Saç Şekillendiriciler en iyi saç spreyi hangisi?

şekillendirici olarakk her spreyy kazık gibi yapıyo..ama gliss in saç bakım kremi var banyodan sonraa onu kullanıyorum ipek gibi yapıyor..öyle bşy arıyosan öneririm cnm gliss i..

taft ı öneririm. sertlik dereceleri var ürün üzerinde ona göre karar verebilirsin. ben mor olanı kullanıyorum tabi sert benimki krepe yaptığım zaman tutsun diye sıkıyorum.

kesinlikle nivea hem çok güzel şekil veriyor hemde sertleştirmiyor tavsiye ederim...bulabilirsem resmini de koyucam..yerimseniben

Loreal ın ürünlerini tek gecerim, sac spreyi hem cok güzel şekil veriyor hemde sürdükten sonra yarım saate kdr sertliği gidiyor şekli kalıyor..

bende taftın kaşmir olanını aldım maximum sertlik yazıyo üstünde çokta sert yapıyo saç hiç bozulmuyo genellikle maşa yaptığım zaman kullanıyom ama ben şöyle misler gibi koksunda istiyom taft kokmuyoo bilgisi olan varmı acaba misler gibi kokan sprey ne var

ben de taft cashmere touch kullanıyorum.çeşitleri var sen kendine uygun olanı seçersin.ben memnunum.çoğu sprey saçı kirliymiş gibi gösteriyor,yapış yapış oluyor,saçlar yıkandıktan sonra bile taranmıyor ama taft öyle değil,en azından ben de öyle kötü etki göstermedi.öneririm.

Ben TaFt saç Spreyi (uLTra) kuLLanıyorum şuana kadar hiç bir sorunum oLmadı.isTediqiniz serTLikTe buLabiLirsiniz üzerLerinde yazıyor ..

X