Rahimdeki yara ve dondurulması

prenses tera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
509
2
41
arkadaşlar kasıklarımın ve belimin ağrısına dayanamayıp kadın doğum doktoruna gittim ve rahimde yara olduğunu bir takım ilaçlar verip bu ilaçları kullanmam gerektiğini aksi taktirde yara geçmezse yaranın dondurulacağını söyledi benim durumumda olan arkadaşlar varmı acaba bu işlem nasıl oluyor acıyomu üstelik:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bendede yara var ama ben bişey yaptırmadım. bebek olmadan dondurmak ve yaktırmak iyi değil diyolar. benimde belimde yanma ve kasıklarımda yanma var. ama adetime 10 gün kala falan oluyo genelde. sonra geçiyo, ne biliyim acaba yaradanmı benimkide:KK43: birde 2 düşük var bende. yaradan kaynaklanırmı acaba diye düşünüyorum

valla canım ben ilk önce hamilemiyim acaba diye gitmiştim doktora kan testi yaptırmak için benim belim göğüslerim kasıklarım felaket ağrıyodu belki seninde yanmalarının sebebi yara olabilir bi doktora danıştınmı peki çünkü bu yaralar tedavi edilmezse dahada büyürmüş

Birkaç doktora giittim aslında. Burda ki dr. Eğer rahatsızlık vermiyosa bebek olmayan bayanlada yakmayı tavsiye etmiyorumdiyo. çünkü rahim ağzını daraltıyomuş. O yüzden dondurma daha iyi sanırım. Bel ağrısı yaparmış ama kasık yanması bildiğim kadarıyla yapmıyo. Genelde cinsel ilişki sırasında acı ve daha sonrasında kanama olurmuş. Benim bu tarz şikayetlerim yok. Hemen hemen 1 yıldır belde yanma ve kasıkta yanma var. Zaten önümüzdeki hafta ankaraya gidiyorum gaziye. Hem bu kasık ve bel yanmalarımı anlatıcam neden olur diye hemde 2 tane düşük sebebi araştırılması gerekiyo bir dizi tahlil yaptırıcam. Hayırlısı bakalım ama bence bebeğin yoksa henüz hemen yaktırma derim. Bir kaç dr. Danış

canım ben dün dondurttum yarayı doktora bu yara eğer dondurulmazsa ne olur sorunu yönelttiğimde bana yaranın daha kötüye gidebileceğini ve bu yarının rahim kanserine sebebiyet verdiğini açıkladı dondurma işlemi yaklaşık 2 dakika sürüyor ve acı pek fazla hissetmiyorsun

geçmiş olsun canım nasılsın şimdi iyimisin peki. bebek varmıydı bu arada. çok canın yandımı. bende şimdi senden cesaret aldım ankaraya gitmişken bende dondursammı acaba bebek olurmu sonra ne dersin cevabını merakla bekliyorum canım.

çok sağol canım valla acıdı ama çok fazla değil dediğim gibi zaten yaklaşık olarak 2 dakika falan sürüyo bu işlem benim ikitane dünya tatlısı bebeklerim var canım biri 3 yaşında biride 2009 acak 1de 1 yaşına girecek zannetmiyorum ben bebek için bi sakıncası olsun ama yinede yaptırmadan önce bu işlemi bi doktora danışsan çok iyi olur mutlaka bende haberlerini beklliyorum

canım senin için internetten biraz araştırma yaptım dondurma işlemi hamile kalmak isteyen bayanlar için daha uygunmuş yaktırmak ise yakılan yerde yapışıklıklara neden olabileceği için tavsiye edilmiyo hamile kalmak isteyen kişiler için ama yinede sen bi doktoruna sorarsın canım benim

Şekerim benim yıllar içinde başıma birkaç kez yara vakası geldi ,şimdiye kadar yaktırmadım...Doktorun verdiği ilaçlarla tedavi oldum, geçti,şimdi yine var, yaktırmıycam , doktorum da önermedi zaten..bu arada ben rutin olarak , yılda bir kez mutlaka smear testi yaptırıyorum, yani kontrol alında tutuyorum kendimi...Şu anki doktorum yakmayı gerek görmedi , ama 2 ay önce başka bir doktora gidiyordum, o yakalım demişti.. Bana para almak için istiyormuş gibi gelmişti bu işlemi, doktorumu değiştirdim ben de..

Şekerim benim yıllar içinde başıma birkaç kez yara vakası geldi ,şimdiye kadar yaktırmadım...Doktorun verdiği ilaçlarla tedavi oldum, geçti,şimdi yine var, yaktırmıycam , doktorum da önermedi zaten..bu arada ben rutin olarak , yılda bir kez mutlaka smear testi yaptırıyorum, yani kontrol alında tutuyorum kendimi...Şu anki doktorum yakmayı gerek görmedi , ama 2 ay önce başka bir doktora gidiyordum, o yakalım demişti.. Bana para almak için istiyormuş gibi gelmişti bu işlemi, doktorumu değiştirdim ben de..

canım zaten yakma işlemini önermedi doktorum benimde dondurmak daha iyi dedi ve bu işlemi yaptı yakınca rahim içinde yapışıklıklar meydana geliyomuş dordurma işleminde ise yapışıklık söz konusu bile değil hem çokta pahalı bi işlem değil ben sskyla gittim az bi mebla ödedim

Arkadaşlar benimde yaramı dondurmam gerekiyor sizler tecrübelisiniz hangi doktora yatırdınız doktor önerebilirmisiniz bana ?? Eger buradan reklama giriyorsa lütfen özelden yazın

X