Göz Makyajı Göz Altına Beyaz Far Kullananlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

ela

Ziyaretçi
kıslar ben cildime fondoten yerine sadece gözümün altına makyaj yaparken beyaz far kullanıyorum ama kurutuyor göz altını diyor herkes sizce ne kullanmalıyım ama fondeten pudra hiç sevmiyorum zaten cildime gerek yok...:dance:

Önce gözaltıma kapatıcı sonra far sürmemi önermişlerdi bana..
Makyaj konusunda çok bilgili değilimdir,diğer arkadaşlar daha güzel yardımcı olur sanırım..kaydirigubbakcemile5

kapatıcı ya da aydınlatıcı kullan o zaman. zaten fondoten ve pudrada göz altına sürülmez ki.
far göz altı ürünü değil, göz altının da hassas+özel bir bölge olduğunu düşünürsek bence far sürmek sakıncalı ve yıpratıcı olabilir. gözaltına sadece göz altı için üretilen şeyleri sürmek lazım. :nazar:

ülen hatun sen kafayı mı yedin :mymeka:
far sürülür mü göz altına:dilcikar:
git adam akıllı bi concealer al
mac olabilir estee lauder olabilir clinique olabilir
kırıs burus olucan :mymeka:

wlla goz altına degil ama goz pınarına yakın gozun ıcıne kacırmadan beyaz far ben uyguluyorum ama altına hıc duymamıstım

seninde dediğin gibi kurutuyo canım
ki göz altı en hassas bölgelerden
tavsiyem parana kıy öyle adi ürünlerden değil iyi bir concealer (göz altı kapatıcısı ) al en açık rengini alırsın beyaz olmasından hoşlanıyosan

göz altına far olmassss:1no2:

çok gerekliyse, önce guzel bir göz altı nemlendiricis, sonra da iyi bit kapatıcı kullanılmalı..

fondoten veya pudra da olmas canım ya...çok hassas göz çevresi.

göz alti icin özel beyaz pudralar var diye biliyorum ben yaniliyorumuyum yoksa

göz alti icin özel beyaz pudralar var diye biliyorum ben yaniliyorumuyum yoksa

evet dogru tyra banks ın victoria's secret defile kulis arkası goruntulerinde makyajında hep goz ustune ve altına direk beyaz pudra var.

6985186gj7.jpg

bende gözaltımı beyaz yapıyorum ama;gözaltı kapatıcıylaberaber kullanıyorum bende önceden beyaz far sürerdim sonradan bir ürün aldım ikili bir tarafı kapatıcı bir tarafıda beyaz sadece göz ve çevresi için beyaz (yani göz altı vede kaş üstü için özel) farlı çokta güzel

arkadaslar neden bukadr sasırdınızkı goz altı ıcın aydınlatmak amaclı beyaz hafıf kremsı pudralar var genelde teraa cotta bronz makyajda uygulanır, kı bende bronnz makyaj uyguladıgımdan kremsı goz altı ıcın aydınlatıcı ve oda terra cotta olan yanı sıkıstırılmıs pıgmentlı kremsı pudra kullanıyorm,concealer (kapatıcı)cok farklı aydınlatıcı cok farklı arkadaslar,ama bu kremsı pıgmentlı aydınlatıcı beyaz pudra var pıyasada ve bı cok unlude kullanıyor,tamam arkadasımz yanlıs telafuz etms olabılır,beyaz far degıl tabıkıde yada goruntusu far gıbı oldugundan far olartakda adlandırılms olabılıır,dogrusu goz altı ıcın aydınlatıcı beyaz puda

bende gözaltımı beyaz yapıyorum ama;gözaltı kapatıcıylaberaber kullanıyorum bende önceden beyaz far sürerdim sonradan bir ürün aldım ikili bir tarafı kapatıcı bir tarafıda beyaz sadece göz ve çevresi için beyaz (yani göz altı vede kaş üstü için özel) farlı çokta güzel

cnm bu dediğin ürünün ismi ve fiyatı nedir varsa bide resmini ekleyebilrmsn rica etsem

Laura Mercier Secret Brightening Powder...İş arkadasım kullanıyor.bildiginiz beyaz parlak pudra..ve goz altı için..

41C8GBK5MXL._SS500_.jpg

Cnm sen bunu kullanıomsn yada kullanıp tecrübesi olan var mı

kızlar ben de gözaltımı aydınlatmak için ya beyaz ya da krem rengi far kullanırdım. ne kadar cahilmişim yahu :eek:
bir daha sürmem bende makyajda bütünlük sağlar diye düşünürdüm hep.:eek:
kapatıcak kadar morluk yok gözaltımda.
aydınlatıcı olarak her ton makyajla hangi ürünü kullanmalıyım? sırnaşık şey
bana da fikir verir misiniz?
baştan söyliyeyim pahalı bir ürün alamam.
uygun fiatlı birşey olursa sevinirimhihoyyyt

Laura Mercier Secret Brightening Powder...İş arkadasım kullanıyor.bildiginiz beyaz parlak pudra..ve goz altı için..

41C8GBK5MXL._SS500_.jpg
cnm bu urunu bılıyorm fakat hıc memnun degılım acıkcası,cunku asırı pıgmentlerı var vee pıgmentler sıkıstrılmams resmen tane tene sım var goz altı ıcın tamam beyazlıgı aydınlatıcı olarak cok hos ama sımlerı cok kotu:1no2:bende beyazlatıcı aydınlatmak amaclı kullanıyorm benımkıde pıgmentlı ama sımlerı sıkıstırlms halde vee sedefımsı dokuda

kızlar ben de gözaltımı aydınlatmak için ya beyaz ya da krem rengi far kullanırdım. ne kadar cahilmişim yahu :eek:
bir daha sürmem bende makyajda bütünlük sağlar diye düşünürdüm hep.:eek:
kapatıcak kadar morluk yok gözaltımda.
aydınlatıcı olarak her ton makyajla hangi ürünü kullanmalıyım? sırnaşık şey
bana da fikir verir misiniz?
baştan söyliyeyim pahalı bir ürün alamam.
uygun fiatlı birşey olursa sevinirimhihoyyyt
jnm mac de bulabılırsn 40 ytl fılan cıvarındaydı,ama daha uygun bısey arıyorm dersen kı sonucta bu bı aydınlatmak amaclı kapatmak amaclı olmadıgından aydınlatmak ıcın kullandıgından daha uygun bakman en mantıklısı,maybellıne de bulabılırsn jnm 18 ytl cıvarlarda,terra cotta dokuda alırsan daha hos bı aydınlık verır,beyaz aydınlatıcı pudra dedıgnde yardımcı olur gorewlıler:1hug:

cnm seninkinin adı ne madem daha güsel ve resim eklermsn faydalanalım bisde:) ve fiyat

cnm seninkinin adı ne madem daha güsel ve resim eklermsn faydalanalım bisde:) ve fiyat
jnm ben bakırkoydekı careusel alısverıs merkezınden almsdım,christion dior da aldım kutusu aynen bole ama sedefımsı dokuda ve pıgmentlerı varla yok arası cok hos bı urun,tabıkıde bronz makyajla butunlesıyo,bu tur beyazlatıcılar hıc makyaj yapmayıpda sade göz altına bunu surdugumzde hortlak gıbı olurkaydirigubbakcemile3ben dıordan 50 ytlye aldım kutu boy aynı resımdekı gıbı,kalıtelı ama 50 ytl bıraz pahalı bu tur aydınlatıcı urunlerı daha uygun fıyata bulabırsn,sonucta bı ıslew yapmıyo sadece beyazlatıcı 50ytl bıraz pahalı,maybellınede var ıste 18 ytl cıvarnda kare kapagı seffaf alt tabanı lacıvert,-soledıgınde ılgılenrler jnm,ama yok ben dıor alcam dıosan dıorda beyazlatıcı urun yenı bı urun bı cesıt oldugundan bulması zor degıl,sadece beyazlatıcı pudra demen yeterlı:1hug:

cnm bu urunu bılıyorm fakat hıc memnun degılım acıkcası,cunku asırı pıgmentlerı var vee pıgmentler sıkıstrılmams resmen tane tene sım var goz altı ıcın tamam beyazlıgı aydınlatıcı olarak cok hos ama sımlerı cok kotu:1no2:bende beyazlatıcı aydınlatmak amaclı kullanıyorm benımkıde pıgmentlı ama sımlerı sıkıstırlms halde vee sedefımsı dokuda

ole cok simli degil ki bu urun..su anda arkadasimin elinden kaptım inceliyorum hatta denedim..cokda hosmus..belkide secenekleri vardir tatlım..

2409039644_69ccd56db9.jpg

img2124it2.jpg

img2125kz6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
X