Göz Makyajı waterproof maskara kullananlar!!!...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

AquaBarbie

change your my life!!!
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
4.458
4
35
selam kızlar maybelline waterproof maskara aldım.ama ilk defa kullancağım aslında hep normal maskara(suda çıkan) kullanıyordum ama ben çok sulu gözlüyüm malum önümüz kış gözler ister istemez sulanıyor, bide bunun havuzu var.bende avonun göz makyaj temizleme losyono var. onunla temizledim ama kipriklerim kopma derecesine geldi.bide çok uğraştırdı siz ne kullanıyorsunuz temizleme jeli veya losyonu olarak .artı ben badem yağı koymayı düşündüm rimelin içine faydası olurmu beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden tenk!!!...-tatlicadiarzu-

canım bende rimelde maybelline tercih ediyorum.benim önerim maybelline göz makyajı temizleyicisini kullan.zaten onun temizleyicisi hem uygun hem hem çok başarılı.
alırken yarısı mavi yarısı beyaz duran şişe bulursan onu tercih et çalkalayarak kullanılıyor.ben çok memnunum.avon temizleyici krem gibi ve kullanımı zor.

ben neutrogina nın makyaj temizleyicisini kullanıyorum memnunum..

kirpiklerini temizlerken pamuğu veya makyaj pedini kirpik dibinden ucuna doğru hafifçe bastırarak kullan canım

ama ben neutrogina nın temizleyicisinden memnunum

canım bende rimelde maybelline tercih ediyorum.benim önerim maybelline göz makyajı temizleyicisini kullan.zaten onun temizleyicisi hem uygun hem hem çok başarılı.
alırken yarısı mavi yarısı beyaz duran şişe bulursan onu tercih et çalkalayarak kullanılıyor.ben çok memnunum.avon temizleyici krem gibi ve kullanımı zor.
saol canım ilgin için ne biliyiiiim ya çok met ettiler avonun makyaj temizleyicisini aslında rimelsiz normal göz makyajını çok güzel temizliyor yumuşacık bırakıyor ama ben rimel içn almıştım boşa almışım allahtan indirimdeydi yoksa içime otururdu valla!!!...Çok üzgünüm çoook-tatlicadiarzu-

ben neutrogina nın makyaj temizleyicisini kullanıyorum memnunum..

kirpiklerini temizlerken pamuğu veya makyaj pedini kirpik dibinden ucuna doğru hafifçe bastırarak kullan canım

ama ben neutrogina nın temizleyicisinden memnunum

canım onunki tek ürün mü ve fiyatı nedir sana zahmet bi yazıver!!!...-tatlicadiarzu-

ben clinique kullanıyorum, gayet rahat çıkarıyor rimelimi :icecream: ayrıca yağlı 1 his bırakmıyor.

bundan önce yves rocher nin 2 fazlı olanından kullanmıştım, o da çok rahat çıkarıyordu ama yağlı bir his bırakıyordu.

lancome- bi facil de aynı şekilde, güzel çıkarıyor ama yağlı his bırakıyor. :kahve:

Ben diorshow waterproof kullanıyorum düşün yani sırnaşık şey clinique in temizleyicisinden çok memnunum tavsiye ederim a.s. ayrıca the body shop un papatlayı göz makyajı temizleme jelleri de güzeldi baya ama onu diorshow la denemedim hiç hypnose u baya iyi çıkartıyordu :lepi:

birde kirpikleri temizlemek için bir pamuk parçasını kirpiklrin altına koyup kulak çubuğuyla temizleyin nazikçe.yoksa kirpikler çok yıpranıyor ve dökülmeye başlıyor.

ben şeffaf maskaranın içine saç spreyi sıktımm..kipriklerimin ucuna sürüyorum sadece ,,, baya dogal duruyorrrrr..yagmurda sıcakta akma derdide olmuyor böylece..kipriklerim hiç dökülmediii:):)

kış günü ne waterproff u yani soguktan zaten maskara donup kalıyor
kız sen ne yazdığımı okumadın mı! diyorum ki çok sulu gözlüyüm, artı makyajsız duramam kendimi böyle iyive bakımlı hissediyorum. havuza falan gittiğimde de bakımlı olmak istiyorum,hem makyajın yazı kışı mı var canım.sen kullandın mı ondan haber ver bana şekerrrrrrrrr!!!...-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

waterproff çok zor temizleniyor diye tercih etmiyorum yazın daha çok tercih edilir :suda çıkmayan ürünler havuz,deniz,ter etkisi oldugu için artı birçok iyi firmanın hassas serisi mevcut onları tercih edersen alerji enaza iner

ben hiç waterproof rimel kullanmadım
havuza denize falan girdiğimizde akmıyor mu gerçekten? merak ettim akmıyorsa ben de alayım yazın tatile gittiğimde kullanırım
bu arada ben de neutrogena göz makyajı temizleyicisi kullanıyorum memnunum. tavsiye ederim. lancome bifacil de gayet iyi onu annem kullanıyor ve memnun. ama dediğim gibi bizde waterproof rimel hiç olmadı ama eminim bu temizleyiciler onda da işe yarayacaktır

ben hiç waterproof rimel kullanmadım
havuza denize falan girdiğimizde akmıyor mu gerçekten? merak ettim akmıyorsa ben de alayım yazın tatile gittiğimde kullanırım
bu arada ben de neutrogena göz makyajı temizleyicisi kullanıyorum memnunum. tavsiye ederim. lancome bifacil de gayet iyi onu annem kullanıyor ve memnun. ama dediğim gibi bizde waterproof rimel hiç olmadı ama eminim bu temizleyiciler onda da işe yarayacaktır
canım suda mümkünatı yok çıkmıyor, temizlerken bile renginden damla vermiyor.aslında bekarlar için çok ideal ,ama benim gibi evliler için iş biraz işkenceye dönüyor.malum her gün banyo ve abdest olayı işi çıkmaza sürüyor.ama benim bekar bi hala kızı var mübarek bi sürerdi 1 hafta kullanırdı gerçi hala öle.tavsiyelerin için saol !!!...-tatlicadiarzu-

1 hafta kirpiklerin rimel kaplı şekilde kalması kirpiklere zarar vermez mi :1shok: dökülme vs :1shok: bence her türlü makyajın kesinlikle en geç yatmadan önce çıkarılması gerekir, şahsen ben eve gelir gelmez ilk iş makyajımı temizlerim :1closedeyes:

1 hafta kirpiklerin rimel kaplı şekilde kalması kirpiklere zarar vermez mi :1shok: dökülme vs :1shok: bence her türlü makyajın kesinlikle en geç yatmadan önce çıkarılması gerekir, şahsen ben eve gelir gelmez ilk iş makyajımı temizlerim :1closedeyes:
haklısın canım ama kuzenimin kipriklri çok sağlamdı valla dökükme falan hak getire birde çok acayim sürüyor rimeli takma kiprik gibi oluyor.güçlenmesi için özel bişi de yapmıyordu kız allah vergisi !!!....-tatlicadiarzu-

X