Ameliyat eldiveni ile tüy alma

bende 3 yıl öncesine kadar hep jilet yaptım.sonra normal ağdaya başladım.sonra sir ağda 2 aydır da eldiven kullanıyorum.eldiven bana çok iyi geldi çok basit ve yapiş yapış değil.herkese tavsiye ederim kaydirigubbakcemile5

uzun sürüyo ve çok acıtıyo iki kez denedim alışamadım ağda kullanıyorm koltukaltı tek çekişte bitiyor eldiven öyle değil..diğer yerler içinde ağdaya göre uzun sürüyor acısı da cabası

Ben de yıllardır eldiven kullanıyorum emlayla kullanırken hele süper oluyor ama arkadaşların da dediği gibi haliyle biraz uzatmak lazım

mrb arkadaşlar,bende bu eldiven yöntemini denedim ama başarılı olamadım çok zamanımı alıyor ve canımda çok yanıyor. sizden bi tavsiye bekliyorum tüy dökücü kremi kullanmak istiorum ama sizce hangi krem daha ii_? veet ve lapiden var hangisi_? birde genital böl. kullanmayınız yasıor kutusnda veetin.. zararı var mı gercekten genital böl. tüy dökücü kremlerin_?

mrb arkadaşlar,bende bu eldiven yöntemini denedim ama başarılı olamadım çok zamanımı alıyor ve canımda çok yanıyor. sizden bi tavsiye bekliyorum tüy dökücü kremi kullanmak istiorum ama sizce hangi krem daha ii_? veet ve lapiden var hangisi_? birde genital böl. kullanmayınız yasıor kutusnda veetin.. zararı var mı gercekten genital böl. tüy dökücü kremlerin_?

canım benim ne yapsakta bu tüylerden köklüce kurtulamıyoruz.. ama sana tavsiyem ne yap et ağda vb şeylere alıştır kendini...

bak ben çok önce tüy dökücü krem kullanmıştım ama jiletle alınmış gibi oldu .. başedemedim ağdayı beceremedim,epilasyon makinamla olmadı çok acıdı kanadı..çünkü tüyler çok güçlü çıkmıştı..
birgün dayanamadım güzellik saoluna gittim ağda yaptırdım
nerdeyse 1 yılda anca azaldı ve cansızlaştı tüyler

yani ne yaparsanız yapın ama sakın jilet vb gibi şeyleri denemeyin vazgeçin yaa tüy dökücü kremlerde jilet gibi ..

eldiveni felan ben bilmem ben ağda yaptırıyorum va inanılmaz derecede tüyler cansızlaştı ve azaldı.. bacaklarım ve koltuk altı zaten yok denecek kadar .. bikini bölgeside eskiye nazaran çok azaldı inşallah ondanda kurtulurum bir süre sonra..

ben birçok şeyi denedim ama bence en uygun yöntem ağda

:roflol:çok korkuyorum bu tüylerle başım dertte naasıl kurtulcam ben herşey çok acıtıo bide eldiveni deniycem ii sonuç alırsam yada kötü buraya tekrar yorum bırakırım =) hepimize kolaylık versin ALLAH çok canım yanıyo gerçekten bu tüy meselesinden

merhaba arkadaşlar ben de 3-4 senedir koltukaltı ve aşağıda eldiven kullanıyorum bana çok pratik geliyor koltukaltı çok seyrek gerisini sormayın.benim tek tesellim hayırlı bir iş yaptığımda tüylerim adedince alacağım sevapların fazla olacağı inş.

CADIARZU bu yöntemi ilk defa duyuyorum tek tek yolmak gibi bişi ama biraz zaman alır galiba
laboratuvarda çalıştığım için eldiven istemediğim kdr çok :) pudralı pudrasız bi deneyim bari :d

eline geçir eldiveni baş parmağın işaret parmağın arasına bir tutam kıl tut ve çek bu kadar kolay ve temiz canım

Geçen gün deneyeyim dedim de yarım saat sonra belim tutuldu ve bir arpa boyu yol katedemediğimi farkedip bıraktım kaydirigubbakcemile3

bende 3yıldır eldiven kullanıyorum.ilk zamanlar jilet tüy dökme kremleriyle berbat olaan tüylerimi tüm cesaretimi toplayarak makinayla almaya başladım çok acıttı eldiven denedim ve onu tercih ediyorum şimdi acıtması azaldı memnunumda elde hızlanıyor zamanla herhalde:lepi:ama bişi var yayılam yaptı gibi sanki yaa yada benmi öle düşünüyorum bilmiyorumfisfisfis

aynı şey bende de oldu yani yayılım yaptı gibi geldi banada agda yapabilene en iyisi agda derim ben :kahve:

ayni hesab degilm ha agda ha eldivenle?? ben ilk basta eldivenle yapiodm, ama simdi koltuk altimi makinayla aliorm daha cabuk ve pratik üstelik killar uzamasi gerek alma icin.. ama ben jenital bölgeme hala cözüm bulamadim, benim killar cooookkk sert :KK43:

genital bölgedeki tüylerin sert olması ağda yahut eldivenle almada sorun yaratıyor evet,,onun için öncesinde emla krem kullanılması hem o bölgede uyuşma sağlıyor,hemde tüy köklerini yumuşattığı için alınmasını kolaylaştırıyor..........

nerdeyse tüm yöntemleri denedim ve en iyisinin ve temizinin makine olduguna karar verdim
eldivenle parmaklarım koptu resmen çok uğraştırıyor zaman kaybı bence

nerdeyse tüm yöntemleri denedim ve en iyisinin ve temizinin makine olduguna karar verdim
eldivenle parmaklarım koptu resmen çok uğraştırıyor zaman kaybı bence

Eldiven temiz ama gerçekten çok zaman kaybettiriyor.
Makine de batık yapıyor...:1no2:

X