdiden herkese tskrlr grsrz:KK58:

mrb. sonuç ne çıktı acaba

erken test yaptirmayi bende kimseye tavsiye etmiyorum , hayal kirikligina ugramayin, zaten olmassa üzülecegiz, 2 defa neden olsun degilmi?, ben de 10. günde baktim negatif, 14.01. normal test günü !

mrb arkadaslar
bende ıkıncı asılamamı c.tesı yaptırdım uç gundur kahverengımsı akıntıyla karısık kan gelıyor dr.um normal dedı ama ben korkuyorm ve hıssedıyormkı yıne bıse yokkk... bu ucuncu tedavımız:KK58:

erken test yaptirmayi bende kimseye tavsiye etmiyorum , hayal kirikligina ugramayin, zaten olmassa üzülecegiz, 2 defa neden olsun degilmi?, ben de 10. günde baktim negatif, 14.01. normal test günü !

ee 14.01.'ta yaptırdınmı testını canm ıns olumludur sonucun

Rabbim tüm isteyene evlat nasip edip bağışlasın.... bende ilk aşılamamı 19. nisanda yaptım 4 gün oldu ama 2 günde lekelenme vardı bunla ilgili bi bilginiz varmı arkadaşlar ....şimdi ise beklemedeyim kısmet nasip artık... dua edin arkadaşlar ihtiyacım var buna ....

selam kizlar,asilama ile hamile kalanlardanim ikinci asilamada tutdu...11.03.2011tarihinde asilama oldum 28.03.2011 tariginde test yaptim yani 12.gunumde idrar testi yaptim pozitif cikti normalde gunume 3gun kala yaptim...ama her insanin belirtileri farkli oluyor kimilerinin cabuk idrarara karismayabiliryormus hatda kana bile beta bile dusuk cikiyormus ama bnm 12.gunumde cikti

merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim.hep okuyorum yazdiklarinizi ama ben ilk yaziyorum.
22 haziranda asilamam yapilmisti.dün kan testinde negatif cikti deger kacti bilmiyorum sormadimda zaten moralim cok bozuldu.bugün asilamadan sonra 16. gün.bazi arkadaslarin durumunu okudum burdan gec döllenme felan oluyomus ama asilamada olurmu bilmiyorum yinede bir ümit iste.acaba doktor cokmu erken yapti benim asilamami adetimin 12. günde yapmisti.ben normalde 30 günde bir adet oluyorum yani adet günüme var daha normalde.birde bana caatlama igneside yapmadi gerek yokmus sadece 5 gün hap kullanmistim adetimin 5. gününden itibaren.bu nasil asilama anlamadim.
gelismeleri paylasirim sizinle napalim artik tutmamissa ikinciyi denicez

Allah isteyen herkesin dualarini kabul eder insallah...

Slm
bende temmuzdaki aşılamamda 12.günde idrar testi yapmıştım çıkmamıştı ama kanda gidip baktırdığımda değer 35 çıkmıştı ama malesef devamı nasip olmadı boş gebelik çıktı rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile kucağınıza alacağınız evlat hamileliği nasip etsin inş cümlemizede...

mrb bende asılama yaptırdım bu gün 4 gün ne zaman belli olur acaba

X