Evde trambolin kullanan var mı?

merhaba.bu yorumunuzu şimdi okudum çünkü bende trambolin almak istiyorum sıkılaşmak için.hepsi..... dan almayı düşünüyorum siz oradan aldığınız markadan memnun kaldınızmı?hemen cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden tşk ler.

Evet memnun kaldım bir şikayetim yok çok şükür sadece kucaklamayıp çocuklar yuvarlayarak taşıdıkları için kenardaki turuncu korumayı demiri kesti ama zıplamaya zarar vermiyor gevşemedi yada yayları bozulmadı halen kullanıyoruz çocuklar benden çok zıplıyor tabiki ben aklıma geldikçe:))))))))) devamlılık herşeyde olduğu gibi bundada var ama spor yapıyormuşşsunuz gibi değilde 3 klip açıp zıplayınca sıkmıyor.

peki kızlar merak ediyorum, evde kendimiz zıplasak ya da ip atlasak faydası olur mu? bilginiz var mı, bu konuda? şu an evim müsait değil ama siz söyleyince meraklandım, nasıl olur acaba?

merhabalar :)

trambolin ilgimi çekti..almak istiyorum ama hakkında hiç bilgim yok..ücreti kalitelisi bilgi verir misiniz..kullanan arkadaşlar..

merhabalar :)

trambolin ilgimi çekti..almak istiyorum ama hakkında hiç bilgim yok..ücreti kalitelisi bilgi verir misiniz..kullanan arkadaşlar..

ben 90 liraya h... buradadan aldım delta şimdilik memnunum 4-5 gün oldu yapması zor ciddi kalori kaybetiriyor durmadan zıplarım yorulmam diyordum ama öyle değil bugun ilk defa yarım saat yaptm

ben 90 liraya h... buradadan aldım delta şimdilik memnunum 4-5 gün oldu yapması zor ciddi kalori kaybetiriyor durmadan zıplarım yorulmam diyordum ama öyle değil bugun ilk defa yarım saat yaptm
bende almak istiyorum..ama bazı sitelerde 200e yakın fiyatları..çok geldi bana..onun yerine başka bir alet alayım diye düşündüm..şimdi sen 90 deyince düşüneyim yine..sağol cvp için:KK3:

bende almak istiyorum..ama bazı sitelerde 200e yakın fiyatları..çok geldi bana..onun yerine başka bir alet alayım diye düşündüm..şimdi sen 90 deyince düşüneyim yine..sağol cvp için:KK3:

aldıgıma memnunum 2 hafta oldu alalı 69 küsüürlü birseydim bugun 66.6 çıktım günde 10 dakka ile başladım 3 gundur yarım saat yapabiliyorum gunde 500 kalori yakıyorum trambolinle göstergeside var ne kadar hızlı olursan okadar çok yakıo ayrıca troid hastasıyım yavaş veriyorum umarım sen daha çok verirsin ama düzenli beslenmezsen olur mu bilmem

h.. burdaya bak voit bile 150 lira daha pahalısını almana gerek yok ben istanbulda spor malzemeler satan mağazalara baktım fiyatlar çok yuksek ama çoğu markasız ben delta aldım

aldıgıma memnunum 2 hafta oldu alalı 69 küsüürlü birseydim bugun 66.6 çıktım günde 10 dakka ile başladım 3 gundur yarım saat yapabiliyorum gunde 500 kalori yakıyorum trambolinle göstergeside var ne kadar hızlı olursan okadar çok yakıo ayrıca troid hastasıyım yavaş veriyorum umarım sen daha çok verirsin ama düzenli beslenmezsen olur mu bilmem

h.. burdaya bak voit bile 150 lira daha pahalısını almana gerek yok ben istanbulda spor malzemeler satan mağazalara baktım fiyatlar çok yuksek ama çoğu markasız ben delta aldım

ay sağol cnm inş alınca sana hbr veririm..bu ara biraz yoğunum araştırmadanda almak istemiyorum..ama iyi fikir verdin bana..kolay gelsin..bnm içinde zıpla :KK1:

ay sağol cnm inş alınca sana hbr veririm..bu ara biraz yoğunum araştırmadanda almak istemiyorum..ama iyi fikir verdin bana..kolay gelsin..bnm içinde zıpla :KK1:

tabiki önce araştır bende araştırdım power jumping diye geçio sporun adı türkiyede henüz yaygın değil izmirde bide istanbulda 2 salonda yaptırılıyor

Işte bu yaaa sonundaaa bende zıplayabilecem artık bu ne yaaa hep kıloluyum goğuslerım sallanır acaba benı tartarmı dıye hep çekındım dışarda gorduğum o trambolinlere çıkmaya cocukkenden bu yana ıçımde uhde kaldı dun eşıme anlattım bunu veee bugun almış 2 gune kalmaz gelır .......

mrb,ben trambolin aldım bikaç gün öncesinde yalnız size tavsiyem 92 cm almayın niye derseniz zıplama haricinde bacak ve başka hareket gerektiren hareketleri yapamıosunuz ha yaparsınız ama alan dar cok cok zorlanıyorsunuz ve dengenizi kaybediosunuz :KK14: alacaksınız 100 cm üzerinde almanızı tavsiye ediyorum ben 92liği geri iade ettim şimdide 114 veya 120 cm olanından sipariş edicem kısmet olursa bide çelik yay olandan alın zayıflicas die eklem ağrılarına kalmayalım :KK1:

yazdıklarınıza dayanamadım ben de sipariş ettim :KK52: cosfer marka 102 cm 63 tl gelince yorumlarımı yazacağım çok merak ediyorum :KK52:

valla bende almayı çok istedim ama zıplarken tavana çarpmayalımkaydirigubbakcemile3
benim oğlan içinde eğlenceli olur diye düşünmüştüm
güzel başlık olmuş umarım cevap verenler olur benimde merak ettiğim bi konu
demekki kafamızın çarpacağını düşünen tek eşim değilmiş:)

dün geldi trambolinim 102 cm delta 40 inç biraz gıcırtı sesi kötü kesinlikle tavsiye ederim 90 kg olan ben zıplama k için evdekilerle sıraya giriyoruz alın alın alınnnnnnnnnnn 70 tl ye aldım kimse 70 tl ye batmaz spor salonlarına 1 ayda verilen para eve alınan koşu bandıyla elektiriğe giden para aynı bence

bende bugün siparişimi verdim :) obaaa zıplayalım açılalım :))umarım gazım bitmez, zıplar dururum..

merhaba kızlar. ben de trambolin kullanıyorum.
her gün düzenli olarak şu video ile yapmaya çalışıyorum. öylesine zıplamaktansa bu daha faydalı olur diye düşünüyorum
başta çok zorlanabilirsiniz. ben ilk yaptıgım gün 6 dk mı ne yapabilmiştim :KK70:
şimdi yarım saat kadar devam edebiliyorum. umarım sizin için de faydalı olur :)

PROF LILIANE XAVIER - POWER JUMP - MIX 32 - 2012 - YouTube

X