Makyajsız da güzel olmanın yolları

K

keciii

Ziyaretçi
arkadaslar sizden ricam ban tavsiyelerde bulunmaniz..cok makyaj yapmayi seven biri degilim ama makyajsiz cöp atmaya bile gitmem :kızgın: bu durumdan kurtulmak istiyorum inanin piskolojim bozulcak o derece artik sabahlari ise /okula gittigimde yapmak istemiyorum ..makyajli halim ayiptir söylemesi güzel:eek: sade rimel ve sürme yapiyorum ama onlarida yapmak istemiyorum artik ..makyajli güzel ama makyajimi sildigim zaman ödüm patliyo kendimden kimse beni makyajsiz göremez yakinda evlencem adamin yüzüne mecbur makyajsiz cikcam ama inanin hastalik gibi kurtulamiyorum deniyorum olmuyo,kendimi makyajsiz yabanci hissediyorum aynadan bakinca sevmiyorum ozaman kendimi..sizden istedigim tavsiyler makyajsiz solgun görünmemek....lütfen yardim..senağlamasenağlama

:))

canım zaten göz kalemi ve rimel kullanıyormuşsun çok büyük bir değişiklik olmaz bence sadece alışkanlık haline getirdiğin için makyajsız kendini solgun bulman normal

ben de sürmem olmadan kendimi hasta gibi hissediyorum ama kullanmaktan da bıkmadım

eğer sürekli makyajla uğraşmak istemiyorsan kalıcı makyajı araştırabilirsin sanırım makyaj yapmaktan bıktın

bende inan senin gibiydim hayatta makyajsiz biyere cikmazdim aslinda halada öyleyim ama kendimi alistirdim evde oldugum zamanlar hic biyere cikmadigim zaman hic makyaj yapmiyorum aslinda disardan seni görenler hicte öyle düsünmüyor bu senin kendi kafanda kurdugun bi düsünce aliskin olmadigin icin kendine baktiginda kötü his ediyosun kendini ama aslinda öyle deil biraz mantikli düsün sadece bi rimel ve sürme seni bukadarrr cok degistireilirmi?? hayirr :)yerimseniben makyajli halin güzelse ozaman emin olki makyajsiz halinde cok güzeldir ama sen kendini alistirmak icin evdeyken kirpik kivirtici kullan rimel sürmeden sadece kirpiklerini kivirt bu rimel sürünmüs gibi bi hava verir sana ve cilt maskeleri uygulua peelingler yap kendini iyi hisetmek icin solaryumada gidebilirsin arkadasim:1hug:

:))

canım zaten göz kalemi ve rimel kullanıyormuşsun çok büyük bir değişiklik olmaz bence sadece alışkanlık haline getirdiğin için makyajsız kendini solgun bulman normal

ben de sürmem olmadan kendimi hasta gibi hissediyorum ama kullanmaktan da bıkmadım

eğer sürekli makyajla uğraşmak istemiyorsan kalıcı makyajı araştırabilirsin sanırım makyaj yapmaktan bıktın
haklisin aliskanlik bendeki o yüzden solgun görüyorum kendimi..ve dedigin gibi makyajdan biktim :S kalici makyaj yapmak isterim hafif göz cevresi icin ama abdest gecmiyormus sanirim o kötüfisfisfis

bu arad cok tsk yerimseniben

bende inan senin gibiydim hayatta makyajsiz biyere cikmazdim aslinda halada öyleyim ama kendimi alistirdim evde oldugum zamanlar hic biyere cikmadigim zaman hic makyaj yapmiyorum aslinda disardan seni görenler hicte öyle düsünmüyor bu senin kendi kafanda kurdugun bi düsünce aliskin olmadigin icin kendine baktiginda kötü his ediyosun kendini ama aslinda öyle deil biraz mantikli düsün sadece bi rimel ve sürme seni bukadarrr cok degistireilirmi?? hayirr :)yerimseniben makyajli halin güzelse ozaman emin olki makyajsiz halinde cok güzeldir ama sen kendini alistirmak icin evdeyken kirpik kivirtici kullan rimel sürmeden sadece kirpiklerini kivirt bu rimel sürünmüs gibi bi hava verir sana ve cilt maskeleri uygulua peelingler yap kendini iyi hisetmek icin solaryumada gidebilirsin arkadasim:1hug:

cevap icin tsk canim :KK66: benim sorunum birde rimel kullana kullana kirpik kalmadi :1shok: en cokta o beni kötü gösteriyo inan ...kivirici kullanirsam daha kötü olmazmi??? neyapsam alistaramiyorum kendimi cildircamsenağlama solariuma gitmeyi düsünüyordum biraz renk gelir suratima bari :1rolleyes:

cevap icin tsk canim :KK66: benim sorunum birde rimel kullana kullana kirpik kalmadi :1shok: en cokta o beni kötü gösteriyo inan ...kivirici kullanirsam daha kötü olmazmi??? neyapsam alistaramiyorum kendimi cildircamsenağlama solariuma gitmeyi düsünüyordum biraz renk gelir suratima bari :1rolleyes:

yok canim daha kötü olmaz sana bi tavsiyem badem yagi sür kirpiklerine inanilmaz yardimci oluyor ben kullandim rimelden incelen kirilan kirpiklerim kendilerine geldiler gürlestiler tavsiye ederim yaniyerimseniben bikac deva solayruma git kirpik kivirticiyida fazla sIkmadan yap hafif kivircik olsun bak gör sende alisicaksinyerimseniben

ay gercektenmiii ??? süper denicem dankeee :))))))

canım kullandıkların sadece rimel ve sürme? :sm_confused:
rimel ve sürme güzel göstercek değil, olan güzelliği vurgulayacak ürünler, rimel ve sürmesiz de solgun görünmezsin, sadece gözlerin ön planda olmaz o kadar, gözlerin küçücük değilse kötü 1 görünüm olcağını hiç sanmıyorum, inan kafaya takılcak birşey de değil. kullandığın şeyler fondoten tarzı cilt ürünleri olsaydı o zaman makyajsız halin çok daha farklı olabilirdi, ama bir rimel ve sürme zaten vurgulamak dışında çok birşey değiştiremez, sana alışkanlık olduğu için öyle geliyordur, makyajsız halin de gayet iyidir. yerimseniben

aynı durum benim başıma gelmeye başlamıştı ki hemen bıraktım makyaj yapmayı...
malesef bağımlılık yapıyor makyaj..
bence hergün makyaj yapmayarak başlayabilirsin..mesela 2-3 günde bir yapabilirsin..kendini tutman lazım..

eğer makyaksız gerçekten ruh gibi göründüğünü düşünüosan sadece göz altı kapatıcısı uygula benimde öle mesela göz altlarım makyajımı temizliyince mor duruo kapatıcı sürüorm yatarken çıkarıorm ve makyajını çıkardıktan hemen sonra nemlendirici uygula o biraz daha canlı göstrir yüzünü cnm

kizlar cok sagolun :))) kirpik beni deli etcek rimel yapinca gözüm iri ve cekik oluyo ön plana cikiyo rimelsiz yapamiyorum ama rimel sürmekten biktik zaten az olan kirpigimi gittikce yok ediyo :KK43:(

bende işyerimde bir yere giderken hep makyajlı olurum. kendimi çok solgun hissediyorum. makyaj ile aynaya baktığımda kendimi güzel hissediyorum ve bu bana moral veriyor. makyaj yapmazsam ruh halim kötü oluyor. evde kendimi makyajsız solgun gördüğüm zaman aynaya bile bakmıyorum. kışın iyice solgunlaşıyrum sanki:çok üzgünüm:
yazın bronzlaştığım zaman fazla makyaja gerek kalmıyor. hafif bir far rimel ruj bitti.
ben herhalde makyajsız asla yapamam. benim bir parçam gibi.
yeni evliyken bir gün anneme makyajsız gittim. evlenmeden makyajsız alışverişe gitmezdin bu ne hal diye fırça atmıştı bana:roflol:
bir daha hiç makyajsız gidermiyim hiçhihoyyyt
bence seninkine makyaj bile denmez. kalem filan sürmezsen solun görünmezsin bence. bunu dert etme tatlım. ah bizim yerimizde olmayı isteyen ne çok insan var hele bir düşün.
bizimkisi takıntı işte:1hug:

Makyajlı guzel hissediyorsan kendini bence makyaj yapmamak icin avas verme..insan kendini nasıl guzel hissediyorsa oyle olmalı..Ruh halini bile degistirir boyle bir sey..bende makyaj deyince birsey sandim..kalem rimel nedir ki...millet badana boya geziyor yahu :)))))))

kizlar alemsiniz :KK70: ama rahatlattiniz beni tsk kizlar :))) ziiiiiir benim cildimde bu ara cok kötü siyah noktalar falan uuuufff almis basini gidiyo okadar bakim yapiyorum bir ise yaramadim..kozmetikciyemi gitsem ne dersiniz? dipten soysunlar suratimi:KK70: cünkü cok yagli cildim..

kozmetikciye gitmeni tavsiye ederim bende bi kere gitmistim bütün siyah noktalari ve sivilceleri sIktIrdim ve peeling yaptilar cildim inanilmaz temiz oldu ama 1 hafta boyunca kip kirimizi oldu ve yüzümün bazi yerleri $i$ti ve cok acidi :KK43: ama gecene kadar yüzüne hic bisey sürmemen lazim eger fondeten fln sürersen bütün sIktirdigin delikler yine tikanirmis..peeling yap tertemiz olur ve ondan sonra bikac defa solariuma girersen mis gibi tertemiz ve canli bir cildin olur :) yerimseniben

mervecim cild uzun süre temiz kaliyomu???ben fondaten kullanmya pek sevmiyorum zaten ..asagi yukari nekdara fiyati?

yhaaa benimde sinirlerim bozuk eskiden rimel göz kalmei olmadan çıkmazdım şimdi çeşitli nedenlerden dolayı hiçbişey süremiyorum.iğrenç görünüyormuşum gibi geliyor oysa makyajlı halim çok güzel böyle maske gibiyim üffff imdatttttttttttttttt

bide dudaklar için doğal bi yöntem varmı kızartan? kırmızı gösteren?

Siz yine dışarı çıkarken bir rimel, bir kalem yapıp çıkıyorsunuz.
Ben onu asla yapamıyorum. En azından hafif bi ten makyajı yapmadan ne rimel sürebilirim ne ruj.Yani ya sıfır makyajsızımdır ya da tam. Makyajsızda dışarı çıkarım.Evde zaten hiç yapmam.Sadece nemlendirici.
Sonuçta şöyle düşün her insan makyajlı daha canlı daha güzeldir. Makyajsız hepimiz makyajlı halimize göre daha solgunuz. O nedenle sende dışarıda yap ama evde yapma mesela.

arkadaşlarlar kirpik kıvırıcı kullanmayın. benim kirpiklerim baya uzun ama bi ara sürekli kvırıcı kullanıodum şahane duruolardı rimele hitiyacım yoktu ki kaşlarıma kadar çıkıordu zaten. ancak uzun vadede kirpikleri mahvediyor. kırıyor. kirpiklerim eski haline dönene kadar ızdırap çektim. lütfen kullanmayın.

X