Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa ile Terazi / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.856
29.741
60
BOĞA ERKEĞİNE GÖRE TERAZİ KADINI

Terazi kadını bir erkeğe hayatı çok rahatlıkla zorlaştırabilir. Bir gün sıcak ve içten aşkını ısrarla ifade ederken, bir başka gün sizi bir buzdağı gibi karşılayabilir. İnsan bunun, kendi hisleri mi, yoksa huy veya anlamsız bir ruh hali değişimi mi olduğunu bilemez. Her analizi boşa çıkarır.

Onu keşfetme denemelerinden vazgeçmelisiniz. Onu, arkadaşları, zevkleri ve eğilimleriyle paylaşmaya hazır olmalısınız ama yine de asla sadece sizin olmayacaktır. Bazıları bu iki burcun arasındaki bir ilişkinin uzun sürmeyeceğini söylerler.

Birçok ortak yönünüz olmasına rağmen, bu kadını kendinize bağlamak için çok şey vermeniz gerekir, buda gerekli harçlık için çok çalışmak demektir. Öte yandan evlilikten sonra da işinden ayrılmaz, çünkü özel ilgi alanlarına yönelmek ister.

TERAZİ KADININA GÖRE BOĞA ERKEĞİ

Boğa erkeği, ona sunduğunuz güzel yuvayı sever. Eşinin şık görünümünden hoşlanır ve sizi güzel giysilerle şımartır. Sanatsal duyarlılığınızı sevecek ve sizi sık sık tiyatroya davet edecektir. Boğa erkeğiyle bazı şeyleri paylaşmak, mutlu bir ilişki için şarttır.

Boğa erkeği, sert gibi görünse de kısa zamanda sert kabuğunun altında saklı kalan ince ve hassas yapıyı fark edeceksiniz. Hızlı karar veren biri değildir. Ama bu sizin kendi cesaretsizliğinize öyle büyük zararlar vermeyecektir. Boğa erkeği, itina ihtiyacınızı tatmin etmeyi bilir. Seve seve koruyucu rolü üstlenir ama diğer yandan eşinin de daima yanında olmasını ve onunla ilgilenmesini ister.

Çevrenizde çok arkadaş bulunmasına ihtiyacınız olduğu için hakimiyeti eline almamasına dikkat etmelisiniz. Evcimenliğini, zaman içinde inandırıcı alternatiflerle başka yöne yönlendirmelisiniz. Aksi halde sadece sizin güzel yemekleriniz ve soğuk bir birayla mutlu olacaktır. Düşünsel olarak ondan daima birkaç adım ileride olacaksınız, daha doğrusu olmalısınız. Ancak onun tedbirli davranışları, sizi bazı ani tepkilerden koruyacaktır.

TERAZİ ERKEĞİNE GÖRE BOĞA KADINI

Eğer Boğa kadınım şimşek gibi, canlı bir yaşam arkadaşı olarak düşünüyorsanız, büyük bir olasılıkla şaşıracaksınız. Boğa kadınları genelde çekingen, bilimsel ve gerçekçidirler. Ama ilk görüşte karar vermeyin.

O tutku derecesinde inatçı ve dik kafalı olabilir. Sizin gibi, o da Venüs tarafından yönetilir ve ehramları seven duygulu bir aşıktır. Sadece cazibeniz Boğa kadınını kazanmaya yetmeyecektir. Sevgili seçiminde titizdir. Ayrıca çok sahiplenicidir ve Terazi yaratılışınızın etkisiyle, başka kadınlara baktığınızı görürse, bunu kabullenmeyecektir.

Onu hızlı olmaya teşvik etmeye çalışmayın. Bunun için anlayışlı olmadığınız zamanlarda bile yöntemli bir iş ritmine ihtiyacı vardır. İkiniz de sanata meraklı olduğunuz için, ortak ilgi alanları bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Ayrıca Boğa kadını çevresinde güzel eşyaların bulunmasından hoşlanır.

Eviniz bir zevk örneği olacaktır. Sevgilisini şımartmak, onu mutlu eder. Akşam eve geldiğinizde biranız ve banyonuz hazır olacaktır. Çocuklarla iyi anlaşır. Boğa kadınının özenli çalışma biçimi, evin kasasıyla ilgilenmesine de yardımcı olacaktır. Paraya, size göre daha çok değer verir ve korur.

BOĞA KADININA GÖRE TERAZİ ERKEĞİ

İkiniz de Venüs tarafından yönetilirsiniz, bu yüzden bütün güzellikleri sevmek gibi bir çok ortak yönünüz vardır. Terazi erkeği yaşamının her evresinde olumlu öğütler verir ve yardımını kimseden esirgemez. Kendinden emin bir kadın olmanıza rağmen, onun öğütlerini tutmak size zor gelmeyecektir. Dikkat çekici ve çok saygı duyulan bir erkektir.

Onu mutlu etmek için yaptığınız her şeyi görecek ve takdir edecektir. Sizi aldatmasından korkmanıza hiç gerek yoktur. Bazı durumlarda, inisiyatifi ele almak durumunda kalacaksınız. Böyle hallerde tembelliğe kaçar ve karar vermekten korkar.

Bir aşık olarak bütün istek ve taleplerinizi tatmin edecektir. Sizi seksüel açıdan doyuma ulaştırmaktan zevk ve mutluluk duyan çok arzulu bir erkektir. Boğa kadını olarak onu seçmekle, büyük armağanı kazandınız.

eşimle evlenmeden önce burclar hakkında pek fazla bır sey bılmezdım hala ılgı alanım degıl ama baslık dıkkatımı cektı ben bogayım esım terazı gercekten cok uyumlu bır cıftız yazdıgınız yorum bana uyuyor dunyadakı sanslı kadınlardan bırıyım sanırımm umarım herkeze boyle es nasıp eder allah dua edın kızlar bırde bebegımız olsun aılemız tamamlansınn :dance:

bitanemle anlaşıyoruz ztn...ben boğayım o terazi allah ayırmasın...

bende bogayım esım terazı vala onlar kadar relaxs ınsan gormedım terazı cok sakın be:mad:

ben boğayım sevgilimse terazi biz boğalar evimize düşkün olduğmuzdan dışarıyla pek bi alkamız yoktur kendi adıma böylesengözlerimebaksanab terazilerde dışarıya çıkmaya bayılıyolar.ama çok sevince evde kalıyolar.ayyy canım ya:eek:

37 yıllık evliyiz,eşim terazi ben boğayım,bizde tam tersi,eşim gezmeyi sevmez bense gezmeye bayılırım ,vede hiç anlaşamıyoruz,fikirlerimiz çok zıt ,.

benım nısanlımda terazı ben bogayım.ıkımızde gezmeyı cok sevıyoruz valla.bırbırımızı tamamladıgımızı dusunuyorm.onun gıbı bırıyle bırlıkte oldugm ıcın kendımı cok sanslıym ya.Allah herkese bole dusuncelı bı erkek nasıp etsın.kaydirigubbakcemile2askım benım benı mutlu etmeyı cok ıyı bılır kendımı hep degerlı guzel hıssettırır.bende ılgımı ondan esırgemem tabıkı.Şeniz

ben de tam bi boğayım :) eşim terazi ve anlaşıyoruz çünkü benim gözüm kararınca o dengede durur onun dengesi bozulunca ben : teselli:

benimde eşim terazi ve bende boğayım yukarıda yazılanlara da kesinlikle katılıyorum.boğa ve terazi çok uyumlu bir çift oluyor bence

nişanlım terazi, ben boğayım çok iyi anlaşıyoruz. uzak kaldığımız zaman tartışmalarımız oluyor. ama bir aradayken hiç tartışmadık.

o tatlı dili ve konuşmalarıyla onunla tartışmak mümkün mü :KK66:

Ben teraziyim sevgilimde boğa. şükürler olsun öyle büyük sorunlarımız falan yok. Ama sevgilim çok inat. Bazen sinirden saç baş yoluyorum. Deli ediyor beni. Ama dünyalara değişmem aşkımı. inadı dışında her konuda mükemmeldir. İnadıda nazar boncuğu olsun :nazar:

TERAZİ ERKEĞİNE GÖRE BOĞA KADINI

Onu hızlı olmaya teşvik etmeye çalışmayın. Bunun için anlayışlı olmadığınız zamanlarda bile yöntemli bir iş ritmine ihtiyacı vardır. İkiniz de sanata meraklı olduğunuz için, ortak ilgi alanları bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Ayrıca Boğa kadını çevresinde güzel eşyaların bulunmasından hoşlanır.

Eviniz bir zevk örneği olacaktır. Sevgilisini şımartmak, onu mutlu eder. Akşam eve geldiğinizde biranız ve banyonuz hazır olacaktır. Çocuklarla iyi anlaşır. Boğa kadınının özenli çalışma biçimi, evin kasasıyla ilgilenmesine de yardımcı olacaktır. Paraya, size göre daha çok değer verir ve korur.

beğendim, bi okutayım şurayı :KK61:

BOĞA KADININA GÖRE TERAZİ ERKEĞİ

İkiniz de Venüs tarafından yönetilirsiniz, bu yüzden bütün güzellikleri sevmek gibi bir çok ortak yönünüz vardır. Terazi erkeği yaşamının her evresinde olumlu öğütler verir ve yardımını kimseden esirgemez. Kendinden emin bir kadın olmanıza rağmen, onun öğütlerini tutmak size zor gelmeyecektir. Dikkat çekici ve çok saygı duyulan bir erkektir. Onu mutlu etmek için yaptığınız her şeyi görecek ve takdir edecektir. Bir aşık olarak bütün istek ve taleplerinizi tatmin edecektir. Sizi seksüel açıdan doyuma ulaştırmaktan zevk ve mutluluk duyan çok arzulu bir erkektir. Boğa kadını olarak onu seçmekle, büyük armağanı kazandınız.

bunu da beğendim, bunu da bi okutayım bari :KK61:

kızlar ben akrep burcuyum yeni biri ile tanıştım burç uyumumuz güzel ama çok kısa bir süre olmasına rağmen tanışmamız ona hemen alıştım ve sevmeye başladım boğa erkeği akrep kadının birlikteliği nasıl güzel mi
cevap yazarsanız

Boğa kadını olarak onu seçmekle, büyük armağanı kazandınız.

Kesinlikleeeee 😊😊😊

X