Göz Makyajı Akmayan kalem var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU1

Ziyaretçi
arkadaslar goz kalemım bıttı
sızın tavsıye edecegınız akmayan goz kalemı varmı benım cıldım asırı yaglı oldugu ıcın ucuz kalemler akıyor

m.a.c :asigim:
clinique- quickliner for eyes :asigim:

Ben haspelkader niveanin stay on eye pencil ini aldım..cok ama cok memnunum..Mac de dahil olmak uzere,givenchy,chanel aklınıza ne gelirse denedim..ama bu kalem gibisini gormedim..uyuyakaldıgım deli deli yattıgım zamanlarda bile birazcık bile akmadi.."ınanılmaz" bu kalem icin kullanacagim tek sıfat...

benim de gözümde kalem durmaz akar cildim yağlı çünkü bi de kenarlarda birikir falan iğrenç durur
ben önceleri lancasterın kalemini kullanıyodum fena sayılmazdı ama yine de akıyodu
sonra geçen ramazan bayramı tatilinde antalyada yanımda kalem götürmeyi unuttuğum için orada bi parfümeriden "emily" adında bi kalem aldım golden rose'a aitmiş çok ucuzdu önce tereddüt ettim ama çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim şimdi sadece emily kullanıyorum hiç akma falan yapmadı bende

aslında bir çok marka denedim ama bazen en ucuzu çok güzel duruyor gün boyu , bazen en kalitesi 10 dakka duruyor..yani kesin bir tavsiyem olamayacak ..kişiye göre değişiyor demekki...ama cilde önceden kapatıcı,astar gibi bir işlem uygulamak göz makyajı dahil bütün makyajların kalıcılığını etkiliyordur..

Merhaba arkadaşlar ilk defa yazıyorum. Ben de yıllardrı hep göz kaleminin akmasından şikayet ettim. Hep pahalı aldıma ama sonuç kötü. şans ederi flormarın eye liner gibi olan siyah kalemini aldım.6,5 lira. Muhteşem ötesi. Hiç akmıyor. Dün gittim yedeklemek için 3 tane aldım. çünkü çok az geliyor ve anında bitiyor. Tavsiye ederim. Muhteşem bi olay.

yıllardır flormarın siyah kalemini kullanırım hiç akmaz :KK69:

canım pudra kullan, gözaltına sürünce akmıyor çok fazla. farlar için de geçerli bu. ben çok rahatladım valla bu sayede :) tutuyor göz kalemini pudra :KK68:

Son düzenleme:
lancome'un khol kajalları çok başarılı... mac'in kalemlerini de bir dene :)

lancome'un khol kajalları çok başarılı... mac'in kalemlerini de bir dene :)

flormar ın ultra black guzel ama ben mac dusunuyorum beren saatın goz kalemı,hem cok guzrel bı sıyah hemde kalıcıymıs kullanan varmı??40 lıra parasına degıomu??

nivea nın da göz kalemleeri çok kalıcı canım bi dene istersen

çoğu markayı kullandım ama hepsi aktılar. piyasadaki en ucuz göz kalemini kullanıyorum resmen ama çok memnunum.

aynen flormar :) tek geçerim hafif akıyor ama okadarda olsun 2 ,5 tl :) 40 lira veremem valla bi kaleme deli miyim :))

lorealle max factorün kalemleri yaza dayanıklı mı ? göz içine sürüorum ben kalemi flormar kullanıyorum akıyor..avonda akıyor :KK43:

X