erkekte kilotlu çorap

ghaneli

^AhmetBarışCanan^
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
1.784
10
kızlar ben oğlum 2,5 aylıkken kilotlu çorap giydirmeye başladım
ama biyerden erkek bebekler için sakıncalı diye doydum giydiren var mı aranızda yoksa neler giydiriyorsunuz?
birde gece çoraplarını çıkarıp ayakları çıplakmı yatırıyorsunuz?a.s.

cnm bende giydiriyorum sakıncalı olcağını sanmıyorum ne varki külotlu çorapta ne gibi sakıncaları varmışki?

ben gece çıkarmıyorum zaten serin havalar birde ege üzerini çok açıyor gece o yüzden çorapla yatırıyorum ...

BEN KIZIMA KÜLOTLU ÇORAP GiYDiREMİYORUM, GENELDE İÇİNE PAÇASI KAPALI PENYE PİJAMA GİYDİRİYORUM.

KÜLOTLU ÇORAP GİYİNCE HUZURSUZ OLUYOR CADI.
ERKEK ÇOCUĞUNUN CİNSEL ORGANINA DEĞECEK ŞEKİLDE SIKI GİYDİRİLMEMESİ GEREKTİĞİNİ DUYMUŞTUM ...

zinedila şuan tam olarak hatırlamıyorum ama senacenin dediği gibi bişeydi heralde
senace canım site addresi için teşekkürler

kızlar birde erkek bebek erken oturtulmamalı diye duydum tabikide kayınvalidem dedi kız bebekleri 5 aylıkken erkek bebekler 6 aylıkken oturtulurmuş

ama bez var zatenn neyse doktora sormk en iyisii saol konuyu açtığın için cnm...

bana doktorum oturtabilirsin artık demiştii öle birşey olsa demezdi herhlde erkek olduğunu bilio sonuçta:))

canım tabikide doktor en iyisini bilir zaten kayınvalidem demişti dedim:roflol:

kızlar bebekleriniz yürümüyor nede olsa küçükler bence ayaklı penye altlardan giydirin iki tane üst üste rahat etsin yavrucaklar ben giydiriyorum ama yürümeye başladıktan sonra ayaklarına rahat ayakkabı giydirebilmek için giydirdim sıcakta tutsun diye gecede çıkartmıyorum tepiniyo yatakta çok açılıyor üstü...

bi yerde okumuştum, bebeklerinizi oturtun.tavanı izlemek yerine etrafındakileri incelesin ve algıları gelişsin diyordu.
külotlu çorap ben de bi iki defa giydirdim bi sakıncası olduğunu düşünmüyorum. ben üzerine tulum giydiriyorum. zaten ayakları kapalı oluyor ama yine de içine bi çift normal çorap giydiriyorum. gece de tulumla yatırıyorum. kalın değil,penye. havalar serinlediğinde üzerine hırka, yelek giydiriyorum. tavsiye ederim. kullanışlı ve rahat oluyor.
tulum.jpg
tulum2.jpg
bunun gibi.

Son düzenleme:
canim bende 2.5 aylikken baslamistim kilotlu corap,hala daha giydiriyorum..yanliz disari cikcamiz zaman...evde patikli penyelerden onun uzerine pantolonunu ve bir corap giydiriyorum,bizim burasi bayagi soguk cunku.... kilotlu corptan ziyade zararli mi diyosunuz ya kizlar ,bende daha cok alttan citcitli badisine dikkat ediyorum ..onu buyuk beden giydiriyorum slkmasin diye..o bol olunca kilotlu corap o kadar zararli olmaz bence...

bende yeni oturtmaya basladim..cunku artik durmuyo yatmaktan cok slklliyo...yeni seyler istiyo artik...

yatarkende corapli yatiriyorum....

Son düzenleme:
kızlar bende bezliyorum zıbınını giydiriyorum çıtçıtlıyorum kilotlu çorabını giydiriyorum üstüne çoraplarını giydiriyorum ogün giydireceğim badisini giydiriyorum birde alttan ayaksız pijama türü pantolon giydiriyorum
çok mu acaba

cnm bende külotlu çrap kısa çorap ve pijama altı yeterli ama tabikide genede sen bilirsin ben öle giydiriyorum içinede çıtçıtklı badi üzerine pijamasının üstü ve yelek...

valla erkegi kızı farketmez ben oglumu 4,5 dan sonra oturttum kucagımda kızımıda bişey olmadı kilotlu çoraba gelincede ogluma giydirdim yigenlerimde giydi şimdi kocamanlar bişey olmaz bence

benim de abime giydirmiş annem sağlam valla şu an. zaten bez var sorun olcağını sanmıyorum.

bende oğluma 2 aylıken giydırmaya başlkadım ne sakıncası olacakkı organlarına zarar verır dıye bende duydum ama sonuçta altında bez var nasıl temas edecek yada sıkacak.. biri uydurmuş herkes inanmış..ben sade kılotlu çorabı kendım hiç sevmem uzun sura ayağımda kalınca bacaklarım kaşınıyor o nedenle oğlumada pek gıydırmıyorum sadece dışarı çıkarken gıydırıyorum...yatarken evımız kalorıverlı olduğundan ıçıne zıbın ve pijama yada penye takım bır çifte çorao giyidip battanıye ıle örtüyorum ..çok gıydırısem terliyor.. çok yazdım galıba ama bu kılotlu çorabı erkekte zaralı dıyenler karşı takıntılıyımda kusura bakmayın..

iki oğlum var ikisinede giydiriyorum bişi olmadı geceleride deli gibi uyuyorlar çıkartmıyorum bile

:roflol:aklıma erkek kardeşim geldi kilotlu çorap giydirince kızardı ne giydiriyon kız çorabı nonoş olcaklar sonra diye söyleniyodu , askere gidince soguktan donmuş iki üç tane almıştı büyüklerinden yetmemiş bizdende istemişti :roflol::roflol: hayırdır kardişim yönmü değiştin diye soruncada yaf abla ne soguk buralar başka türlü ısınmıyo dötüm diyodu sırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol:

bende oğluma giydiriyorum benimki çok seviyor hiç sıkılmıyor bizim ev doğalgaz sobalı gece pek yakmıyorun o yüzden.bende uyku tulumu aldım.şu çuval gibi olanlardan :)
içine badi ve külotlu çorap üstünede uyku tulumu giydirip yatırıyorum.üstü açıldı üşüdü derdi olmuyor

X