Saç Uzatma Yöntemleri 1 Haftada saçı 2-3 cm uzatan formülleri paylaşalım

E

EU1

Ziyaretçi
...

Arkadaşlar saçları 1 haftada 2-3 cm veya üstü uzatan saç bakım formüllerini buraya yazarsanız çok memnun olurum.. :-):-) LütFeeNnNn :KK43:

...

çok lazım çünkü 2 hafta içinde saçlarımın 4-5 cm uzaması lazım. sevgilimin doğum günü :KK43: nolur yardım edin. yardım ederseniz istediğinizi diileyin benden :)

çok lazım çünkü 2 hafta içinde saçlarımın 4-5 cm uzaması lazım. sevgilimin doğum günü :KK43: nolur yardım edin. yardım ederseniz istediğinizi diileyin benden :)

canım taş çatlasa 1-2 cm anca uzar yahu:nazar:

2 hafta da uzatan bir formül varsa benden de dileyin ne dilersenizmirmirmirmir

ZUHHAAH HAKLISIN :s... AMA BLKİ Bİ UMUT HANİİ :S:S:S

öyle mucizevi bişi yok sanırım çıt çıt yada kaynakla mümkün olur ancak:)))))))))))))

ya arkadaşlar bu yazıyı okuyup mesaj atamadan yapamdım doğrusu,ne bu saçları uzatmak için ya kökü sende uzar sen bak saçların dökülmüyor şükret ya burda ne insanlar var o gür saçları dökülmüş rahatsız insanlar kiii onlar bile haline şükrediyor varsın saçım geç uzasın ama sağlıklı olsun yaw

ya arkadaşlar bu yazıyı okuyup mesaj atamadan yapamdım doğrusu,ne bu saçları uzatmak için ya kökü sende uzar sen bak saçların dökülmüyor şükret ya burda ne insanlar var o gür saçları dökülmüş rahatsız insanlar kiii onlar bile haline şükrediyor varsın saçım geç uzasın ama sağlıklı olsun yaw
bnmkilerim çok sağlıklı ama fena mı olur uzun olsa :'(

turp suyu ve yumurta sarısı annem denemişti 1 ayda 1 cm uzayan saçı 3 cm uzdı bilginize...

bence cıtcıt al.ben aylardır ugrasıodum uzamadı.ama cıtcıt alıp kurtuldum

...

Arkadaşlar saçları 1 haftada 2-3 cm veya üstü uzatan saç bakım formüllerini buraya yazarsanız çok memnun olurum.. :-):-) LütFeeNnNn :KK43:

...

2-3 cm de öyle fazla belli olan birşey değil ki... uzasa ne farkeder uzamasa ne farkeder...

ha illa uzatmak istiyorum dersen de turplu su, zencefil suyu ve yumurtayı karıştır, ama 1-2 santimin üstüne çıkar mı bilemem, ben de kimi zaman çıkıyor, kimi zaman çıkmıyor.

cnm öle bi pazarlık yapıyorsun ki çok güldüm 1 haftada 2-3 cm demişsin sonra barii 2 haftada 3 cm uzatan olsun demişsin :)
sanki elimizde öyle bi tarif mevcutta senden saklıomuşuz gibi olmuş :KK70:
kelin merhemi olsa kendi basına sürermüşş :)
bence sitede var olan tarifleri dene yenisi olsa zaten çoktan yazılırdı buraya.. aryıca bildiğim kadarıyla havuçla saç uzatmak başlığını sen açmıştın onu desene işte cnm

Son düzenleme:
çamterebentin saçları ayda 2-3 cm uzatıyo ama sana haftada 2-3 lazım :s

çamterebentin saçları ayda 2-3 cm uzatıyo ama sana haftada 2-3 lazım :s

cnm doru sölüosn ama bu çam terabentin esansı gibi iğrenç kokan bişe daha yoktr heralde bütün ewi sarıo kokusu 3 - 4 kere zorr yıkadımm :) bende şu trplu su ve yumurta sarısını deniim :-)
:lepi:

1 Haftada 2-3 santim dediğin 1 ayda en az 12 cm. demektirki böyle bir formül sanırım dünyada bile yok henüz. :kahve:

Saçlarım uzamıyor bakımsız gözüküyor, sarılarım soluk, saçlarım parlamıyor diyorsanız… İşte size turp suyundan gelen mucize. Hafta 2 cm uzayan saçlara sahip olun…

Turplu suyumuz:
bir turp rendelenir, 3-4 bardak su içinde yarım saat kadar kaynatılır daha sonra posasından suyu ayrılır ve suyunun ılık olması beklenir.ılık olduğu zaman yumurta sarısıyla karıştırılarak saça bi güzel masajla yedirilir ardından strechlenir ve herhangi bir havlu ya da bezle baş bağlanır. 1-2 saat beklenilir ve banyoya giderek suyun sıcak olmamasına dikkat edilerek soğuk ya da ılık suda saçlar şampuanla bi güzel yıkanır. bir hafta sonunda uzayan 1-2 santim saç sonunda da mutluluktan havaya uçulur =)) Şimdilik bu kadar yardımcı olabilirim canlarım hiçbirinizin memnun kalmayacagını düşünmüyorum pişman olmamak için deneyin sadece 1 hafta sonunda vazgeçilmeziniz olacak.
(Baştan saç dökülmesi yapması sizi endişelendirmesin işe yaramayan saçları atıyo yerine daha gürleri cıkıyo farkedersiniz zaten ve bir hafta sonunda5-6 tel dökülmeye baslıyo 50-100 tel dökülen saçlarım bilginize..)

hurriyet yazarkafe den alıntıdır

arkadaslar bunu haftada kac kere yapmak gerekır yoksa bı kere yapıosun beklıosun dırekt uzuyomu :)))

X