Patlıcan moru koltuk hakkında...

doublebump

Hoşgeldin bebeğim
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
4.198
3
38
merhaba hanımlarr

oturma odam için bu tarz koltuk düşünüyorum ama rengi patlıcan moru ve kumaş olacak deri değil.
sizce iyi bir ifkir mi???:uhm:

derikoltuktakimiipekprexp6.jpg

w500.png

kullanışşsız bunlar canımm..aynı model koltuklarım vardıı..ordan burdan fire verdiler patlıcan morıda çok fazla tüy ip vs vs gösteriyorr..

buna benzer koltuklarım vardı kumaştan ama kumaşın turu naylonumsuydu yanı kolay leke cıkaran bır kumaştı 13 yıl kullandım dahada kullanılabılırdı..
ben cok memnundum cook rahattı kım oturduysa kalkmak ıstemıyordu:)
yanlız senın resımdekıler bıraz fazla tefarruatlı yanı yıkamaya kalksan cıkarılabılen bırşey degıl kumaşında kadıfe vs olursa ugrasırsınız bıraz kısacası cok rahat fakat derı,naylonumsu kumaş yada leke cıkaran kumaş yaptırmazsan temızlıkte zorlanabılırsın bıraz..
secım senın rahat ve kullanışlı olsun dıyorsan sonuc bellı yok ben rahat ve temızlıgı zor olan kumaş ıstıyorum dıyorsan :)

Cnm mor koltukta güzel duruyor ancak daha modern ve düz hatlı koltuklarda.Bu koltukların aynısı teyzemde var 10 yıl önce aldı hiç memnun değil.Yukarda bir arkadaşın da dediği gibi temizlemesi zor kılıflı bir parçası yok aralarına toz girer ve uğraşırsın epeyce.Kısacası bu koltuğu alma derim
Ben 45 gün sonra evleniyorum geze geze işin ustası oldum.Bu hafta sonuna kadarda koltukların siparişini vermiş olacağız.Düz kare epey geniş koltuklar seçtim.Üstünde büyük yastıkları ve fermuarlı.Krem renk olacak muhtemelen yastıklardada biraz pembe olacak.Sevgilerimle

yorumlarınızı okudum. annemlerin evindeki koltukların da kılıfları çımıyo bizde halı yıkama makinesiyle falan temizliyoruz.
benim endişem yastıkların kılıfını çıkarıp bi kaç kere yıkadığımda renginde az da olsa bir solma olur. kol kısmını da yıkayamayacağım içinde aralarında ton farkı olur koyu renk düşündüğüm için. bu yüzden kılıfın çıkmaması çok büyük sorun değil gibi geldi bana.

ben tanıdık bir mobilyacıya bu koltuktan yaptırıcam o yüzden çok teferruatlı yaptırmam dediğiniz gibi.

samyeli naylonumsu kumaş nasıl oluyo ben onu mobilyacıya nasıl tarif edebilirim??

kızlar yanlış mı düşünüyorum??

bu koltuklara mor bence yakışmaz canım zaten çok büyükler ve sen iddalı bir renk seçmişsin MOR DEĞİLDE LİLA OLABİLİR YADA BANA KALSA SİRKE KÖPÜĞÜ RENGİNE YAPARDIM..DAHA HOŞ OLUR HEM ODANI BOĞMAZ ..

bu koltuklara mor bence yakışmaz canım zaten çok büyükler ve sen iddalı bir renk seçmişsin MOR DEĞİLDE LİLA OLABİLİR YADA BANA KALSA SİRKE KÖPÜĞÜ RENGİNE YAPARDIM..DAHA HOŞ OLUR HEM ODANI BOĞMAZ ..

şimdide başka model koltukta kırmızıyı düşünüyoruz. off ne yapıcam benn senağlama

Patlıcan moru+zümrüt yeşili+parlak kahverengi harikaaaaaaaaa uyumlu oluyorlar tavsiye ediyorum

kırmızıya uygun zebra deseni halı alabilirsin ona göre yastık falan yada kaplan desenli tabi nekadar uçuk fikirlerin var bilemiyorum ama sade seviyosan KIRMIZI VE KREM ALTIN RENGİ FALAN PERDESİYDİ HALISIYDI ÖYLE BİŞEY BAKABİLİRSİN..BENİMDE KIRMIZI KOLTUKLARIM VAR AMA YANLARI KOCAMAN SİYAH DERİ HALIMDA KIRMIZI PERDELERİM KREM SİMLİ AMA DUVARIM VE ZEMİNİM ÇOK AÇIK KREM O YÜZDEN ODAYI FAZLA BOĞMAK İSTEMEDİM..

X