saçlar

cicek35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
125
0
sevgili annişler sizde saç dökülme olayı var mı ? bende bu aralar ıyıce dökülme başladıda. acaba doğumdan sonra saç dökülmesi dedikleri bu mu ? yoksa bende mi bişey var?

benden tutam tutam gidiyor yakında saçsız kalıcam.evin heryerinde benim saçlarım var.ne zaman elimi saçıma atsam en az 5-6 tel geliyor.banyo da nasıl döküldüğünü tarif bile edemiyorum.napıcam bilmem :KK43:

endede aynı ama ben bakıyorum dökülmeye ilk başladından bu yana hatta saçlarım çok parlak saglıklı canlı ve muhteşem görünüyo dökülmesi azaldı ve yenileri çıkıyo susamy.badem y.çamterabentin y.e vitamin kapsülü bunları şampuanıma ekledim süper oldu saçlarım.yılan yagı dökülmeyi durduruyo bide z.yag sürüyorum haftada 2 defa yarım saat bekletip yıkıyorum bizim sitede doğum kontrol hapıda yazıyodu hem uzatıp hem besliyomuş ondanda koycam şampuanıma şimdilik bunları yapıyoruum çokda faydası vaaaaaaaaaar

yanı demmekı tek bende degilmiş. evın her tarafı benım saclarımla dolu olunca endıselendım. inşallah hepimizinki biranevel durur

Aynı sorun bendede var arkadaşlar ...mutlaka bi çözümü olmalı bunun ...duyduğuma göre bebekler 5-6 aylık olana kadar devam ediyomuş....

saç dökülmesi mi?Hem de nasıl...... hormanlar değişince saçlar da şaşırdı kendini,hiç dökülmeyen saçlarım tutam tutam elimde kalıyor,yerler felaket :KK43: şimdi bitkisel şampuanları denemkteyim umarım faydasını görürüm,çam terebentide iyi geliyormuş,onu da deneyeceğim,yoksa kesin kel kalırım..

Bendede aynı problem var,doğumdan sonra dökülmesi normal bence.Zamanla azalacağını düşünüyorum.Henüz birşey yapmadım ama böyle giderse bitkisel birşeyler araştırmayı düşünüyorum...

offf hem de nasil dokuluyorr..Oglumda cok sacli dogdu..Onunda butun saclari dokuldu..Ama hemen yenileri cikti onun...Acaba benimde cikar mi yenileri :KK43:(((

X