Eski erkek arkadaş:(

Hella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2007
91
0
bu sabah ew teli çaldı açtm bni tanıdnmı ben ... dedi. şok oldum. yok ordaydım burdaydm neler anlatıo bi bilseniz ağzımı açıp bişi diyemedim ilk önce.snra arama falan deyip hadi deyip kapattm. snra tekrar aradı yüzsüz ya nie kapattn dio hala bi sinirlendim defol arama nerden geldiysen oraya git bni rahatsz edip durma die bağırdm kapattm teli.:eek:klava:annem babamda noluo kızım dio bnm elim ayağım titrio bi yandanda onlara anlatıorm ama eski erkek arkım olduğunu sölemedm.snra tekrar aradı babam açtı bu sefer kapattı we bidaha aramadı. şimdi ben bunu sewgilime sölesem bana güwenir bnm açımdan sorun yapmaz ama endişelenir çünkü okul bittiği için ayrı şehirlerdeyiz artk enteresan tarafıda bni görmeye gelmişti dün döndü daha kendi memleketine uğraşsan böle denk gelmez. arayıp ağzının payınıda weremeyiz çünkü tel numarası falan hiç bişeyi bilmiorm 3.5 yıldır görüşmüorm we 3yıllık bi ilişkim war ilişkiminde bu durumdan yıpranmasını istemiorm. peki şimdi ben napiyim sölesem bi dert sölemesem olmucak kendimide suçlıu hissedicm siz olsanız nasıl dawranırdınız??senağlamasenağlama

Bence bu olayı erkek arkadaşın ile paylaşmalasın,şimdi eski erkek arkadaşının seni arayıp rahatsız ettiğini söylemezsen ileriye dönük seni tehdit edici ve kırıcı laflar edebilir.
En azından ben böyle düşünüyorum,sakın ama sakın erkek arkadaşın ile paylaş ve seni rahatsız ettiğini söyle en azından bilmesi en doğal hakkı olduğunu düşünüyorum..

Bende böylelerini anlamam işte madem ayrıldın ne diye arayıp rahatsız etme gereği duyarsınki.:dilcikar:Tadında kalsın ilte herşey en azından anılarda güzel hatırlanmak var!!

hemen bağırıp çağırmasaydın keşke canım..normal bir dille aramaması gerektiğini söyleseydiniz ve keşke yüzüne kapatmasaydınız teli.çünkü ters tepecektir iş inada binecektir belki aklında bidaha arayp rahatsız etmek yoktu ama aklına sokmuş oldun sen şimdi...şimdilik ben olsam söylemezdim erkek aradşıma..bidaha ararsa söylerdim.çok büyütülcek birşeymiş gibi gelmedi bana çünkü rahatsızlık vercek olsa ilk ayrıldıınızda verirdi..belliki aylak kalmış boş kalmış aklına gelmişsin...umarım hırs yapıp daha da üstüne gelmez...bu tip olaylarda soğuk kanlı olmak kavgacı olmamak senin lehine olur.erkekler aşağılanmayı yüzüne telefon kapatılmasını kaldıramaz.babandan korkup bidaha aramaz belki..hemen ortalığı velveleye verme erkek arkdaşın da şehir dışındaymış o da huzursuz olur aklı sende kalır sonra..2.hamleyi bekle derim ben..

ben olsam söylerdim...
biz çünkü eşimle flört döneminde böyle konuşmuştuk...
...hiç bir şeyi gizlemek yok...

Böyleleri çok var cnm. Sırf canları sıkıldığı için, sırf uğraşıcak başka işleri olmadığı için akıllarının bir yerinden o eski sevgiliyi çıkartır hem kendi hem de o eski sevgilinin gündemine oturtuverirler. Sen sakin olucaksın ilk önce. Tamam tlfnda onun olduğunu anlayınca sinirlenmen aşırı tepki vermiş olman normal ama sen yapman gerekeni yapmışsın. Baban çıkmış tlfna. Yalnız bu meseleyi sevgilinede sölemesin. Sonra öğrenirse daha tatsız şeyler yaşanabilir cnm

kesinlikle yaşadıın herşeyden şimdi ki arkadaşaının haberi olmalı ilk.. o ne derse o şekilde olmalı..

sakın söyleme ,huzurunuz bozulmasın..zaten bence eski erkek arkadaşın babanın sesini duyduktan sonra bi daha aramaya çekinir.ararsada şu an birisiyle beraber olduğunu söylersen saygı duyar belki aramaz bi daha..

Erkek arkadaşının haberi olmalı , geçmişin yüzünden ilişkinin yıpranmasına izin verme.. Onunda geçmişte mutlaka olmuştur zaten anlayışsız davranıcağını düşünmüyorum..:nazar:

Erkek arkadaşına durumu anlat canım , anlatmazsan şimdiki ilişkinde de sorunlar olabilir sonradan duyulursa

adı üstünde "eski" erkek arkadaş.

tabi ki de kesinlikle söylemelisin.

yarın öbür gün daha rahatsızlık verici durumlar oluşur; o zaman söylersen, hiye daha önce söylemedin der. bu seferde verecek cevabın olmaz.

sen sen ol gereksiz ve önemsiz detaylar dısında hiçbirşeyi saklama sevgilinden...
sonrasında geri dönlmez yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, anlatamazsın derdini, çıkamazsın işin içinden...
ev telefonunuzu değiştirin şayet buyuk bir sorun teşkil etmiyecekse
rahatsız etmeye devam ettiginde sevgilini falan sokma araya sakın, bir büyügünden rica et, alsın konussun az kulagını ceksin
geçmişine dair utanılacak bir iz bırakmadıysan korkulacak endişe edilecek birşey yok sakin ol....

söylersen sen iyi hissedersin canım.sende söylemesini istemezmiydin?bence söylemen ilişkinizi yıpranmaz aksine güçlendirir..

Bence sevgiline anlatıp ta huzurunuzu kaçırma...bide aynı şehirde olmadıığınız için sürekli aklı sende kalacaktır....
senn yapmış olduğun bir şey yok ki..karşı taraf brz daha rahatsız ederse gider savcılığa şikayet edersin....
bu durumlarda erkekler bizim kadar soğukkanlı olamazlar malumun....o yzden beklemeni tavsiye ederimm....:1hug:

ben bu filmi yaşadım. daha yeni evliyken, herif kocamı aradı ya.. manyak.. en başta anlatmamış olsaydım büyük problemler olabilirdi... o kişiylede kız isteme aşamasında ayrılmıştık. ailem onay vermemişti.. hakaretler aşağılamalar. mahkemelik oldu bizimkiler. şimdi eşimi aradı davadan vazgeçsin bizimkiler die. neymiş babama ulaşamıyormuş. oysa babam numarasını hiç değiştirmedi... şimdi neler saçmalayabilir diye düşünüyorum.. dilin kemiği yok.. böyle beklemek çok acı verici. öyle yani. bence anlat.. en başından..

bence de anlat erkek arkadaşına başka zaman duyduğunda başın ağrımaz en azından.
bir daha ararsa da mutlu ve iyi giden bir ilişkin olduğunu söyle ki bşi daha aramasın

sevgiline söylemelisin. güven böyle kuruluyor canım, hele de sizinki gibi 3 yıllık bir ilişkiyse. çekinmeden anlat, saklamaktan iyidir.

anlattım kızlar bütün olup biteni rahatladm walla üstümdn büyük bi yük kalktı. knştuk hepsini kızdınmı ddm senin bi suçun yok ddi cnm bnm ya çok sewiorm onu belli etmedi ama üzüldü kızdı bisürü duygu yaşadı içinde anladm ben sesindn bnide üzmek istemedi onun terbiyesizliği sana kızmadm senin ne suçun warki dedi bakalm ne olcak inş aramaz bidaha keyfimizi bozsun istemiorm

dürüstlüğün sonu daima olumludıur çok sevindim adına canım..
yalanlar sırlar girerse ortada sevgi kalmaz..

anlattığını yeni okudum cnm.sorun çıkmamasına sevindim.gerçi ben gereksiz görmüştüm anlatmanı.ama madem anlayışlı davrandı aferin ona

Son düzenleyen: Moderatör:
anlattım kızlar bütün olup biteni rahatladm walla üstümdn büyük bi yük kalktı. knştuk hepsini kızdınmı ddm senin bi suçun yok ddi cnm bnm ya çok sewiorm onu belli etmedi ama üzüldü kızdı bisürü duygu yaşadı içinde anladm ben sesindn bnide üzmek istemedi onun terbiyesizliği sana kızmadm senin ne suçun warki dedi bakalm ne olcak inş aramaz bidaha keyfimizi bozsun istemiorm

bence en dogrusunu yaptin.... keske benim hikayede böyle mutlu sonla bitse :KK43:

X