Baş dönmesi, sersemlik ve zonklama... Tansiyondan olabilir mi?

pinar85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
192
0
baş dönmesi şikayeti olan var mı?
mesela yüksek tansiyon baş dönmesi yapar mı?
tam olarak dönem dönem başın arka tepe noktasında zonklama, sanki orda kalp çarpıyormuş ya da damar atıyormuş hissi ve dengesizlik tansiyonla alakalı olabilir mi?

yoksa çok evhamlanmamak mı gerekir.
ne bileyim kulak iltihabı bile baş dönmesi yapabiliyor...

baş dönmesi şikayeti olan var mı?
mesela yüksek tansiyon baş dönmesi yapar mı?
tam olarak dönem dönem başın arka tepe noktasında zonklama, sanki orda kalp çarpıyormuş ya da damar atıyormuş hissi ve dengesizlik tansiyonla alakalı olabilir mi?

yoksa çok evhamlanmamak mı gerekir.
ne bileyim kulak iltihabı bile baş dönmesi yapabiliyor...
öncelıkle gecmış olsun arkadasım bu saydıgın şikayetler tansıyon problemınden kaynaklana bılır bende 1 yıldır tansıyon hastasıyım ve bu şikayetler bende de mevcut am sen önce tansıyonlarını bır hafta sabah askam ölctur ve o sonucla bır kardiyoloji uzmanına görun şimdiden geçmış olsun umarın iyi sonuclar alırsın hemen telaslanma basaka sebeplerıde olabılır .

kızlar aynı belirtiler bende de vardı, ankara mesadan dr.erdoğan ilkaya başvurdum, çok iyi bi kardiyolog, eko, holter , ekg ve kan çekap yapıldı, yani kanda tüm değerlere bakıldı, 8 sayfa dolusu sonuç, SİNÜS TAŞİKARDİ çıktı,ilaç verdi bugün başlıycam... RABBİM HEPİMİZE ŞİFA VERSİN.

kızlar aynı belirtiler bende de vardı, ankara mesadan dr.erdoğan ilkaya başvurdum, çok iyi bi kardiyolog, eko, holter , ekg ve kan çekap yapıldı, yani kanda tüm değerlere bakıldı, 8 sayfa dolusu sonuç, SİNÜS TAŞİKARDİ çıktı,ilaç verdi bugün başlıycam... RABBİM HEPİMİZE ŞİFA VERSİN.

Allah yardımcınız olsun canım..en kısa zamanda şifa versin..

bana göre kansızlıkta olabilir..

X