Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Endoskopi....

[QUOTEistediğiniz post: 47636037, member: 592794"]riski var canım.ailende kanser riski yoksa olmaz.tedavi aynı zaten.senin ne gibi şikayetlerin vardı.[/QUOTE]
Demek istediginiz reflu mu kanser yapıyo

İşlem ortalama kaç dk sürüyor hanımlar??

Arkadaşlar güncel acil lütfen , ankarada endoskopi yi iyi güzel güvenilir yapan özel bi yer arıyorum

Özkaya tıp merkezinde yaptırdım endoskopi mi , bari ben yazayım yaptıracaklara yol göstermiş olayım , evdeyim şimdi sersemlik dışında bir şikayetim Yok , uyutularak yaptırdım

Arkadaşlar güncel acil lütfen , ankarada endoskopi yi iyi güzel güvenilir yapan özel bi yer arıyorum
Ankara'yı bilmem ama ben İstanbul 'da Dr.Orhan Tarçın'ın merkezi Endoskopi Akasya da yaptırdım.Hem hiç birşey hissetmedim hem de öncesi ve sonrasında, gerek doktor beyin, gerekse personelin güler yüzü ve ilgisinden dolayı inanılmaz memnun kaldım.

Ankara'yı bilmem ama ben İstanbul 'da Dr.Orhan Tarçın'ın merkezi Endoskopi Akasya da yaptırdım.Hem hiç birşey hissetmedim hem de öncesi ve sonrasında, gerek doktor beyin, gerekse personelin güler yüzü ve ilgisinden dolayı inanılmaz memnun kaldım.
Ben yaptırdım ben de memnun ayrıldım şükür

kızlar merhaba yeni açılmış bu bölüm,
ilk mesajıda ben yazayım dedım,
aranızda hiç mide rahatsızlıgından dolayı endoskopi olan var mı?
özeldemı devletdemı oldunuz?

Canım ben kocaeli seka devlet hastanesinde oldum. Çok konforlydu yani özeli hiç aratmadı. Ben kolonoskopi ve endoskopi oldum bayılttılar ama üniversite hastanesinde bayıltmıyorlar bunu biliyorum

Canım ben yaptırdım 3 hafta olacak neredeyse. Özel hastanede seni 5 dk uyutuyorlar benden biobsi (parça)dahi almışlar. Yani jiçbirşey hissetmiyorsun. Sonra uyanıyosun. Duydugun tek acı damar yolu açılırken iğnenin verdiği acı o kadar. Bende çok ağlayıp sızladım yaptıramam diye aonra gülerek çıktım yani. Devlet hastaneleri uyutmadan yapıyormuş zor olurmu olmazmı bilemem.

X