Doğal Saç Bakım Kürleri Bu maske saç uzatır mı?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
saclarıma baya yağlar sürdüm denedim denemediğim yağ kalmadı hatta
ama sonuc zaman harcadıma değmedi bile
şimdilerde mehmet tatlının şok bakım kremini kullanırım
mehmet tatlının kuaförüne gittinizde şok bakım derseniz verirler
60 tl ye aldım ama ben böyle bir krem görmedim
bir kere yumusacık yapıyor sacları kırıkları onarıyor onarılmayacak sekilde olanlar
siz tararken ucundan gidiyo zaten incelmiş olanlar ve uzatma işlemide şimdilki cok iyi gidiyor
saclarım artık kötü yada iyi bakımlı yada bakımsız olsun her halükarda bu kremi sürekli kullanıcağım

kızlar bana yardım edin nolur..moralim çk bozuk saclarımı kesitdin ve acil uzatmam gerek..entele turp murt avokado bunlar cok zahmetli...şöle sacın hızlı uzamasını sağlayan yaglar sampuanlar yokmu yaa ben bu sacları nasıl hemen uzatıcam...yardım edin nolurrrrmafoldumbensenağlama[/B]

canım ben Türkiye'de yaşadığım için aktardan alıyorum ama latincesini internetten bulabilirsin sanırım..
TR'den getirten arkadaşlar da var yurtdışında kullanan.paylaşımlarında yazmışlardı.koyu kıvamlı bir yağ.bildiğim kadarıyla bodur bir ağaçmış bitkisi..saı gürleştirmekte ve beslemekte çok faydalı ben yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum..uzatmasına da etkisi oluyor..

latincesini bilmediğimden yazamıyorum ama TR den getirtebilirsen pahalı bişey değil.ama sahte olmaması çok önemli.ben mecit efendi marka hint yağı kullanıyorum ve burda fiyatı 3.5-4 ytl arasında..

umarım bulabilirsin canım...:1hug:

CAsTOR OİL latıncesı

Yılan yağı, badem yağı, susam yağı, hint yağı... :bbo:

X