Erkek İnfertilitesi Eşinize varikosel ameliyatından sonra iğne vuruldumu?Kullanması için iğne verildi mi?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

gozdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
445
0
kızlar varikosel ameliyatından sonra igne vuruldumu eşiniz vurulan varsa yazarsanız çok sevinirimŞeniz

kızlar varikosel ameliyatından sonra igne vuruldumu eşiniz vurulan varsa yazarsanız çok sevinirimŞeniz

gözdemcim ne iğnesi?benim eşim ameliyattan sonra iğne vurulmadı yalnızca nabız biraz yüksekti onun için serumuna bir şeyler kattılar ama iğneyi hatırlamıyorum :uhm:

canım ne iğnesi bu :uhm:
eşimin ağrıları olduğu için bi kaç kere ağrı kesici iğne vurdurmuştuk biz

canlarım ameliyattan 1 ay sonra kontrolle gittik dr. hormonlarını hızlandırıcı takviye iğne verdi bide e vitamini evicap verdi eşim iğnenin biri haftada bir biri 10 günde bir

canlarım ameliyattan 1 ay sonra kontrolle gittik dr. hormonlarını hızlandırıcı takviye iğne verdi bide e vitamini evicap verdi eşim iğnenin biri haftada bir biri 10 günde bir

tamam anladım canımyerimseniben
eşime dr sadece vitamin ilacı verdi
3 ayımız doldu ameliyat olalı bakalım:sm_confused: sonuç nasıl çıkacak
ve dr bişey verirmi ozaman

tamam anladım canımyerimseniben
eşime dr sadece vitamin ilacı verdi
3 ayımız doldu ameliyat olalı bakalım:sm_confused: sonuç nasıl çıkacak
ve dr bişey verirmi ozaman

inşALLAH canım hepimiz en yakın zamanda böyle oluruz:CüvCüv: belki senin dr. da sonuçlarınızdan sonra verecektir eğer dr. gidersen canım iğneyi sorarmısın beni söyleyebilirsin bakalım ne diyecek merak ettim hayırlısı canım benim ŞenizŞeniz

Benim eşimde oldu ama öyle bir iğne vermedi doktor eğer acele ediyorsanız belki o yüzden vermiştir bize sadece ileriki dönemlerde hala sayıda bir değişiklik olmazsa öyle ilaç takviyesi yaparız demişti ama sizin 1 aylıkken vermiş dediği gibi hızlandırıcı sizinki biz 4 ay sonra kavuştuk bebişe darısı başınıza

hürremcim sizin değeriniz nasıldı özel değilse yazabilirmisin ileri hareket hızınız?

biz yalnızca vitamin kullandık,takviye ğne vermedi bize,inş güzel sonuçlara ulaşırız :CüvCüv:

benim eşimede herhangi bir iğne vermedi 3ay oldu ameliyat olalı 6ayı bekliyoruz ona göre test yapıcaz sonrasında tedaviye başlıcaz duruma göre

gözdemcim benim eşime de iğne verilmedi.ama evicapı içebileceğini önermişti dr.

hürremcim sizin değeriniz nasıldı özel değilse yazabilirmisin ileri hareket hızınız?

canım ben sadece sperm sayısını biliyordum oda 20 milyondu eşim sonuçları hemen yırtıp attı hassas bi dönemdi çok inceleme fırsatım olmadı yani ama çift taraflı ameliyat oldu eşim doktor 1 senede anca olur demişti 4.ayda kavuştuk çok şükür

benim eşime ameliyattan sonra hiç bir şey vermedi ne vitamin ne iğne ne olcek böle bilmiyorummafoldumben

benim eşimede ne ilaç ne iğne verildi..ama halamın eşi olmuştu bir kaç yıl önce..onlara iğne vermiş doktor..ama almamışlar galiba..hala çocukları yok ve halam hep o iğnelerin alınmamasına bağlıyor olayı...ama ben gene de evicap aldım eşime..vitamin çünkü..reçetesiz de alınabiliyor..

benim eşimde 4 ay önce 2 taraflı oldu ameliyat ve iğne falan yapmadılar, doktor başka ilaç falan da vermedi.

benim eşimde varikoselden ameliyat oldu tek taraflıydı 10 ay geçti bizede hiç bir ilaç verilmedi.

X