Tüp Bebek Merkezleri kadın hastalıkları ve doğum uzmanı dr. tayfun kutlu hakkında bilgi

H

hayatla içiçe

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hayatla içiçe
arkadaşlar merhaba ben dr. tayfun kutlu'nun hastasıyım .zeynep kamil hastanesinin doktorlarından.3 aşılama oldum sonuç negatif .ama doktoruma güveniyorum.çok iyi bir insan öncelikle .şimdi tüp bebek tedavisine başlıcağız aralık sonunda.ve çok heyecanlıyım .dr. tayfun kutlu'nun hastası olupta hamile kalan varmı.ilginize şimdiden teşekürler.....

arkadaşlar tayfun bey'in hastası olan yokmu aranızda.yardımcı olun lütfen .

merhaba bende tayfun beyin hastasıyım sen nerde tüp bebek yaptırıcan bende iki kere z.kamilde aşılama oldum ekimde laporoskopi ve histeroskopi ameliyatı oldum bugün adet oldum bakalım yarın öbürgün giderim tayfun beye 3.aşılamayı yaptırıcam
durum böle anlıycağın allah yardımcımız olsun

baraccuda merhaba canım .tayfun bey'in hastasıymışsın .oh be bende kimse yok diye üzülüyordum.neyse ben de 1 ocak 2009 itibariyle yeni tedavime başlandı.lucrin iğnesi yapıyorum .adet görene kadar iğneye devam. adetimin 1.günü de hormon testi ve ultrason yapılcak.çok daha heyecanlıyım . üç aşılamam sonuç vermedi . ilk tüp bebek denememiz olucak. inşallah bu sefer tuttururuz ve bebişimize kavuşuruz. seninde tedavin hayırlı olsun .herşey istedin gibi olsun .allah hepimizi bu yeni yılda güldürsün.......

baraccuda merhaba canım .tayfun bey'in hastasıymışsın .oh be bende kimse yok diye üzülüyordum.neyse ben de 1 ocak 2009 itibariyle yeni tedavime başlandı.lucrin iğnesi yapıyorum .adet görene kadar iğneye devam. adetimin 1.günü de hormon testi ve ultrason yapılcak.çok daha heyecanlıyım . üç aşılamam sonuç vermedi . ilk tüp bebek denememiz olucak. inşallah bu sefer tuttururuz ve bebişimize kavuşuruz. seninde tedavin hayırlı olsun .herşey istedin gibi olsun .allah hepimizi bu yeni yılda güldürsün.......

canım merhaba sağolasın temennilerin için umarım güzel bir yıl olur bende başladım tedaviye bugün iğnemin 8.günü yarın gidicem bakalım yine tayfun beye bende şöle bi durum var eğer sol yumurtam da büyüme olursa aşılama iptal olucak sağ taraf olursa aşılama yapılıcak çarşamba giddiğimde sol sağdan daha büyüktü bakalım yarın yolum çizilecek anlıycağın moral bozuk ama yapıcak bişey yok bekliycez ve görücez sen tüp bebeğini nerde yaptırıyosun hayırlı olsun canım bundan sonra konuşuruz inşallah birbirimize destek oluruz bizi bizden başka kimse anlamaz çünkü görüşmek üzere canım

canım merhaba sağolasın temennilerin için umarım güzel bir yıl olur bende başladım tedaviye bugün iğnemin 8.günü yarın gidicem bakalım yine tayfun beye bende şöle bi durum var eğer sol yumurtam da büyüme olursa aşılama iptal olucak sağ taraf olursa aşılama yapılıcak çarşamba giddiğimde sol sağdan daha büyüktü bakalım yarın yolum çizilecek anlıycağın moral bozuk ama yapıcak bişey yok bekliycez ve görücez sen tüp bebeğini nerde yaptırıyosun hayırlı olsun canım bundan sonra konuşuruz inşallah birbirimize destek oluruz bizi bizden başka kimse anlamaz çünkü görüşmek üzere canım

canım ben özelden tayfun beye gidiyorum. tüp bebek merkezini henüz bilmiyorum neresi olucağını.çünki doktora sormayı unuttum.bu hafta gittim zaman sorcam . bitanesini biliyorum ferti center diğerini bilmiyorum. ikisinden birini sececeğiz. moralini bozma .benimde hep sağ yumurtam büyüdü sol hiç büyümedi .ve aşılamalarımda tutmadı. ama pes etmek yok yola devam. tüp bebeğe karar verdik. hepimiz için hayırlısı neyse o olsun.moral çok önemli.sevgiler....

merhaba bende tayfun beyin hastasıyım sen nerde tüp bebek yaptırıcan bende iki kere z.kamilde aşılama oldum ekimde laporoskopi ve histeroskopi ameliyatı oldum bugün adet oldum bakalım yarın öbürgün giderim tayfun beye 3.aşılamayı yaptırıcam
durum böle anlıycağın allah yardımcımız olsun

merhaba baraccuda, umarım mesajımı okursun.. aradan seneler geçmiş, inş. bebeğine kavuşmussundur.

bende zeynep kamile gidicem tayfun beye. sen hamilee kalabildin mi? ve kaldıysan nasıl tüp bebek falan mı oldu? cevaplarsan sevinirim.

merhaba baraccuda, umarım mesajımı okursun.. Aradan seneler geçmiş, inş. Bebeğine kavuşmussundur.

Bende zeynep kamile gidicem tayfun beye. Sen hamilee kalabildin mi? Ve kaldıysan nasıl tüp bebek falan mı oldu? Cevaplarsan sevinirim.

merhaba benb de bu reglimde zeynep kamil de tüp bebeğe başlıyacağım. Sanırım tayfun bey olacak, diğer doktor kenan sofuoğlu emekli olup ayrılmış. Henüz doktorla tanışmaimkanım olmadı.

merhaba benb de bu reglimde zeynep kamil de tüp bebeğe başlıyacağım. Sanırım tayfun bey olacak, diğer doktor kenan sofuoğlu emekli olup ayrılmış. Henüz doktorla tanışmaimkanım olmadı.

Merhaba CENGOM,

ben dün Zeynep Kamil hastanesine gittim, Tüp bebek bölümünden randevu almıştım. Tüp bebek bölümüne gittim ve oradaki danışman kız önce infertilite bölümüne gideceksiniz dedi. infertilite bölümüne adetin 2. veya 3. günü randevusuz saat 8:30 da gidilip önce ultrason muayenesi olunuyormuş. yani anlıyacağın tedaviye önce infertilite bölümünden başlanıyormuş.
infertilitede yapılan tespitler sonucunda önce aşılama sonra tüp bebeğe geçiliyormuş.

yani dün ben sadece bilgi edinmiş oldum. şimdi adetimi bekleyip direk infertilite bölümüne gidicem.

CENGOM sende ilk defa mı gideceksin zeynep kamil hastanesine ?

merhaba cengom,

ben dün zeynep kamil hastanesine gittim, tüp bebek bölümünden randevu almıştım. Tüp bebek bölümüne gittim ve oradaki danışman kız önce infertilite bölümüne gideceksiniz dedi. Infertilite bölümüne adetin 2. Veya 3. Günü randevusuz saat 8:30 da gidilip önce ultrason muayenesi olunuyormuş. Yani anlıyacağın tedaviye önce infertilite bölümünden başlanıyormuş.
Infertilitede yapılan tespitler sonucunda önce aşılama sonra tüp bebeğe geçiliyormuş.

Yani dün ben sadece bilgi edinmiş oldum. şimdi adetimi bekleyip direk infertilite bölümüne gidicem.

Cengom sende ilk defa mı gideceksin zeynep kamil hastanesine ?

merhaba yok ben ilk önce infertilite bölümüne gittim. 2 kez aşılama yapıldı, ondan sonra tüp bebeğe geçtim.
Gideceğin bölümde kader hemşire var çok ilgili memnun kalırsın o bölümden

merhaba yok ben ilk önce infertilite bölümüne gittim. 2 kez aşılama yapıldı, ondan sonra tüp bebeğe geçtim.

Çok şükür yakın zamanda zeynep kamilde aşılama yapan biriyle tanıştım :)
canım benim bi kaç sorum olacak, cevaplarsan çok çok sevinirim. ben adetimin 2. günü infertilite bölümüne gidicem.
1. sorum : Hemen o ay ilk aşılama yapılır mı? yani sen ilk gittikten ne kadar zaman sonra ilk aşılaman yapıldı?
2. sorum : ikinci aşılaman birinci aşılamadan ne kadar zaman sonra yapıldı?

3. sorum : tüp bebeğe geçmeniz kaç ayı buldu?
4. sorum : 2. aşılamada tutmayınca direk tüp bebek onayı verdiler mi yoksa heyetten rapor mu çıkıyor?

neolur biran önce cevap verin..

merhabalar bugün tekrar zeynep kamile gittim. Reglimin 2.günü ve tayfun bey ile tedaviye başladım. Dr bey den daha şimdiden memnunum. Ilgili , bana dediki niye tüp bebek hormonlar iyi, yumurtaların çok ve sonrasında dosyama baktı tüplerimin alındığını söyledim. Pazartesi tekrar gideceğim.yüce allahım isteyen herkesi çocuk sahibi yapsın.

merhabalar bugün tekrar zeynep kamile gittim. Reglimin 2.günü ve tayfun bey ile tedaviye başladım. Dr bey den daha şimdiden memnunum. Ilgili , bana dediki niye tüp bebek hormonlar iyi, yumurtaların çok ve sonrasında dosyama baktı tüplerimin alındığını söyledim. Pazartesi tekrar gideceğim.yüce allahım isteyen herkesi çocuk sahibi yapsın.
Tayfun beyı bende düşüyorum tüp bebek tedavısı ıcın ama kararsızım nasıl memnun kaldınmı güzel sonuclar aldınmı tavsıye edermısın

Arkadaslar hic tutan yokmu tup bebekle hamile kalan zeynep kamilde lutfen cevap yazin

X