Ayakta Nasır :-((

Domatesin yere bakan kısmını yani ucunu kesiniz. Üzerine bir miktar toz şeker atınız. Daha sonra nasırlı bölgeye şekerli tarafı gelecek şekilde bağlayınız. Akşam yatarken yapınız ki sabaha kadar nasırları çeksin. Sabah olunca da kalan nasırları siz tırnak makası yardımıyla alın. Internetten okudum insallah ise yarar

beyaz kalıp sabunu bir miktar rendeleyin içine 1 yumurtanın beyazını ve birkaç damla halis zeytinyağı damlatın iyice karıştırın.ayaklarınızı akşam ılık su içinde bekletip yumuşatın.nasırın hafif ucunu kesin ve bu karışımı sürüpsıkıca bağlayın .mümkünse 24 saat değilse 12 saat bağlı kalsın.çözünce tekrar ılık suda yıkayın ve ucunu kestiğiniz nasırı cımbızla temizleyin.inasırın içinde lif gibi parçalar çıkacak.bunlar çıktığı zaman nasır temizleniyor

bunu ben denedim ayağımın altında kocaman bir nasır vardı ve çok acı veriyordu.7-8 seneden beri rahatım

Merhaba Arkadaşlar

Ben iki kişinin tavsiyesi ile Kerosal Krem kullanmaya başladım. 2 haftadır kullanıyorum. Uzun vadede etkili oluyormuş. Benim ayağımın altı olduğu gibi nasır( genetik)

Merhaba Arkadaşlar

O kadar istikrarlı bir şekilde kullanmama rağmen bana hiç iyi gelmedi.
şimdi gidip nasır bandı alacağım. nasır solusyonu da iyi gelmedi bana

Kızlar benimde ayak baş parmağımda var ve aksi gibi her yere çapıyor canım yanıyor.
Şu nasır bandını yapıştırınca acıyor mu?Bana o nasırı çekerken çok yanın yanıyor demişlerdi.

nasır için( thick callus remover) nasır kremini tek geçerim ayağımda birden başlayıp çoğalan nasırlar oldu parmaklarımda ve aralarında ufaklı büyüklü can acısını ve rahatsızlığını çok iyi bilirim. bu kremi kullandım ve inanın 2 günde hepsini attı dışarı çok iyi bir krem hiç düşünmeden alın derim geçmiş olsun arkadaşlar..

merhaba elasu.. bu şu sally hansonun kremi mi ? o ise ben onu her gün kullanıyorum. hiç bir işe yaramıyorrr

merhaba elasu.. bu şu sally hansonun kremi mi ? o ise ben onu her gün kullanıyorum. hiç bir işe yaramıyorrr

canım evet aynı krem sanırım ama inan ki bana çok etkili geldi iki günde nasırları dışarı attı.bir kaç arkadaşımda daha oldu onlarada verdim onlarda aynı sonucu aldılar inan çok şaşırdım ayaklarım tertemiz oldu nasırla yaşamanın ne olduğunu çok iyi bilirim her nasır bir olmuyor mu yada kremin etkisimi bilemiyorum ama ben yine söylüyorum neredeyse yaktıracaktım bu krem sayesinde kurtuldum nasırlarımdan...:teytey:

canım evet aynı krem sanırım ama inan ki bana çok etkili geldi iki günde nasırları dışarı attı.bir kaç arkadaşımda daha oldu onlarada verdim onlarda aynı sonucu aldılar inan çok şaşırdım ayaklarım tertemiz oldu nasırla yaşamanın ne olduğunu çok iyi bilirim her nasır bir olmuyor mu yada kremin etkisimi bilemiyorum ama ben yine söylüyorum neredeyse yaktıracaktım bu krem sayesinde kurtuldum nasırlarımdan...:teytey:
peki ne kadar tuttun ayağında - gerçekten sadece 1 dakika mı ? ben 5 dakika falan tutuyorum... sabah akşam mı yaptın ? sonrasında bir şey yaptın mı ?

arkadaşlar benimde nasırlarla başım dertteydi topuğumu kapladı ve yapmadığım yöntem kalmadı en sonunda bir bitki kitabında şunu gördüm ve nasırlardan kurtuldum. kuru inciri ortadan ikiye ayırıyorsun içine toz kına döküyorsun ve nasırlı bölgeye sarıp 3 gün hiç açmadan bekliyorsun kesin çözüm inşallah sizlerede yarar

arkadaşım nasırların ilerlediyse bence bir genel cerrah doktoruna başvur. ben hastanede çalışyorum. bende başlamıştı. ama ileri değildi. kabuklanma önce oldu. ozaman gittim bepantene plus verdi. kullandım faydasını gördüm

merhabalar,nasır ameliyatı olsam kacgun ıcınde ıse donebılırım kızlar ?

Merhaba öğrenciyken bende olmuştum ama tabanımdaydı benim üstüne basamıyordum 2 hafta sonra dikişi aldılar,sonra rahatlıkla basabildim
ama 4-5 sene sonra tekrar çıktı bu sefer nasır yakısıyla hallettim şimdilik rahatım...

Merhaba öğrenciyken bende olmuştum ama tabanımdaydı benim üstüne basamıyordum 2 hafta sonra dikişi aldılar,sonra rahatlıkla basabildim
ama 4-5 sene sonra tekrar çıktı bu sefer nasır yakısıyla hallettim şimdilik rahatım...

canım verdiğin bilgiler için tesekkur ederım ıkıhafta demek ızın almam gerekecek Allah acıl sıfalar versın sana da cnmm tşk.........

Arkadaşlar,birçok ayak problemi ameliyatsız hallediliyor artık,internetten araştırın ayak sağlığı merkezlerini,nasır,batık falan artık ameliyatsız halloluyor,birçok yerde var,medical park hst,acıbadem hastaneleri,özel merkezler...

benim de ayağımda ufak bi nasır var..nasır bandı almayı düşünüyorum.umarım faydasını görürüm..

Benimde nasırla başım dertteydi dr gittim her hafta yakılacak ve soyulacak dedi öylede oldu 6 ay gittim sonuç sıfır o kadarda acı cektim boşuna komşumuz kına yak geçer dedii öyle yaptım ve gerçekten geçti izi bile yok şimdi.................

X