Kıl Dönmesi

Amorous

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
143
2
37
Arkadaşlar,

Kıl Dönmesi ameliyatı olan var mı?Nasıl Bi süreç anlatabilir misiniz.Şimdilik ilaç tedavisi görüyorum ama eninde sonunda ameliyat olmam gerekiyormuş.Çok korkuyorum bilgi verirseniz sevinirim

canım ben ameliyat oldum 17 yaşındayken şimdi 20 yaşındayım ama korkma korkacak bişey yok a.s ameliyat aslında kısa sürüyor ama belden aşağımı uyuşturmak için uzun süre uğraştılar sadece ameliyattan sonra iyi korunmak gerekiyo merdiven fln çıkmadan yatıp dinlenmek gerekiyor bir de yüz üstü yatıyorsun çok uzun bi süre bel ağrım da oldu çok bide sen genel anestezi yaptır yoksa çok uzun bi süre benim gibi bel ağrısı çekersin 3 yıl oldu ben hala çekiyorum canım :çok üzgünüm:

Benim kardeşimde kıl dönmesi sebebili ile ameliyat oldu..
1.Kapalı
2.Açık
Bu şekilde doktor sordu,ya açık yaptıracak,o kılın alındığı yer zamanla kalacak
Ya da kapalı olucak,bir şekilde o açılan bölgeye yama yapılacaktı..

Kardeşim açık ameliyat oldu ve her gün düzenli temizledi o açık olan bölgeyi..Belinin altını uyuşturdular..
Korkulacak bir şey yok gibi görünsede inan zor dönemler atlattı kardeşim..
Çok ama .ok geçmiş olsun canım a.s.

benimde eşim kıl dönmesinden ameliyat olmuş henüz biz tanışmamışız o zaman :KK43:
uzun sürmemiş toparlanması üç ay gibi kısa bir sürede toparlanmış sadece ameliyat izleri yani dikiş izleri var o kadar ne ağrısı ne sancısı aman tahtalara vurayım tekrar yaşamasın o acıyı benim sevgilim :KK43:

bende oldum2 yıl önce ama yine ara ara ameliyat yerim şişiyor.sanırım tekrarladı.ameliyatta çözüm değil.ama bir an önce doktora gidilmeli böyle durumlarda ilerlemeden

Bende bir yıl önce oldum,belden aşağısını uyuşturdular.ama ne kadarda olsa zor yaa :1no2:

bel ağrısı cektım,20 gun rapor aldım.ve halada tam anlamıyla iyileşmiş degılım,oturamıyorum coğu zaman,cok ağrım oluyo,aklım gıdıyo.

Sen amelıyat olmussundur artık?

X