aşk bir hastalık mı?

cloudy

en iyi koca ölü kocadır:)
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
3.569
5
Aşk bir hastalık mı?
Ayrılıkta aşka dahil mi? ............

Son düzenleme:
canım eger sen aşka dair elinde ne geliyorsa yapmış isen ve için vicdanın rahatsa iyiniyetli isen rahat olmalısın...
inan ben ne desem senin acın azalmaz ama seni çok iyi anlıyorum...
ama şuna çok iyi anlıyorum...
aşk acısı insanı güçlendirir...belli bir dönem öldürmez süründürü ama seni çok güçlü yapacak inan bana..
şimdi zayıf hissediyorsun kendini ama sen ondan daha güçlüsün..
o çekip gittiyse ve sen elinden geleni yapmış isen boş ver o üzülsün..o yansın kendi derdine...
eminim ona bu haksız terk edişi öyle bir tokat gibi çarparki sorma...
gidenler sanki zafer onlardaymış gibi olur ama olmaz ..öyle kolay değildir.arkada gözü yaşlı birini bırakıp gitmek kolay değildir...
unutmaki sevenın hele haksız bir şekılde arkada gözü yaşlı birini bırakıp giden kişi allahından bulur cezasını...
sen üzülme...
için rahat olsun canım...
insan aşk acısını ve sırtında bıraktı ise hançerin acısını ancak zaman hafifletecek..
hergun bıraz daha az acıyacak canın...
emin ol...
aşk acısını yaşarken bir hastalık gibi düşün...
ama geçecek...bu dönemde en iyi ilaç bol bol gezmek...
ve o kaybetti diye düşün...
asla hırslanma intikam gibi şeyleri düşünme...
bu dönemde ilk başlarda sıkma kendini agla uzul sonradan çıkmasın acısı...
oyle bir an gelcekkı ay ben ne kadar gereksiz üzülmüşüm diyeceksin...
emin ol...
sevgilerimle

su an senin yasadiklarin aynisi yasiyorum resmen ölüyorumm her gün cok kötü bir dönemdeyim ne nesem ne mutlulugum var umarim gecer bu günler

canım aşk bir hastalık mı,bir duygu mu bir oluşum mu,bunun cevabını bilim adamları bile verebilmiş değil,o nasıl kuvvetli bir duyguysa bi anda insanı alıp yere de çarpabiliyo,göğe de uçurabiliyo,herşeye kadir,o kadar kuvvetli.bende yıllardır aynını yaşıyorum bazen isyan ediyorumm,Allahım yokmu bu acının bi çaresi,doktorlara koşuyorum yokmu bu acının bi ilacı ama yokk,saplantı oldu hastalık oldu bende o.o zaman diyorumki evet bu bi hastalık,onu hastalık haline getiren de ben'im ama...fırtınanınkızına katılıyorum aşk acısının insana kattığı güç mucizevi.sabrı öğretiyor herşeyden önce.sabır edip acılarına karşı bu da geçecek demeyi,adımlarını dikkatli atmanı sağlıyor,hatalarından ders çıkarmanı ve olgunlaşmayı...önemli şeyler de var hayatımıza kattığı.bana kattığı en önemli şeyler bunlar.hayatın acımasız yanını öğretiyor,daha sağlam durmayı.ama çok acı..gerçekten aşk acısı hiçbişeye benzemiyor,fırtınanınkızının dediği gibi hançer kalıyor sırtında,çıkmıyor,onunla yaşamaya alışıyorsun sadecea.s.

aşk bir hastalık değil içimizdeki bir duygu onu biz yaratıyoruz ve zamanla o kadar büyütüyoruzki kendimizin bile üstünde tutuyoruz ve bir bakmışız kölesiyiz ne yaparsak kurtulamıyoruz acısı diner mi bilmem sanırım derin bir yara gibi zamanla kabuk bağlar sonra arada o yara değişir yine canın yanar ama umursamazsın alışmışsındır alışılıyor sadece

X