Saç Rengi ve Saç Boyama Siyah rengi doğal yollarla nasıl açarım?

sxixla8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
79
0
kızlar saçlarımı siyah boyayıp uçlarına kızıl attırmıştım kızıl çok çabuk aktığı için bu işlemi 4/5 kez tekrarladım ama şimdi sıkıldım saçlarım şu anda siyah ve ben saçlarımı doğal yollarla açmak rengini açmak istiyorum bana fikirleriniz söyleyerk yardımcı olursanız çok sevinirima.s.

siyahtan açmak ancak kuaförlerin yapabilceği bişi cnm bence doğal yolu olmaz .. malasef..

doğal yolla olması imkansız.açılma işlemi orealle yapılabilir buda saçı çok yıpratıyor.uzamasını bekleyin saçınızı ziyan etmeyin .

aynen benimde şuan saçLarım simsiyah ve ben bugün aktardan gidip papatyaa aldım.
Biberiye
ısırgan
papatyayı kaynayan suyun içine attım ve saçLarıma sürdüm saçLarımın rengi birazcık açıLdıı bunu yarın yine yapıcam inanıorm açıLır yaniii biraz dahaa.

aynen benimde şuan saçLarım simsiyah ve ben bugün aktardan gidip papatyaa aldım.
Biberiye
ısırgan
papatyayı kaynayan suyun içine attım ve saçLarıma sürdüm saçLarımın rengi birazcık açıLdıı bunu yarın yine yapıcam inanıorm açıLır yaniii biraz dahaa.

peki saçlarını papatyayla açınca ne renk oldu? benim saçlarımda dört gün önce açık kestaneye boyadım ama siyah gibi bişey çıktı bana çok koyu geldi bu ton bende açmak istiyorum ama siyahı açınca kızıl oluyo diye duymuştum doğrumu bu çünkü ben kızıl istemiyorum

X