Kolik ağlamasını azaltan CD!!!

gxuxl-xsxen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
368
1
Kızlar azönce bişey denedim ve sanırım işe yarıyor, :lepi:
benim huysuz sürekli ağlıyordu, kuzenim cd almış internetten, onu açtım az önce yatırdım yerine ve mucizevi birşekilde kendi kendine uyuya kaldı:nazar:hihoyyyt şaşırdım kaldım kendi kendi uyuma huyu yoktu inşallah işe yaramıştır ve artık hep dinletirim bebeği kolik olanlara tavsiye olur diye başlık açtım en azından deneyin umarım işe yarar:ecrin_bebek:

buziki orhanın albümümü acaba:))ah canım bizde ilk başta onunla durduruyorduk ama zamanla ona alışıyor bu minişler duymaz oluyorlar nedense.sizinki inşaallah öyle devam eder

evet Buzuki Orhan 1 kere denedim işe yaradı hala uyuyor 2. kez de denicem eğer işe yararsa herzaman değil de ağlaması çok daha şiddetlendiğinde kullanıcam bu yöntemi

kızlar 2. de denedim 3. de denedim her seferinde susuyo anında ve esnemeye başlıyo dakikalarca esnedikten sonra uykuya geçiyo gerçi bizim artık düzene girmeye başladı fazla problem yaşamıyoruz o yüzden fazla kullanamıcam bu yöntemi ama çok problem yaşayan annelere tavsiye ederim deneyin mutlaka

bende dinlettim adamın sitesinden iplemedi bnmkisi???iki esnedi sonra ağlamaya devam:)

İndirebileceğimiz bir link var mı? bir tane parçesını indirdim şimdi uyuyor bilen varsa yazsın lütfen belki biraz işe yarar.

İndirebileceğimiz bir link var mı? bir tane parçesını indirdim şimdi uyuyor bilen varsa yazsın lütfen belki biraz işe yarar.

Bununla ilgili bilgim yok ama bizde benim yeğene CLASİK FOR KİDS cd si aldık çok güzel besteler var ilk bir iki gün çok iyidi ama gaz sancısı oldumu müzik falan hak getire fakat uyutmak için güzel ninni gibi sakin bir şakilde dinliyo:1closedeyes::

bayanlar fön makinesi sesi de benzer etki veriyor. bi yerde okumuştum, bi ailenin tüm bebeklerini fön makinesiyle uyuturlarmış..

benım bebegımde kolık =)) bende ılahı muzık dınletıyorum ve uyuyo muzıgı susturunca baslıyor zırlamaya cok guzel bı taktık =)) benım yegenım 7 aylık hala muzık dınlıo ve oyle uyuyor:))

bebeğime inanamıyorum 2 gündür maşşallah diyim ağlaması yok kendi kendine agu agu yapıyo ve kendi kendine uyuyo bize sadece sevmek kaldı tadından yenmiyo valla:))

X