Ameliyat eldiveni ile tüy alma

nerdennereye

herşeyim benim
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
1.520
2
ilk başta banada garip gelmişti ama denedim ve şimdi vazgeçemiyorum kol altım ve özel bölgem için kullanıyorum ..tavsiye ederim denemelisiniz.tek tek çektiğini düşünmeyin ağda gibi hem yapış yapış olmuyor temiz iş yani:lepi:

benim tüyler kıl gibi sert yani onda işe yararmı acaba..hiç eldivenle almadım makina,agda falan denedim bikini bölgesine ama dayanamadım acısına ve tekrar jiletle almak zorunda kaldım..

benim tüyler kıl gibi sert yani onda işe yararmı acaba..hiç eldivenle almadım makina,agda falan denedim bikini bölgesine ama dayanamadım acısına ve tekrar jiletle almak zorunda kaldım..
ilk aldığımda çok acımıştı ama şu anda 5 dk da bütün tüylere son ..veee bende jiletle alırken başladım eldivene..benimkilerde tüy değildi yanii bildiğin köklü kıllardı..

Eldivenle tüy alma yöntemini kim bulduysa tuttuğu altın olsun kaydirigubbakcemile3 ne acı ne yapış yapış durumları :nazar: süper :lepi: her neredeysen büyük kolaylık tek kusuru var o da yeni çıkarken batık çıkıyor e o kadar da olsun :sm_cool:

yaaaaaaa ben çok kalın diye kıllarım eldiven almaz diye düşünüyodum deniyeyim ozman..sgl cnmm

ben her türünü denedim ağda epilasyon aleti eldiven bence en az acıtanı eldiven ama epilasyon aletide alışınca güzel oluyor.

kızlar eldiven qerçekten çok süper bi çözüm evet alışınca hiç canınız yanmıyor ama ilk başlarda canınız yanarsa BEBEK PUDRASI kullanın süper faydasını qöreceksiniz :1closedeyes: acıyı qeçirior ve yanma hissi uyandırmıor ayrıca kızarıklıkda bırakmıyor a.s :nazar: Hayırlı temizlikleerr :1hug:a.s.sositososito

ben sevmiyorum onu..
1.. çok acıyo..uyuşana kadar..
2 .tüylerini uzatmak zorundasın ele gelmesi lazım az . ayrıca insanın eli uyuşuyo..

en iyisi ağda anlamam onu bunu .. tek seferde tertemiz hem geç çıkıyo sir ağdayla biraz çıkınca bile kökten temzilik..

ben zaten ağda kullandığım zaman ağdayı beze yapıştırıp 10 15 kılı tutup tutup çekiyodum ağdayla sonra jilete alıştım şimdi bu ay dediğiniz gibi eldiven denicem ama onuda öylemi çekicem toplu toplu yani

valla ben cesaret edemiyorum su eldivene bir kere bi kil tuttum cektim ölüyprdum, cimbizlami yapsak ne hehehehe

ya affınıza sığınarak bişi sorcam bu bikini bölgesi dediğiniz yer genital bölgemi hani dudakların olduğu yer dahil mi yoksa sadece yukarılar mı??:eek: eğer alt tarafsa ora ağda ile alınınca sarkma oluyormuş

Nasıl alıyorsunuz ya eldivenle? Elinize geçirip tüyleri mi çekiyorsunuz nedir yani, ilk defa duydum ben yaa:KK70:

bnde biara etrafına ağda yapıp tam o dudak bölümünüde eldivenle alıyodum ama kafadan 15 dk sürüyo küçüçük yer bütün hepsini tek tek yolduğumu düşünemiyorum :1no2: nasıl 5 dk ta bitiriyosun anlamadım valla ..birde eldivenle almak için uzatma gerek tutabilmek için ....:sm_confused:

yokmu soruma cevap yaa senağlama

canım bikini bölgesi işte ,bikini giyince külodunun içinde kalan yer deniyo kanımca:asigim: .. anladın sen onu.. niye bikini bölgesi deniyo onuda çözmüş değilim ,külot bölgesi desek ayıp kaçar ondan heralde..:roflol:

X