Krem rengi koltuk takımı kullananlar tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

april_sun

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
913
53
nişanlıyım ve yakında mobilyalarımızı alıcaz.
ben salon için krem rengi koltuk takımı istiyorum ama kirlenme ve leke olayı beni korkutuyor daCADIARZU
kullanan hanımlar nasıl bir koltuk seceyim?
yapay deri krem koltuklar mı daha kullanışlıdır yoksa kumaş olanlar mı?
yoksa beyaz koltuk sevdamdan vaz mı geçsem??
:a015:

benim koltugum krem deri gayet kullanisli en azindan leke derdi yok siliyorsun cikiyor
tek sorun bazi kotlarin boyasi geciyor koltuga iste o cikmiyor valla ben ne yaptiysam cikartamadim
ama kumaslarda kullanimi daha zahmetli olur bence cünkü lekelndiginde bütün koltugu silmek gerekiyor bide kurumasi ayri bir mesele

canim benimde krem rengi koltugum var, ve haftada bir iki kere siliyorum ozaman kirlenmiyor, bazen yinede ister istemez leke olabiliyor camasir suyunu suyla karistirip siliyorum oluyor yani, ama tavsiyem kumas alma sanirim daha zor oluyor

bende salonumda kullanıyorum..aslında çok oturmuyoruz oturma odasındayız ama ben yinede menunum...
amann kirlensin sileriz,görünüşü çok güzel bu yeterli benim için...

benimde salonumda krem koltuklarım var..
kumaşı özel..silinebilir cinsiten ve leke tutmuyor.
özellikle beyaz sabunla silinmesi şartı ile harika bence..
renginden çok kullanım şekline bak derim..leke tutmaması ve lekeyi çıkartması öncelikli olmalı..:a.s.:

benim koltugum krem deri gayet kullanisli en azindan leke derdi yok siliyorsun cikiyor
tek sorun bazi kotlarin boyasi geciyor koltuga iste o cikmiyor valla ben ne yaptiysam cikartamadim
ama kumaslarda kullanimi daha zahmetli olur bence cünkü lekelndiginde bütün koltugu silmek gerekiyor bide kurumasi ayri bir mesele

güle güle kullanın canım gerçekten cok güzel duruyolar.. biz gerçek deri değil de suni deri düşünebiliriz ama terletiyo; bişey takılsa delinir yırtılır o zaman napacaksınız gibi yorumlar geliyo. kafası karışıyo insanın.
sen hiç bu tarz bi sorun yaşadın mı yazın aşırı terletmesi, kışın soğuk olması yada bişey takılınca deforme olması gibi?
senin koltuklar suni deri mi?

benimki de sunni deri canim bisey takilacak olsa kumasida yirtar sonucta ama terletmesi ve soguk oldugu bir gercek

Sevgili sarıböceg koltuk kumaşının adını öğrenebilir miyim cnm?Leke tutmayan tür olarak antilop u öneriyorlar ancak bu kumaş hakkında hiçbir fikrim yok

krem koltuklar güzel oluyor ferah yapıyo odayı ama temizligi dert bence...kahve,gri koyu tonlar tercihim ona baglı halılar ve perde açık olmalı...

benım salonundakı koltuklarımda krem kenarları wenge derı cok memnunum.
bu yaz klımadan dolayı salonda oturmamıza ragmen missss gıbıler misss.
bence kullanmadan kullanmayada cok fark varhihoyyythihoyyyt

Benimde koltuklarım krem yani aslında şöyle; oturma ve sırt yaslama minderleri krem diğer yerleri kahve rengi deri..
Galiba en kullanışlı olan model bu diye düşünüyorum minderlerin kılıflarını ayda bir çıkarıp makinaya atıyorum geri kalan deri olan bölgeleri de silerek temizliyorum.

Alacaksan bu şekilde al eğer komple kumaş ve krem rengi bir koltuk alıp da bunu birde günlük olarak kullandığın odaya koyarsan bir seneye varmaz yangın var diye kaçarsın evden benden söylemesi:nazar:

Ha birde benim gibi değişik renklerde lastikli çarşaf alıp bunları koltuğuna takabilirsin..
En azından sürekli kullandığım için koltukları kirlenme süreleri biraz da olsa uzuyor.

Çok uzun oldu ama şunu da ekleyeyim; ben şimdi minderlerime daha koyu bir renkte kılıf yaptıracağım. Diğer bölgeler deri olduğu için değişik minder kılıflarıyla farklı görünümler elde etmiş olacağım.hihoyyyt

Bende krem rengi kolruk alıcam çok araştırdım mikrofiber kumaştan olanlardan alıcam. Hem silinebiliyormuş hem leke tutmuyormuş tükenmezle bile çizilse kolayce silinebilirmiş. bide minderlerde mutlaka çıkarılıp yıkanabilecek modelleri tercih edin...hihoyyyt

benim salonum da krem, 5 senedir tepesindeyiz
burda resmi var evimin, pek kirli sayılmazlar
2-3 ayda bir sildiriyorum ben yetiyor
ama şimdi olsa krem almazdım o ayrı
daha hoş bir renk arardım

benim koltuklarımda krem rengi ve ben çok memnunuma.s leke tutmuyor, sildiğimde hemen çıkıyor ,üstelik bebeğim var ve yediği herşeyi üzerine sürebiliyoryasakkelime açık renk daha temiz ve ferah geliyor bana hem daha da estetik buluyorumsengözlerimebaksanab kumaşın cinsine dikkat et sadece. bence leke tutmayan kumaş olmasına özen gösterirsen sorun olmaz. :sm_confused:

benim koltuklarımda krem .çok memmnunum tükenmez kalemle bile çizilse silince çıkıyor. koltuk renginin açık olması odayı ferahlatıyor.

benım koltuklarımın kenarları krem suni deri, minderleride acık kahve, minderleri yıkıyorum, deri kısımlarında tozunu alması cok kolay ıslak bı bez yetıyor, birde ben yemek takımının sandalyelerın rengını takımla aynı renk wenge deri yaptırdım çok şık duruyor ve tozunu almak kolay oluyor, yarın obur gun minderlere farklı renk kılıf dıktıtırsemde sorun olmaz dıye dusunmustum.

benim var ve ben memnun degilim
mutlaka renli yastiklarla ve objelerle suslemek gerekiyor yoksa cok sade duruyor
temizlik isi ise kumasi silinebilirse sorun olmaz
ama bebek varsa isin zor :)))

ben krem rengi koltuk kullaniyorum memnunum ama hakiki deri benimki..yumusak deri.
cok beyeniyorum ben hem SIK duruyor
deri temizleme losyonu ve kremi kullaniyorum sorunsuzum

X