Vücut Kremleri vücud peelingi

Vücut kremleri, losyonlar
kızlar yok mu vücuduna peeling uygulayan..???

bende arıyordum ama sonra markette alış veriş yaparken çok sert bi banyo kesesi buldum,Nexcare™ Body Ekstra Güçlü Kese . bu keseyi kullanınca peelinge gerek kalmadı. vucuttati ölü hücreleri çıkartıyo ve ayrıca banyodan sonra sürülen kremlerin cilt gözeneklerini açtığı için daha çabuk emilmesini sağlıyo.

bende arıyordum ama sonra markette alış veriş yaparken çok sert bi banyo kesesi buldum,Nexcare™ Body Ekstra Güçlü Kese . bu keseyi kullanınca peelinge gerek kalmadı. vucuttati ölü hücreleri çıkartıyo ve ayrıca banyodan sonra sürülen kremlerin cilt gözeneklerini açtığı için daha çabuk emilmesini sağlıyo.

tatlım benim tenim çok hassas keseledigimde soyuluyo felan sonra ugraş dur..oyüzden peeling arıyorum market ürünü düşünmüyorum ama tavisiyelere açıgımm

body shop ürünlerine bakabilirsin. orada her cilt tipine uygn peeling ürünü var.

Benimde tenim cok hassas ama sana kullanmis oldugum birkac urunu yazabilirim,
Normal marketlerden cok rahat bulabilecegin Nivea'nin bir vucut peelingi var, gayet guzel ama banyo sonrasinda mutlaka cildimi nemlendirmem gerekiyor yoksa beyaz beyaz pullar olusuyor..
Yada internet alisveris sitelerinden bulabilecegin uzere Victoria's Secret'in vucut peelinglerini kesinlikle tavsiye ederim, hem cildin piril piril oluyor hemde kurutmuyor, kokularida muhtesem ben bir SPA olanini, birde klasik cicek kokulu, seker gibi olanlarini kullandim, ama tabii bunlarin disinda arkadaslarin yazdigi gibi body shoplarada bakabilirsin:KK66:
Nexcare'in urunleri bende de ters etki yaratiyor, cok sert geliyorlar..

arkadaşım amwayin vücut pilingini tavsiye ederim.....sadece pilingini değil bütün ürünlerini tavsiye ederim. Çünki cilt çok önemli herşeyi cildinize sürmemeliyiz sağlığımız için

dün body shoptan çilekli vücut peelingi aldım aradıgım buymuş okadar güzel yumuşacık yaptı cildimi ..tavsiyeleriniz için de çok teşekkürler kızlar...victoria secretin peelinginide merakettim nerde satılıyo tekin acarda varmıdır..niveanınkinede bakmayı düşünüyorum şimdilik çok memnunum body shoptann..mutluu yıllar bütün kk yaa....

Canim Victoria's Secret'in peelinglerini bildigim kadariyla sadece internet alisveris sitelerinden elde edebilirsinyerimseniben a.s.

ben the body shop kullanıyorum ve çoook memnunum bir ürün aynı anda hem temizleyip hem kurutmadan yumuşacık yapıp hem de bu kadar hoş koku bırakır mı ya. :smiley-cool:

the body shop un hangı peelıngını kullanıyorsun arkadasım

passion fruit scrub kullanıyorum çok hoş kokusu var tanecikleriyle hem cildi hem temizliyor hem de yumuşatıcı etkisi var bugün de body shopa gittim bazı ürünlerde %50 indirim yapmışlar genellikle duş jeli peeling ve butter grubu indirimde yüz ürünlerinde kullandıklarımda indirim yok maalesef ben de indirimden narlı vücut peelingi aldım butterını da aldım bi uğrayın derim body shopa.

benim cildim çok kurudur pul pul dökülürdü body shoptan peeling alana kadar ve tabi banyo saonrasında butteri yani nemlendiricisini de kullanıyorum.

X