PARK BRAVO nun bu elbise sini acil arıyorum şekerler:)))

xoxzgxuxl 312

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2007
310
1
0061jh4.jpg

bayanlar bu elbiseyi 1 yıldır arıyorum
sağında :Saruboceq:
solunda:Saruboceq:
komşusunda:Saruboceq:
akrabasında :Saruboceq:
tanıdığında:Saruboceq:
olan varsa hemen bi el atıpkaydirigubbakcemile bana bulabilecek olan birisi çıkarsa çok memnun olurum ist de outlet de var ama beden sorun :roflol::sositosositobenim istediğim siyahı ve 42 yada 44 bedeni:U]

Son düzenleme:
allah sizi ne diyim büyütemem mmmmmmmmmmm sonra sen de gidersin alırsın büyüyünce modeli ortaya çıkar filan
kızlar büyütemedim ha büyüte bilen varsa bi zahmet bi baksanız ha şu garip bacınızaaaaaa
ağlıyorum zaten bulamadım diye
yaseminnnnnn sen geç dakganı bi bulayım göreceksin sen

arkadaşlar bu elbisenin ben de 38 bedeni var isteyen olursa satmayı düşünüyorum. bu arada özgülcümsana yardımcı olmak istiyorum ama olmuyor işte akçaya gidemiyorum

ardayasbu resmini koysana bakalım daha yakından..
ne kadara satıcaksın canımm..
36 bedenim ben olur mu ki?

Canım büyüttüm ve rengini açtım biraz model görünsün diye , netlik azaldı ama idare eder sanırım. Güzel modelmiş umarım bulursun.

Bu arada bir fikir ; modeli firmanın mail adresine ( müşteri hizmetler ) ulaştır istersen belki yardımcı olurlar. :)

0061jh41bj1.jpg

gecekuşu ellerine sağlık hayatım ahh ahh nerelere baş vurdum anlatamma sana bakalım yine arayacaım bugün bakalım ne sonuç çıkaçak hayırlısı inşallah :))

0061jh4.jpg

bayanlar bu elbiseyi 1 yıldır arıyorum
sağında
solunda
komşusunda
akrabasında
tanıdığında
olan varsa hemen bi el atıpkaydirigubbakcemile bana bulabilecek olan birisi çıkarsa çok memnun olurum ist de outlet de var ama beden sorun :roflol::sositosositobenim istediğim siyahı ve 42 yada 44 bedeni:U]

bayıldımm......:asigim:
üle hatunlar dost musunuz düşman mı??kaydirigubbakcemile
nerden bulcam şimdi ben bu elbisenin 36 bedenini senağlama

canım neden bu elbıse ısrarla anlamadım da dısarda cok cok gusel elbıseler bulabılırsınde farklı bı nonemımı var acaba yoksa bırının elbısesının basıbna bı haltlar mı getrdın kıjjjj

gurbammmm ahhh ahh sorma
38 var 2 tane alacam birleştirip giyecem ya deli oldum
şekerim 36 değil ama 38 i ardayasbuda var haberin olsun şekerim yani boşuna aramıyorum bu elbiseyi gecen sezon tam alacaktım onu alacağım zaman park da trenc kot gördüm ve onu aldım 2 e gelir elbiseyi alırım dedim ama 2 gün sonra gittiğimde yerinde yeller esiyordu yazlık ürünleri koymuşlar ve bende bir hüsrana uğradım ve takdım bu elbiseye bulmak için uğraşıyorum yani
myflowers
ya ondan arıyorum elbiseyi çünkü süper duruyor üste ve nisan düğün var benim de bulmam lazım elbiseyi

güzelim diktrime ile satıl alınmış mal arasında hep fark var bu havayı alamassın ki bu çok değişik bi elbise yakından görsen hak veririsin şekerimm

gecen yaz park bravo outlette gormustum istanbulda leventte hos bir elbise bence orayla baglantıya gec

X