Makyajsız da güzel olmanın yolları

canım bişey sorcam sana fondoten falan kullanıyormusun yüzünü mahvedersin ünlelerin normal hallerini gördünü bilmiyorum ama çok kötüler heder etme yüzünü bence sadece rimel kullanıyorsan bir zaman sonra onlarda gkirpikleri döküyor yavaş yavaş azaltmaya bak birgün sadece ruj sür ama parlatıcı olsun rimeli şeffaf rimel kullan bu şekilde belki azaltırsın

makyaj hastalık gibi bir şey, yapmaya başladım zaman bir kaç gün peşpeşe yapıyorum, tabi minumum düzeyde yapmak en iyisi, çünkü makyaj cilde hiç iyi gelmiyooooo

kizlar 15- 19ma kadar akne vardi yzümde fondoten kullaniyordum ozaman yani tüm gözenekleri tikiyordum türkiyeye tatile geldigimde sicaktan artik kullanamiyordum fondoten geri döndügümde herkez sasirdi cildim nefes aldigi icin 1 ay icerisinde yüzümde ciddi iylesme oldu ...4sene oldu artik kullanmiyorum ,bazen sadece cok hafif ama... suratim cok yagli parliyo resmen siyah noktalar dolu dolu ve buda bi neden makyajdan vazgecememin sebebi cildim pek güzel olmafdigi icin ...kozmetikcide yüzünü soyduran varmi??siyah noktalar tamamen kaybola biliyormu???

kozmetikciye gitmeni tavsiye ederim bende bi kere gitmistim bütün siyah noktalari ve sivilceleri sIktIrdim ve peeling yaptilar cildim inanilmaz temiz oldu ama 1 hafta boyunca kip kirimizi oldu ve yüzümün bazi yerleri $i$ti ve cok acidi :KK43: ama gecene kadar yüzüne hic bisey sürmemen lazim eger fondeten fln sürersen bütün sIktirdigin delikler yine tikanirmis..peeling yap tertemiz olur ve ondan sonra bikac defa solariuma girersen mis gibi tertemiz ve canli bir cildin olur :) yerimseniben

gercekten temiz oluyorumu?? ve nekadar süre tem,iz kaliyo yüzün..?benim burnumun üstündeki siyah noktalar sanki icine gömülmüs cikmazmis gibi :KK43:(( cilt temizligi yaptiktan sonra yüz kremi falan sürdünmü?

benim yüzüm renksiz cildim solgun ve makyaj yapmadığımda herkes hastamaısın diye souyor sizce doğal olan bir allık tarzı varmı yani cildimin canlanması için gece kremleri kullanıyorum ama yinede fayda etmiyor esmer olduğum içinde gözlerimin altıda mor oluyor myakj farz gibi birşey oluyor bana care bulacak olan varmı yanaklarım kızarsın yeter gibi :KK43:

kızlar, haftada 1 maske ve 3 günde bir peeling,veya yüz fıçası ile uygun bir temizleme jeli ile yıkamak, ardından uygun bi nemlendirici, cildinizin kan dolaşımını artırır. 1-2 hafta ten makyajı yapmadan bunu deneyin. zamanla cildiniz nefes alıcak ve doğal güzel rengine kavuşacak, siz de alışacaksınız.

ben hiç fondoten-pudra kullanmadım. allık ta çok nadir akşam gezilerinde kullanırım. eskiden yanaklarımda sivilce vardı ama artık geçti. esmerim ve buğday tenliyim. göz çevrem herkesinki gibi daha buğday renkte . ama hiç solgun göründüğümü söyleyen biri olmadı...

rimeli çok severim, gözlerim de küçük. ama onu bile her gün kullanmam. sadece haftasonu.
ancak göz kalemi mutlaka çekerim. bir de ruj tamam.

cildiniz için kan dolaşımını artıracak uygulamaları deneyin, bikaç zaman ten makyajını bırakın. kendinizi alerji olmuş farzedin =) renginiz güzelleşecektir =)

fondoten ve pura kulnanmam ama sadece allık ve gözlatı kapatıcısı kullanıyourm

arkadaşlarlar kirpik kıvırıcı kullanmayın. benim kirpiklerim baya uzun ama bi ara sürekli kvırıcı kullanıodum şahane duruolardı rimele hitiyacım yoktu ki kaşlarıma kadar çıkıordu zaten. ancak uzun vadede kirpikleri mahvediyor. kırıyor. kirpiklerim eski haline dönene kadar ızdırap çektim. lütfen kullanmayın.

ben 7 yıldır kıvırıcı kullanıyorum bi sorun yaşamadım geçmiş olsun....

kirpik eki yapanlar varmi?? ya rimelsiz yapamiyorum

canım bir ara annem makyajlarımı toplayıp gizli bir yere kaldırdı.kendimi çıplak gibi hissediyordum birtek kalem,çilekli dudak balsamı ve parlatıcımı bırakmıs geri hepsini kaldırmıstı.bende makyajsız daha güzel görünmek için hep saçlarıma önem verdim.düzleştiriyodum kıvırıyodum deişik modeller deniyodum.saçlar güzel olunca bi göz kalemi bi parlatıcı sürdünmü fıstık gibi görünürsün.hem abartıdan uzak olursun hemde şık ve güzel gözükürsün alıstım bende makyajsız olmaya bir süre sonra.ama simdi üniversiteye basladıgım için abartılı olmasa da bir iki bisey sürüyorum eskiden ne bulsam yüzüme sürerdim şimdi daha da az makyaj kullanıyorum sende dene bir süre sonra alısırsın.

sagol semacım annen ıyı yapmıs güzel fıkır:KK66:

sagol semacım annen ıyı yapmıs güzel fıkır:KK66:

:)rica ederim canım.basta hiç sevmemiştim bu durumu çünkü makyajsız dısarıya adımımı atamayacagımı düşünmüştüm ama sonradan sevdim bu işi sağol annecim benim:)

benim annemde keske saklasa :)) ne güzel alismissin sen bu duruma ..ben neyapcam bilmiyorum en cok kirpiklerim beni sinir ediyo rimelsiz cöp atmaya gitmem vallah,malesef uzun ve gür olmadiginda ihtiyah duyuyorum...bakim yaglari falan herseyi denedim ama ise yaramadi..sadece güclendiriyo.

canım benimde kirpiklerim çok sönüktür..bende hiç makyaj yapmasam da gözüme kalem bile sürmesem de mutlaka rimel kullanıyorum.kendimi mecbur gibi hissediyorum ama galiba kendi gözümüzü doğal görüntümüze alıştırmamız lazım biraz:1closedeyes:

canım ben de senin gibiydim...
ne makyajsız ne fönsüz dolaşıyordum...
sonra kıskanç ve abartıdan hoşlanmayan bir kocaya denk geldim, şimdi bazı günler makyaj bile yapmıyorum hele fön hiç çektirmiyorum desem yeri:sm_confused:

canım ben de senin gibiydim...
ne makyajsız ne fönsüz dolaşıyordum...
sonra kıskanç ve abartıdan hoşlanmayan bir kocaya denk geldim, şimdi bazı günler makyaj bile yapmıyorum hele fön hiç çektirmiyorum desem yeri:sm_confused:
benim basimdada bir kiskanc var canim delikafadulden nisanlim nefret ediyo makyajdan dogalliktan yana düsün ses cikaran ayakkabi bile yasak dikkat cektigi icin ...makyaj yapma diyo zaten az yapiyosun onuda hic yapma diyo ama vazgecemiyorum bana yapma dediginde cok kötü oluyorum cünkü bitürlü makyajsiz karsisina cikamadim yakinda evlencez ozaman napcam :1no2: keske cok makyaj yapan biri olaydim azaltirdim ama benim yaptigim RIMEL KALEM PARLATICI kalem parlatici olmasada olur ama RIMELSIZ yapamiyorum:1no2:

canım benimde kirpiklerim çok sönüktür..bende hiç makyaj yapmasam da gözüme kalem bile sürmesem de mutlaka rimel kullanıyorum.kendimi mecbur gibi hissediyorum ama galiba kendi gözümüzü doğal görüntümüze alıştırmamız lazım biraz:1closedeyes:
aynen senin gibiyim biaska birsey yapmasamda mutlaka rimel yaparim uf caresi yokmuu:bbo:

kızlar tatlı badem yağı mı acı badem yağı mı kullandığınız...

X