Siyah halı ve perde secimi hakkında

kirmizisilgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
1.257
1
arkadaslar merhaba. kac gundur bakmadigim yerli-yabanci blog kalmadi siyah halili bir resme rastlamadim. jet siyah hali aldik oturma odamiza. koltuklar modern cizgide krem, ottoman var. mor minder, yastiklar falan dusunuyorum ama perdede takildim. murdum perde yani tul taktim odayi kapatti. beyaz acar mi????????? ya da ne renk olabilir??? onerilerinizi yazarsaniz sevinirim....:kahve:
resimler biraz altta :)))))))))sırnaşık şey

Son düzenleme:
pencereleriniz kısaysa..ve balkon kapısı boydan boya cam değilse ortamı karartır koyu renk perdeler...krem açık hoş bir ortam yaratacaktır istediğiniz gibi...eğer illada morlar istiyorsanız krem üstüne mor desenler seçebilirsiniz...çok güzel perdeler var piyasada oldukçaa.

tesekkurler. sorun su ki ben abd'deyim. ve burada tr'deki gibi cokk guzel perdeler yok ya da secenek az o yuzden kararsiz kaldim. krem iyi fikir gibi tesekkurler. ikea'da beyaz bir perde gordum, sirin. sIRITIr sanirim.

beyaz artık yok denecek kadar azz belki beyaz ağırlıklı olsa mobilyalar olurdu amaa şimdi kremde baya bir sırıtırr..türkiyeye gelme ihtaimliniz varsa yakın zamanda ölçü alıp tr den alabilirsiniz..yada resim çekip ölçü alıp eşinize dostunuza perde yaptırtıp tr dee göndermeleriniz isteye bilirsiniz kargoyla..sevgiler...

bu arada resmi cekersem post edecem , mor perde ile :) $1st.jpg

$2nd.jpg
yeni tasindik bu eve, bazi seyler eksik. gece perdesi olarak blind alicam, turkcesini bilmiyorum ama yukarida toplanan seylerden diyim. krem dusunuyorum. daha tablolar falan gelicek ama odayi bogmadan once perde secmeliyim :KK43:(((((((((( bu tul basit oldu ve kapatti...o yuzden fikir almak istiyorum. kararsiz kaldim.
tr'den getirtmeyi simdilik bekleyemeyiz. kren uzerinde bugun durucam biraz.
bu arada beyaz oyle bildiimiz garip beyazlardan degil, hos ve sirin eskiye yonelik bir tarz yapmislar ama sonucta beyaz evet...

Son düzenleme:
salon biraz yüksek tavanlıysa ve genişse siyah perde rustik tarzı bir demirde falan çok hoş oluyor bir dükkanda uygulamasını gördüm çok beğendim ...

siyah perde dusundum ama cam kucuk odayi kapatir diye vazgectim. simdilik krem, gold karisimi guzel bir perde aldim. onu taktim, ayni renk abajur buldum vb.. resmi koyarim bir ara. odayi krem rengi acti...
teknolog genc gozukuyorsun ve 3 cocugun var. masallah ya. okuyunca ''nasil yani'' falan dedim :KK66:

teşekürler canımmm...yaşlanıyomm biras birass....resim bekliyorumm..bakayım nasıl oldu merak ettim..başka fikirlerde veririm..birde dublexs mi ev merdiven gördümm...

daha tam olmadi ama ekliycem resim. simdide gece perdesi sorun oldu. burada tam istedigim gibi seyler bulamiyorum. bu oda oturma odasi bu arada. dublex meselesine gelince burada sistem farkli biraz. yani ev tr'deki apartman gibi degil. herkesin ev kapisi disarida ve ust kattakiler merdivenle eve cikiyorlar ki bu merdivende eve ait yani evin icinde. anlatabildim mi bilemiyorum :KK66:
bu arada herkes yaslaniyor, dert etme. en azindan 3 tane cocugun var, Allah bagislasin diyelim..

organze beyaz üzerinde gümüş siyah pırıltılı ipten yapılmış nakışlı perde bence :KK70: benimde oturma odamın halısı siyah benim perdem böyle :KK70: siyah perde kesinlikle düşünme bence acaip sıkılırsın oturamazsın o odada hatta bunalıma girersin :KK70:

benim koltuklarımda krm renginde ve halım sıyah-krem ben perdelerimi gümüş rendi kalınını da siyah yaptırdım cok hos oldu

bence gümüş... :1closedeyes:
ayrıca gümüş rengi aksesuarlar da hoş durur...

Son düzenleme:
siyah halı demek ıntıhar demeksempatiksalakcinni
tum gun süpr dur
benımkıde sıyah cıldırdımm kaldırdımmmm
perdelrımde kırık beyaz krem gıbı çok guzel duruyo..

daha tam olmadi ama ekliycem resim. simdide gece perdesi sorun oldu. burada tam istedigim gibi seyler bulamiyorum. bu oda oturma odasi bu arada. dublex meselesine gelince burada sistem farkli biraz. yani ev tr'deki apartman gibi degil. herkesin ev kapisi disarida ve ust kattakiler merdivenle eve cikiyorlar ki bu merdivende eve ait yani evin icinde. anlatabildim mi bilemiyorum :KK66:
bu arada herkes yaslaniyor, dert etme. en azindan 3 tane cocugun var, Allah bagislasin diyelim..

pardon çok merak ettim yani herkez sizin evinizdenmi geçip yukarıya çıkıyor anlayamadım :teselli:bu arada pede seçimi koltuklarınızın biraz açığı kremrengi olabilir beyaz çok sırıtır bence:1ninca:

pardon çok merak ettim yani herkez sizin evinizdenmi geçip yukarıya çıkıyor anlayamadım :teselli:bu arada pede seçimi koltuklarınızın biraz açığı kremrengi olabilir beyaz çok sırıtır bence:1ninca:

kaydirigubbakcemile3 hayir hayir evlerin icinden cikilmiyor. Yukari kattakiler kapiyi acinca direk karsilarinda merdivene acilan hol ile evlerine ulasiyorlar. Asagidaki evin girisi ya yan cephe yahut arka olabilir. buyrunnnnnnnnn

X