Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Postiş kullananlar...

ARkadaslarim kullandi bide Dogal sac Postisi süper bisey istedigini yapabilorsun ayni dogal SAclarin gibi.Bide coooooooooook Uygun fiyata aldi arkadasim Uzunlugu felan hic farketmez 50 Euro vermis.Bende yakinda alicam :).

bende yeni aldım ama saç rengimle pek uymuyor tokalı ,ne yapayım şimdi saçlarımı postişin rengine mi boyatayım bide tokalı olanı nasıl kullanacagım hiç bilmiyorum çok düşük bi fiata aldım

bende yeni aldım ama saç rengimle pek uymuyor tokalı ,ne yapayım şimdi saçlarımı postişin rengine mi boyatayım bide tokalı olanı nasıl kullanacagım hiç bilmiyorum çok düşük bi fiata aldım

benim kullandığım poştişte tokalıydı ama gerçek saç değildi..eğer seninkisi gerçek saç ise kendi saçını değilde postişi boyat bence..eğer postişin rengini beğendiysen kendi saçını o renge boyat...tokalı olması inan daha rahat senin için 2 dk. uygulayabilirsin..önce kendi saçını at kuyruğu yapıyorsun sıkı bir tokayla bağlıyorsun..sonra postişi saçını topladığın kısmı tokanın içine alacak şekilde takıyorsun..saçındaki tokanın biraz daha üstüne...bu kadar...hem çok şık duruyor hemde doğal...a.s

ben sürekli kullanıyorum. çok hoşuma gidiyor ama gerçek saç değil burda bulma imkanı yok ama netten almayı da düşünüyorum.
gerçek saç olmayınca çok zor püsür falan oluyor. alıyorsanız gerçek saç alın. taranabilsin yılanabilsin fön çekilebilir olsun.

yıkanabilen/fön çekilebilen olanlar nasıl kullanışlı mı benım çet çetlarım var ;ama herzaman kuaföre gidip taktıramıyorsun filan bu tokalıları kendimiz de takabiliriz diye düşünüyorum

ewet yıkanıyor şampuanlı ılık su içine koyup bi kaç dk bekletiyosun sonra sonra saç kremi içinde öle sonra sıkmadan kendi kendine kurumaya bırakıyosun

ben 1,5 senedir kullanıyorum taksimden 6 parçayı 190 ytl ye almıştım,gerçek saç,her duş aldığımda onlarıda yıkıyorum,hergün ya düzleştirici ya maşa kullanıyorum ve boyatıyorumda.tokalı olduğu zaman bi tek at kuyruğu yapabilirsiniz ama ben topuz yapıyorum yarım topluyorum at kuyruğu yapıyorum örüyorum,süper oluyo..

yıkanabilen/fön çekilebilen olanlar nasıl kullanışlı mı benım çet çetlarım var ;ama herzaman kuaföre gidip taktıramıyorsun filan bu tokalıları kendimiz de takabiliriz diye düşünüyorum

eğer gerçek saç alırsan çok kullanışlı istediin gibi boyatabiliyosun fön çekebiliyosun kıvırcık yapabiliyosun ve her zaman kuaföre gitmen gerekmioki ; saçının bi miktarını ayır tam ortadan çıtçıtları yerleştir bukadar basithihoyyyt saçının bi bölümü üstte bi bölümü altta kalsın hepsi bu :)

kaynak kullandım ben. bence eğer ki gerçek saç çıtçıt alacağını kaynak yaptırmanı tavsiye derim. çünkü çıtçıt ın takılması var herzaman onunla uğraşmak çok zor olur. ama kaynak için öle bişi söz konusu deil. kendi saçınmış gibi . çıkartmıyorsun has saç gibi yıkıyosun. fön çek maşa yap. çok kullanışlı hiç bi sıkıntısı yok bence süper bişi ...

X